Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Reabilitologas Jonas Girskis

Jonas Girskis

Jonas Girskis yra Reabilitologas, Neurologas, Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas ir konsultuoja Vilniuje. J. Girskis pacientus priima Jono Girskio stuburo gydymo centras.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Gydytojas neurologas, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, manualinės terapijos specialistas, nuo 1995 m. sėkmingai veikiančio stuburo gydymo centro Vilniuje įkūrėjas.

• Licencijos:
MPL-04929 Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
MPL-05522 Gydytojas neurologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Anglų
Rusų
Lietuvių

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Nuolat dalyvauja tarptautinėse mokslinėse konferencijose, skaito pranešimus raumenų ir kaulų sistemos klausimais

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2022-10-28 | Rekomenduoja

puikus gydytojas, labai patiko vizitas, tikiuosi, pratimai bus veiksmingi :)

2022-10-05 | Rekomenduoja

Konsultavausi pas gydytoją Joną Girskį. Nuostabus gydytojas, savo srities žinovas ir entuziastas, dirba iš širdies. Retai tokių medicinos srityje besutiksi. Per vieną konsultaciją gavau tiek žinių ir supratimo apie savo kūno (stuburo) būklę - kaip viskas susiję ir veikia viens kitą! Atėjau pasitikrinti profilaktiškai, išsiaiškinau, kad turiu tam tikrą įgimtą stuburo ydą, jog reikia koreguoti mano įprastinį sporto krūvį, nes darau daug klaidų apkraudama ne tuos raumenis, kas vėliau gali išsivystyti į rimtesnes problemas... labai rekomenduoju, labai patenkinta! Net jeigu neturite rimtų problemų šiandien - individualią "techninę"patikrą turėtų praeiti kiekvienas, ypač dabar, kai gyvename nenatūraliomis kūnui sąlygomis ir nuokrypiai neišvengiami, o ir mes, savo sandara, tokie skirtingi. Ačiū!

2022-09-30 | Rekomenduoja

Viskas įvyko labai skalndžiai ir maloniai. Gydytojas buvo labai profesionalus, paaiškino visus dalykus aiškiai ir suprantamai. Davė patarimų kaip pagerinti esamą būklę. Netgi pakonsultavo šalutiniais rūpimais klausimais. Konsultacija nebuvo pigi, bet verta kiekvieno išleisto euro.

2022-09-26 | Rekomenduoja

Verta apsilankyti. Jau vien dėl visapusiškos apžiūros ir netikėtos pažinties su savo kūnu. Ir, žinoma, dėl patarimų. Nuoširdžiai darau rekomenduotus pratimus. Praėjus porai savaičių, rodos, jau pradedu jausti rezultatą!

2022-09-14 | Rekomenduoja

Puikus savo srities specialistas. Išsami konsultacija, ne paviršutiniškas požiūris į pacientą. Dėkoju.

2022-08-04 | Rekomenduoja

Labai patiko gydytojo bendravimas, dėmesingumas. Pirmą kartą buvau pas specialistą privačiai ir po n metų vaikščiojimo iš kabineto į kabinetą, atrodo, diagnozuota tikroji negalavimo priežastis. Nuoširdžiai rekomenduoju.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti