Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichoterapeutas Remigijus Juškėnas

Remigijus Juškėnas

Remigijus Juškėnas yra Psichoterapeutas, Vaikų ir paauglių psichiatras ir konsultuoja Vilniuje. R. Juškėnas pacientus priima "InMedica" klinika, J. Baltrušaičio g. 3, Vilnius.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Nuo vaikystės stebėjau žmones: vaikus, paauglius, suaugusius ir, žinoma, save. Stebėjau mąstymą, jausmus, elgseną. Kodėl? Buvo labai įdomu ir išliko įdomu. Tapęs vaikų ir paauglių psichiatru (1986m.), supratau, kad diagnozės žmogaus problemų neišsprendžia. Likimas lėmė, kad teko gydyti ir konsultuoti vaikus, paauglius, suaugusius, poras. Be psichiatrijos, psichoterapijos, – domiuosi filosofija, mitologija, antropologija, religijotyra. Sutinku su C.G.Jungu, kad žmogaus „psyche“ yra fenomenas. Tuo vadovaujuosi darbe ir gyvenime.

• Licencijos:
MPL-00250 Gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras

• Kalba šiomis kalbomis:
Anglų
Rusų
Lietuvių
Vokiečių

• Mokslai:
1991 – 2001 m. dalyvavo ir mokėsi mitinio patyrimo grupėse, kurias organizavo Lietuvos Humanistinės Psichologijos asociacija.
2007 – 2009 m. baigė studijas Humanistinės Egzistencinės Psichologijos Institute ir įgijo egzistencinės terapijos supervizoriaus kvalifikaciją.
1998 – 2002 m. baigė studijas Humanistinės Egzistencinės Psichologijos Institute ir įgijo psichoterapeuto kvalifikaciją (egzistencinė terapija);
1997 m. baigė Eriksono terapijos kursą pas Lenkų specialistus iš Lodzės Eriksono terapijos instituto;
1995 m. baigė kursą apie grupinę analizę pas norvegų specialistus;
1991 – 1993 m. baigė teorinio ir praktinio hipnozės mokymo kursą pas doc. E. Laurinaitį;
1985 m. baigė studijas Vilniaus universitete ir įgijo pediatro specialybę;
1986 m. Naujosios Vilnios Psichiatrijos ligoninėje atliko internatūrą, įgijo vaikų ir paauglių psichiatro kvalifikaciją;

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Gydytojas yra įgyjęs Europos Psichoterapijos Asocijacijos sertifikatą;
Pirmojo Lietuvoje Vaikų psichosomatinio poskyrio (Šiaulių vaikų ligų klinikose) įkūrėjas.

• Asociacijos
Lietuvos Pcishoterapijos draugija, Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacija, Lietuvos Humanistinės psichologijos asociacija, Lietuvos Grupinės psichoterapijos asociacija, Lietuvos Hipnozės asociacija, Lietuvos Psichiatrų asociacija, Lietuvos Vaikų ir paauglių psichiatrų draugija, Lietuvos Gydytojų sąjunga, Europos Psichoterapijos asociacija, Lietuvos Psichoonkologų draugija.

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2014-07-12 | Rekomenduoja

Nuostabus gydytojas, itin geras specialistas ir labai šiltas žmogus. Su meile ir šiluma atsiliepia apie savo darbą ir pacientus.

2014-01-05 | Rekomenduoja

labai nuostabus gydytojas,paciai teko kai buvau vaikas pas jy gydytis,aciu jums labai uz viska

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti