Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Andrius Stasiulis

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-10084 Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų
Anglų

• Mokslai:
1993-1999 m. - gydytojo specialybė - Kauno medicinos universitetas
1999-2002 m. - fizinės medicinos reabilitacijos gydytojo specialybė - Kauno medicinos universitetas
2001 –2002 m. - manualinės terapijos ir refleksoterapijos gydytojo specializacija - Gydytojų tobulinimosi institutas (Novokuzneckas, Rusija)
2004–2008 m. - osteopatijos daktaro profesinė kvalifikacija - Aukštoji Rusijos Osteopatijos mokykla (Maskva, Rusija)
2010 – 2012m. - Conseiller en decodage biologique profesinė kvalifikacija

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2010 – 2011m. - Biologinis dekodavimas (210 val.) - Prancūzija – Rusija
2004–2008 m. - Osteopatija, manualinė terapija (1780 val.)- Rusija- Aukštoji Rusijos Osteopatijos mokykla (Maskva)
2001 –2002 m. - Manualinė terapija, taikomoji kineziologija (1364 val.)- Rusija - Gydytojų tobulinimosi institutas (Novokuzneckas)

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2018-04-21

Labai nesąžiningas gyd Stasiulis! NEREKOMENDUOJU niekam ten kreiptis! Atvykau į Osteomedos kliniką reabilitacijai su siuntimu, tai iš trijų TLK kompensuojamų procedūrų per dieną, skyrė tik vieną. Matyt, tikėdamasis, kad pirksiu kitas procedūras pati. Siuntimą atsiėmiau atgal, kad nepasinaudotų TLK lėšomis už neskirtą reabilitaciją. Parašiau atsiliepimą į Osteomedos puslapį, tačiau nepaviešino. Bijo neigiamų atsiliepimų! __________________________________________________________________________________ Gerb. Paciente, Priminame, kad pagal LR medicinos norma MN 123:2004 fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas turi: 12.4.1 nustatyti dėl apsigimimų, ligų ir traumų atsiradusius funkcinius asmens būklės pažeidimus, sudaryti INDIVIDUALIAS reabilitacijos programas, koordinuoti reabilitacijos specialistų komandos darbą. 12.4.4 įvertinti reabilitacijos programos efektyvumą ir tikslinti jos eigą. Jums buvo sudaryta individuali reabilitacijos programa pagal Jūsų būklės funkcinį pažeidimą. Reabilitacijos centro „Ostemeda“ gydytojų tikslas gydyti ligų priežastis, o ne simptomus, todėl skiriamas tikslus ir efektyvus gydymas rezultatui pasiekti. Taip pat primename, kad šmeižikiškų, darbuotojų asmenų garbę, profesines kompetencijas ir orumą įžeidžiančių komentarų autoriai gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. SU NUOŠIRDŽIAUSIAIS LINKĖJIMAIS Reabilitacijos centro "Ostemeda" administracija.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti