Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2018-09-21 | Rekomenduoja

Noriu is visos sirdies PADEKOTI daktarei Ilonai Sniuolienei ir visam Reumatologijos skyriui, ypac vyr.sesutei. Tiek daktare, tiek personalas dirba nuosirdziai, atsidave pacientamas, labai malonus ir isklausantys. Daktare net neziurint i savo darbo laiko grafika dirbo virsvalandzius, prieme, padejo, ziurejo, gyde, nukreipe, kur reikejo. Visiems REKOMENDUOJU tik sia daktare. ACIU JUMS LABAI! Isliktie tokia nuostabi, kokia esate.

2018-02-04 | Rekomenduoja

Noriu padėkoti gydytojai, puikiai specialistei, kuri rimtai žiūri į darba. Duodanti daug patarimu, nuteikianti pozytivumui. Esu begalo patenkinta, kad prieš 8 metus pasirinkau tinkama gydytoja. Didelis ačiū Jums.

2017-10-20

Puiki gydytoja. Ačiū.

2016-08-26

Nusivyliau. Jei būčiau anksčiau paskaičiuosi neigiamus pacientų atsiliepimus , tikrai būčiau nesutikusi bendrauti su šia gydytoja. Visų žmonių parašyti neigiami atsiliepimai tikra tiesa. Žadėjo daug, o paskui..... Skubanti, lekianti.....daug darbų , o naudos mažai. Taip žaisti pacientų sveikata negalima. Gydymas atmestinis. Džiugina tik tiek, kad atlikti rimti tyrimai. Bet tai gali skirti ir kitas gydytojas. Arba susimoki ir pasidarai. Jei turite rimtų problemų su reumatiniais susirgimai tik ne čia.......Ir laikas ir pinigai kaip į balą.Vistiek reiks ieškoti pagalbos kitur. Nerekomenduoju

2015-11-15 | Rekomenduoja

Ačiu Gerb.Daktarei už suteiktą viltį gyventi...Daugiau tokių medikų ir nuostabių žmonių!

2015-11-13 | Rekomenduoja

Puiki gydytoja, ne kartą teko lankytis.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti