Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

med. dr. Audrius Gocentas

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Lietuvos 2006-2008 m. BPD projekto „Medicinos fizikos ir nanofotonikos aukštųjų studijų realizacija” vykdytojas.
• 25 mokslinių straipsnių ir mokymo priemonės REUMATOLOGDA autorius.
• Nuo 2007 m. Tarptautinių mokslo ir technologijų plėtros programų agentūros ekspertas CYRIAX ortopedijos mokymo grupės koordinatorius Lietuvoje.

• Licencijos:
MPL-03542 Sporto medicinos gydytojas
MPL-03543 Gydytojas reumatologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Mokslai:
2003 – Daktaro disertacija, mokslų daktaras
1996 – Reumatologija
1983 – 1991 Tartu Universiteto (Estija), Medicinos fakultetas, Gydomoji medicina, gydytojas ir sporto medicinos gydytojas

• Stažuotės:
2007 – Zalcburgo Universiteto ligoninė, fizinė medicina ir reabilitacija.
2003 – Tartu Universiteto Sporto medicinos klinika, sporto medicina.
1998 – EULAR 5th Postgraduate Course of Rheumatology, Bad Bramstedt, Vokietija.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-10-06 | Rekomenduoja

Šaunus gydytojas, įsigilina į situaciją, rekomenduoju

2021-03-09 | Nerekomenduoja

Vizitas įvyko Antakalnio Poliklinikoje. Tik įžengus į kabinėta iškarto piktu tonu pareiškė priekaištus dėl to, kad buvau su viršutiniais rūbais (striuke), paaiškinau daktarui, kad galvojau jog paveluosiu, todėl skubėjau ir pamiršau pasikabinti striukę, jis atsakė "man kaip sakant visiškai neidomu, renkis striuke ir pakeliui pasakok ko atejai" Pasakiau, kad, atėjau paapasakoti savo ligos istorija ir pasiklausyti įžvalgu, net nebaigus man kalbėti daktaras pakartojo mano žodį "įžvalgų" ir pradėjo pašaipiai juoktis. Man paklausus kodėl jūs juokiates , aš juk su problemom pas jus ateinu o jūs juokiates, jis nei kiek nereagavo į mano žodžius o tiesiog naglai žiurėjo ir žėrė kažkokius tai komentarus, nusprendęs netesti pokalbio ir gaišti laiko su šiuo daktaru nesusilaikiau ir pakomentavau visa situacija. Matomai suprato, kad neteisingai elgėsi, bet iš kilusios būtinybės apginti savo ego išeinant pagrasino kad prirašys mano profilyje jog keikiuosi. Jeigu konkrečiai žinote kokios pas jus problemos ir jums tereikia štampo ar kažkokio recepto, tai dar dar, bet jeigu eidami tikites, kad daktaras bus suprantingas, gilinsis į jūsų problemą ir galėsite juo pasitikėti, tai įspėju, kad teks nusivilti.

2018-12-22 | Nerekomenduoja

Pasikėlęs ir arogantiškas! Klientui pagarbos visiškas 0, vizito metu UTENOS LIGONINĖJE net neapžiūrėjo ir pareiškė kad niekuo negali padėt, nesvarbu kad su skaudančiom kojom atėjau!!!Atimt licenziją tokiam,sėdi pilvą išvertęs ir dar algą gauna!

2018-03-29

Šis gydytojas tikrai nera vertas jam suteiktos licenzijos. Mano mamai teko su juo susidurti Utenoje, mamai akivaizdziai istinusios rankos,kojos,o šis daktaras pasake"jus sveika,viskas jums gerai,galit pašildyti rankas kojas bet tikrai nebutina esate sveikas zmogus" mama gere stiprius nuo skausmo vaistus,naktim verke nemiega,o jis net gydymo nepaskyre. Galu gale mama neistvere kreipesi i Santariskes. Ir stai mama guli Santaros klinikose su nepatikslinta diagnoze(artritas) bet tai nera patvirtinta. Beto šis daktaras seimos gydytojai net mamos kraujo atsakymu neparaše jos sveikatos istorijoje. Tai cia gydytojas? TIK ATIMT LICENZIJA!!!!!!!!!!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti