Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Komentarai

2016-11-03

Labai geras gydytojas. Dėkinga Jam. Po gimdos kūno operacijos gyvenu jau 15 metų.

2015-11-20

Aš pati gydžiausi pas Jį. Tai geriausias sutiktas gydytojas mano gyvenime ir profesine ir žmogiškąja prasme. Dar kartą Jam Ačiū!

2015-09-09 | Rekomenduoja

Puikus Gydytojas ir Žmogus!!! Ką tik baigiau gydymą spinduliais pas jį. Rūpestingas, be arogancijos, mandagus, šiltas. Spindulinio gydymo metu domėjosi savijauta, mielai atsakinėjo į iškylančius klausimus, patarinėjo. Niekada nepraeidavo pro šalį nepakalbinęs, nenusišypsojęs. Toks ir turi būti tikras gydytojas. Linkiu visokeriopos sėkmės jam.

2015-08-25 | Rekomenduoja

Nuostabus žmogus. Šiltas ir nuoširdus bendravimas. Rūpestingas ir be jokių papildomų pinigų. Visą laiką dalyvavo močiutės spinduliniame gydyme. Tikrai profesionalus specialistas.

2015-01-22 | Rekomenduoja

Man Profesorius inplantavo seklas i prostata.Tikras savo darbo specelistas, punktualus, mandagus. Viska labai gerai isaiskina. Dziaugiuosi, kad gydziausi pas Profesoriu A. inciura. ACIU! Liudas.

2014-05-08 | Rekomenduoja

Esu dukra vienos pono daktaro Inciuros pacienciu. Mano mama stiprus zmogus, bet po pokalbio su gerb daktaru mama nuliudo. Ne del blogu atsakymu, o todel, kad ponas daktaras kalbejo saltai ir grubiai. Zmones pas ji ateina juk ne papasakot kaip jiems gerai sekas, jie zino , kad yra sergantys. Tad truputi zmogiskumo ir mandagumo butu ne pro sali.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti