Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Gydytoja reumatologe dirba nuo 2013 m. Studijavo ir stažavosi Ispanijoje, Italijoje, Australijoje. Nuolat dalyvauja nacionaliniuose ir tarptautiniuose profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursuose ir mokslinėse konferencijose. Dalyvauja biomedicininiuose tyrimuose,

• Licencijos:
MPL-18492 Gydytojas reumatologas

• Mokslai:
2017 m. 12 mėn. apginta mokslo daktaro disertacija “Fototerapijos poveikis sisteminės sklerozės gyvūnų modeliuose”
2013 – 2017 m. Biomedicinos mokslų krypties doktorantūros studijos (Vilniaus universitetas)
2009 – 2013 m. Reumatologijos rezidentūros studijos (Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos)
2008 – 2009 m. Medicinos gydytojo kvalifikacija (Klaipėdos universitetinė ligoninė)
2002 – 2008 m. Gydytojo kvalifikacija (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, medicinos fakultetas)

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2021 m. Baltijos šalių reumatologų konferencija (e-konferencija, skaitytas pranešimas „Systemic sclerosis management in Lithuania”).
2020 m. Europos antireumatinės lygos reumatologų kongresas (e-kongresas, nuotolinis)
2019 m. Muskuloskeletinės sistemos echoskopijos kursai, Belek, Turkija
2017 m. Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono šalių reumatologų asociacijų kongresas, Dubajus, JAE
2017 m. Europos antireumatinės lygos reumatologų kongresas, Madridas, Ispanija
2016 m. Amerikos reumatologų kolegijos metinis kongresas, Vašingtonas, JAV
2016 m. Intensyvūs reumatologijos mokymo kursai, Praha, Čekija
2016 m. Sisteminės sklerozės pasaulinis kongresas, Lisabona, Portugalija
2013 m. 06 mėn. Europos antireumatinės lygos reumatologų metinis kongresas, Madridas, Ispanija
2012 m. 06 mėn. Europos antireumatinės lygos reumatologų metinis kongresas, Berlynas, Vokietija
2012 m. 06 mėn. Muskuloskeletinės sistemos echoskopijos kursai , Berlynas, Vokietija
2011 m. 05 mėn. Europos antireumatinės lygos reumatologų metinis kongresas, Londonas, Didžioji Britanija
2010 m. 11 mėn. – 2011m. 02 mėn. Reumatologijos rezidentūros studijos, Florencijos universiteto ligoninė, Florencija, Italija.

• Asociacijos
Lietuvos reumatologų asociacijos narė
Europos antireumatinės lygos jaunųjų reumatologų tinklo (EMEUNET) narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-09-03 | Rekomenduoja

Geriausia gydytoja pas kokią teko lankytis. Profesionali, dėmesinga, rūpestinga, į eilinį pacientą (t.y. mane) žiūrinti itin atsakingai.

2021-05-01 | Rekomenduoja

super gydytoja. atliko viska, kad priklause ir daugiau. tiesiog gydymu man suteike sansa i daug geresne gyvenimo kokybe.

2021-03-25 | Rekomenduoja

Sergu Behterevo liga, kurią daugelį metų buvo sunku pažaboti. Nors ir buvau gydomas, ji smarkiai progresavo. Pasekmės galėjo būti labai liūdnos. Tačiau 2013 m. man buvo skirtas gydymas biologine terapija. Man paskyrė gydytoją Diana Karpec, nuo kurios gydymo priklausė tolimesnė mano ateitis. Kaip visuomet, eidamas pas gydytoją pirmą kartą, buvo kiek nejauku. Nejauku buvo dėl to, kad dalis mano sutiktų gydytojų elgdavosi formaliai ir jiems net nelabai būdavo įdomu, kaip pacientas iš tiesų jaučiasi. Aš jau nekalbu apie ekstra konsultacijas nepaskirtu laiku, kai pacientui jos labiausiai reikia. Jau po pirmo vizito pas gyd. D. Karpec supratau, kad šia gydytoja galiu pasitikėti visu 100%, galiu užduoti visus rūpimus klausimus, pasiteirauti rekomendacijų. Gydytoja man padėjo labai aiškiai suprasti ligą, išmokė nesipykti su ja, o susidraugauti. Vizitų metu gaudavau reikšmingų patarimų, kaip valdyti ligą, kad pasijusčiau gerai. Kadangi gydymas biologine terapija gali turėti rimtų šalutinių poveikių, gydytoja mane išmokė pačiam reaguoti į pajuntamus nepageidaujamas pojūčius ar reakcijas ir pačiam operatyviai priimti sprendimus. Visus šiuos metus jaučiau gydytojos didelį rūpestį pacientui. Vis galvodavau, kaip ji turi tiek kantrybės ir randa jėgų visuomet nuoširdžiai konsultuoti pacientą ir kantriai atsakinėti gal net ir kvailokus klausimus. Juk aš esu ne vienas pacientas, jų yra daugybė. Net tik stebuklingi biologinės terapijos vaistai bet ir gydytojos aukšta kompetencija, nuoširdumas ir meilė savo darbui, mane išgelbėjo nuo liūdnos ateities. Šiuo metu mano ligos progresas yra visiškai sustabdytas. Aš jaučiuosi puikiai ir galiu džiaugtis gyvenimu. Labai gaila, nuo praeitų metų pasikeitė gydymo biologine terapija tvarka. Tokiems pacientams buvo įsteigtas atskiras kabinetas, kuriame gydytojai yra rotuojami. Labai ačiū naujiems gydytojams, kurie man ir toliau padeda draugauti su liga ir jaustis puikiai. Kadangi jau neturiu galimybės lankytis pas mano pačią geriausią gydytoją, noriu dar kartą padėkoti jai už tai, ką ji padarė brangiausiam mano turtui – sveikatai. Ačiū Jums, gydytoja! Būkite sveika, laimingam ir toliau padėkite pacientams jaustis geriau.

2020-06-15 | Rekomenduoja

Buvau skaičiusi daug gerų atsiliepimų. Atėjau praktiškai su visais tyrimais, išsamiai paaiškinau situaciją, bet truputį pritrūkau gydytojos profesionalumo ir didesnio įsigilinimo į problemą, nors pats bendravimas buvo malonus. Nežinau, ar aš asmeniškai per daug tikėjausi ar tiesiog tokia diena gydytojai pasitaikė, bet bendras vertinimas šiai dienai neutralus.

2019-01-04 | Rekomenduoja

Jauna daktarė, reikli sau, paslaugi, ir profesionali. Moka su pacientu bendrauti, nesukeliant jam streso. Tai labai svarbu, nes dauguma daktarų bendrauja valdiškai, kaip nustatyta įstatymu.Kartais pacientas turi vilties, tai dabar medikas/tikrai ne visi/ tą viltį gali nubraukti vienu sakinuku: nesidžiauk pagerėjimu-liga nepagydoma.. Ačiū Daktarei už gražų bendravimą, šviesų protą, profesionalumą ir geranoriškumą.

2017-05-09 | Rekomenduoja

Puiki gydytoja, savo srities žinovė, malonus žmogus, norintis tau padėti. Būtent tokių gydytojų Lietuvai trūksta. Ačiū jai.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti