Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Reabilitologas Goda Augustė Bernotė

Goda Augustė Bernotė

Goda Augustė Bernotė yra Reabilitologė, Akupunktūros specialistė, Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja, Medicinos gydytoja ir konsultuoja Vilniuje. G. Bernotė pacientus priima Ortopedijos centras „Ortoplius“, Vaiko raidos klinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Reabilitologo konsultacija DOMĖJIMOSI SRITYS: nemedikamentinis raumenų ir skeleto sistemos skausmo gydymas, vaikų ir suagusiųjų laikysenos ir eisenos sutrikimai, reabilitacija po sąnarių endoprotezavimo bei traumų, prevencinė kardiologija ir kardiologinė reabilitacija, reabilitacija persirgus COVID-19 infekcija, fizikinių veiksnių (šviesos, šilumos ir šalčio) taikymas gydymui ir sveikatinimui. 0 - 65 EUR 40 min.
    Pakartotinė FMR konsultacija 40 EUR 40 min.
    Akupunktūra (jungiamojo audinio ir raumeninė technika) Akupunktūros (jungiamojo audinio ir raumeninė technikos) trukmė ir įkainis: 20min - 30eur 30min - 40eur 40min - 50eur 30 - 50 EUR 40 min.

Apie specialistą:

Domiuosi vaikų ir suaugusiųjų judėjimo sistemos ligomis, kaip greičiau ir geriau atsigauti po traumų ir operacijų; kaip koreguoti eisenos ir laikysenos (plokščiapėdystės, šveivapėdystės, vaikščiojimo ant pirštų, netaisyklingos laikysenos, skoliozės ir kt.) problemas; vertinu kūdikių judėjimo sistemos raidą ir konsultuoju tėvus kokiomis priemonėmis galima ją pagerint.

Esant skausmui, būklėms po traumų ar operacijų paciento būklę išsamiau vertinu atlikdama raumenų ir sąnarių echoskopijos tyrimą (konsultacijos metu).

Vadovaujuosi šiuolaikišku holistiniu požiūriu į sveikatą, todėl mano konsultacijos metu gausite konkrečių rekomendacijų kaip atgauti ir sustiprinti ir palaikyti savo sveikatą, kokiais išmaniais tyrimais ar priemonėmis verta ją stebėti.


• Licencijos:
MPL-27122 Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
MPL-23995 Medicinos gydytojas

• Kalba šiomis kalbomis:
lietuvių
anglų
italų
ispanų

• Mokslai:
2022 m. Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas. Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos katedra, Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojos kvalifikacija
2018 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Medicinos fakultetas. Sveikatos mokslų magistro laipsnis, medicinos gydytojos kvalifikacija

2016 - 2017 m. Perudžijos universitetas (Italija), Medicinos ir chirurgijos fakultetas

• Stažuotės:
2022 m. Prevencinė kardiologija, reabilitacija ir sporto kardiologija. Europos prevencinės kardiologijos asociacija, Šveicarija
2021 m. Dinaminė neuroraumeninė stabilizacija (DNS) pediatrijoje, Prahos reabilitacijos mokykla

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Nuo 2022 m. Raumenų ir skeleto sistemos ultragarsinė diagnostika
Nuo 2021 m. Apatinės ir viršutinės galūnės kineziologinis teipavimas
Nuo 2020 m. Elektroterapija reabilitacijoje ir sporto medicinoje
Nuo 2019 m. Akupunktūra (jungiamojo audinio ir raumeninė technika)

• Asociacijos
Lietuvos fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų draugija
Raumenų ir skeleto ultragarsinės diagnostikos draugija

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2024-02-01 | Rekomenduoja

Išsamiai, tvarkingai. Sėkmės. :)

2024-01-26 | Rekomenduoja

Profesionali, atsakinga, empatiška, maloni gydytoja! Pačios geriausios rekomendacijos!

2024-01-17 | Rekomenduoja

Puiki gydytoja, patarė ne tik klausimu dėl kurio atėjau, bet taip pat davė miego, mytybos patarimų bei perspėjo dėl kitų galimų sutrikimų. Labai rekomenduoju

2024-01-08 | Rekomenduoja

Labai rūpestinga gydytoja. Atvykus susitikimui, po traumos mano sumuštos vietos buvo labai nuodugniai apžiūrėtos ir ištirtos. Likau labai patenkinta ištyrimu bei gydymo perspektyvų aptarimu. Ačiū gydytojai už pagalbą ir rūpestį.

2024-01-05 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja - bendrauja šiltai, draugiškai, profesionaliai. Nėra jokio skubinimo. Dėmesingai išklauso, duoda konkrečius patarimus. Buvome su kūdikiu jau du kartus. Tikrai rekomenduoju!

2023-12-29 | Rekomenduoja

Gydytoja labai empatiška ir nuoširdi, kūdikį kruopščiai apžiūrėjo, įvertino raidą ir išsamiai pakomentavo. Taip pat, suteikė įvairių naudingų rekomendacijų. Vaikas nenustojo šypsotis gydytojai visos konsultacijos metu:) sėkmės profesiniame kelyje!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti