Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
(6 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!

Darbovietės:

Adresas:
I. Kanto al. 19, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu.

Apie specialistą:

Kalba šiomis kalbomis:

  • Lietuvių

Atsiliepimai apie specialistą:

Comma
Labai nemaloni gydytoja, zemina, isjuokia. Tikrai nerekomenduoju!
User
Neprisijungęs vartotojas
Atsiliepimas parašytas 2018-01-17 12:30
Gydytojo įvertinimas
Ar šis atsiliepimas informatyvus?

Comma
Su šia gydytoja yra tekę susidurti tris kartus. Trečiąjį kartą, ėjau nenorėdama iš ankstesniųjų “sėkmingų” patirčių, tačiau vaiko būklė buvo prasta ir pasirinkimo neturėjau. Vis dar tikėjau, kad klydau.. Pirmą kartą galvojau, kad ne ta diena, visi mes būname pavargę ir pikti, antrą kartą lankiausi besilaukdama, teko iškęsti pašaipą ir komentarus visai ne vietoj, ir ne laiku, bet būdama tokioje padėtyje nesigadinau sau nuotaikos. Trečiasis kartas vainikavo viską! Gerb. ponia, Ana, man gaila Jūsų! Esate nemandagi, grubi ir atstumianti. Kaip įmanoma žmogui pasikeisti pamačius “ne savo pacientą” net neįsivaizduoju. Kaip Jums pasisveikinimas įėjus pro kabineto duris - O ko Jūs čia, surauktu veidu ir išpūstom akim? Nors minutę prieš įeinant kikenama su kita paciente buvo pilna burna. Ką mes Jums tokio padarėme, kad su žmonėmis reikia elgtis taip? Įstaigos registratorė, taip buvo žeminama, mano ir dukrytės akivaizdoje, gėda turėtų Jums būti. Buvo koktu ir nemalonu klausytis kaip Jūs tyčiojatės ne tik iš pacientų, bet ir iš savo kolegų. Žemas lygis. O į sergančią dukrytè net nepakėlėt akių, neapžiūrėjote, numetėt siuntimą ir pasidaryti tyrimus, kurių net nesugebėjote pakomentuoti. Ačiū Jums už tokią “jaukią ir šiltą apžiūrą”, suteiktą informaciją ką daryti.. - absoliučiai jokio komentaro tik numesti siuntimai. Neįsivaizduoju kaip tokiems žmonėms leidžiama dirbti su vaikais. Dukrytės vienintelis klausimas buvo kur mūsų daktarytė ir ko šita teta tokia pikta ir rėkia ant kitų žmonių, net trimetė tai suprato.. Jums iki Emos ar Indrės toli kaip nuo mėnulio ir atgal.. o žmogiškumo faktoriui įvertinti nėra tokio atstumo. Toli toli.. Bet girdint Jūsų įstaigos vadovės komentarus, supratau, kad Jūsų nepakeisi, tiesiog patarimas kitiems, venkite šios gydytojos, ypač jei nesate jos pacientai..
User
Neprisijungęs vartotojas
Atsiliepimas parašytas 2018-01-14 08:44
Gydytojo įvertinimas
Ar šis atsiliepimas informatyvus?

Comma
Kažkas baisaus, netaktiško ir nežmogiško. Ponia Ana, jeigu jums gyvenimas nenusisekęs (vyras paliko, atlyginimo nepakanka, ar dar kas nors), tai ne mes aplinkiniai kalti. Susimąstyk, žmogau! Klientui bešnekant, mėtotės tokiom frazėm kaip "čia per daug bereikalingos informacijos", kvescionuojat kitų kolegų darbą, ir vos ne šaipotės iš kitų gydytojų (beje, turinčių kur kas didesnę patirtį ir stažą nei jūs) priimtų sprendimų, apie kuriuos jums yra pasakojama. Neturėčiau taip sakyti šios dienos medikų problemų kontekste, bet gal jūs važiuokit lauk braškių skinti, jeigu tas jūsų darbas toks nepakeliamas, ir nesugebat bendrauti su atėjusiu žmogumi. Apie šypsenos buvimą aš net nebesvajoju. Galiuosi tik, kad taip ir išėjau nieko atgal "daktarei" neleptelėjusi - nesinorėjo savo trimečio sūnaus mokyti absurdiškų dalykų, kuriems vizito metu esi provokuojamas. Nelaimingas jūs žmogau, Ana, gaila net jūsų.
User
Neprisijungęs vartotojas
Atsiliepimas parašytas 2018-01-07 13:59
Gydytojo įvertinimas
Ar šis atsiliepimas informatyvus?

Comma
Puiki, savo darbą išmananti gydytoja. Labai dalykiška,nė karto neapsiriko diagnozuodama. Priėmimo laikas sutvarkytas, nereikėjo niekad laukti. Visos programos siūlomos, siuntimai tyrimams duodami be problemų.Gydytoja verta pagarbos.
User
Neprisijungęs vartotojas
Atsiliepimas parašytas 2017-08-13 16:13
Gydytojo įvertinimas
Ar šis atsiliepimas informatyvus?

Comma
Pritariu komentarams. Gydytoja absoliučiai netaktiška, nemandagi ir jai manau dirbti ne su pacientai, o jau gal su lavonais..... (kurie neprieštaraus ir su viskuo sutiks ir nieko neklaus). --Gal ir žiaurokai skamba, tačiau kitaip negaliu paaiškint, jai tikrai trūksta bendravimo savybių. Apie tai ne kartą buvo informuotas jos tiesioginis vadovas, tačiau kol kas jokios pažangos.
User
Neprisijungęs vartotojas
Atsiliepimas parašytas 2015-01-20 08:48
Gydytojo įvertinimas
Ar šis atsiliepimas informatyvus?

Įvertinkite gydytoją ir palikite atsiliepimą:

Gydytojo įvertinimas:

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt