Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Reabilitologas Goda Augustė Pučėtaitė

Goda Augustė Pučėtaitė

Goda Augustė Pučėtaitė yra Reabilitologė, Akupunktūros specialistė, Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja, Medicinos gydytoja ir konsultuoja Vilniuje. G. Pučėtaitė pacientus priima Ortopedijos centras „Ortoplius“.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Domėjimosi sritys: nemedikamentinis raumenų ir skeleto sistemos skausmo gydymas, vaikų ir suagusiųjų laikysenos ir eisenos sutrikimai, reabilitacija po sąnarių endoprotezavimo bei traumų, prevencinė kardiologija ir kardiologinė reabilitacija, fizikinių veiksnių (šviesos, šilumos ir šalčio) taikymas gydymui ir sveikatinimui.
Moto: „Liga - tai daugiau nei sveikatos sutrikimas, tai gerovės praradimas / „Sickness is more than a loss of health, it‘s a loss of wellbeing“.

• Licencijos:
MPL-27122 Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
MPL-23995 Medicinos gydytojas

• Kalba šiomis kalbomis:
lietuvių
anglų
italų
ispanų

• Mokslai:
2016 - 2017 m. Perudžijos universitetas (Italija), Medicinos ir chirurgijos fakultetas
2018 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Medicinos fakultetas. Sveikatos mokslų magistro laipsnis, medicinos gydytojos kvalifikacija

2022 m. Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas. Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos katedra, Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojos kvalifikacija

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Nuo 2019 m. Akupunktūra (jungiamojo audinio ir raumeninė technika)
Nuo 2020 m. Elektroterapija reabilitacijoje ir sporto medicinoje
Nuo 2021 m. Apatinės ir viršutinės galūnės kineziologinis teipavimas
Nuo 2021 m. Dinaminė neuroraumeninė stabilizacija (DNS) pediatrijoje, Prahos reabilitacijos mokykla
Nuo 2022 m. Prevencinė kardiologija, reabilitacija ir sporto kardiologija. Europos prevencinės kardiologijos asociacija, Šveicarija
Nuo 2022 m. Raumenų ir skeleto sistemos ultragarsinė diagnostika

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2023-05-27 | Rekomenduoja

Labai puiki gydytoja. Tikra profesionalė. Ėjau su rimta problema, galvodama, kad fizinį aktyvumą teks pamiršti ilgam. Per konsultaciją ne tik nuramino, bet ir suteikė labai išsamią konsultaciją, davė daug gerų patarimų, kaip greičiau atsistoti ant kojų ir prevenciškai saugoti save. Dėkoju, Jums gydytoja. Dabar žinau pas ką vėl eisiu, jeigu "subyrėsiu" ir žinau, pas ką, esant reikalui, nukreipsiu kitus.

2023-05-16 | Rekomenduoja

Nuostabi ir profesionali gydytoja. Pacientui skiriamas maksimalus dėmesys, negaili vertingų patarimų. Kreipiausi dėl skausmo kaklo srityje. Gydytoja ne tik išsamiai pakonsultavo, atsakė į visus klausimus, bet ir atliko akupunktūrą. Skausmas iš karto sumažėjo, o po kelių kartų visai išnyko. Džiaugiuosi, kad nebe reikia gerti vaistų. Ačiū šiai Gyd. Godai!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti