Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Stanislovas Naudžiūnas

Stanislovas Naudžiūnas

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-01487 Gydytojas pulmonologas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-09-11 | Nerekomenduoja

Gydytojas nekompententingas,padare plauciu nuotrauka ir nemate plauciu uždegimo ,pasiule man gerti slapima varanciu vaistu ir viskas susitvarkys. Gydymo isvadoje parase sirdies nepakankamumas,Liudna,kad gydytojas taip ivertino mano liga.

2020-07-08 | Nerekomenduoja

Šis gydytojas yra visiškai neprofesionalus ir negebabtis atlikti savo pareigų. Į ligonius ir jų bėdas nekreipia dėmesio, yra jam abejingas. Atvežėme ligonį reaguojantį į aplinką, bendraujantį, o po poros dienų žmogus visiškai pasikeitė, prarado protą, o gydytojas tik liepė laukti jo mirties. Niekam nerekomenduoju šito gydytojo, jei gausite jį darykite viską, kad pakeistų į kitą.

2019-04-29 | Nerekomenduoja

Gydytojo S. Naudžiūno suteiktos sveikatos priežiūros paslaugos buvo nekokybiškos ir netinkamos. Gydytojas nesuteikė informacijos apie ligonio būklę ir skiriamą gydymą nei pačiam pacientui nei jo artimiesiems, pasirašiusiems leidimus dėl ligonio gydymo. Gydytojas atsainiai žiūrėjo į ligonio tyrimus ir tolesnį gydymą, keisdamas diagnozes kelis kartus ir grįsdamas tai savo neapsižiūrėjimu. Tą pačią nuomonę patvirtina ir ten dirbantis personalas, kurie gydytojo darbą vertina labai blogai, komentuodami, kad nepasisekė tiems pacientams, kurie pas jį pateko. Skyriaus vedėja žino, kokia yra situacija su šiuo gydytoju ir jokių veiksmų nesiima. Jos komentaras į gydytojo neprofesionalumą "deja toks jau jis yra...". Gydytojo S. Naudžiūno neprofesionalus darbas ir atsainus požiūris į ligonį kelia pavojų ten besigydantiems žmonėms. Jo elgesys yra nehumaniškas.

2013-08-06 | Rekomenduoja

Labai geras ir profesionalus gydytojas.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti