Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
25% (4 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Šeškinės g. 24, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Labai noriu padėkoti mielai ir gerb. gydytojai psich. Živilei Auglytei, Šeškinės centro Vilniuje. Tai labai jautri, suprantanti mano problemą. Kad galimybė ir ne tik vaistais spresti problemą. Supratau, kad pakliuvau į kvalifikuotas rankas. Iš musų kaip ir bendravimo susiradau aiškų gydytojos pagalba atsakymus. Gerai kad man pasisekė be jokių išankstinių rekomendacijų pakliuti pas ją. O kitiem tikrai rekomenduoju...."
Atsiliepimas parašytas 2018-06-05 14:36
„Daug laiko lankiaus pas Živilę, jos kompetencija nei kiek neabejoju. Tai specialistė kuris išmano savo darbą. Nent nepamenu ar kada buvo pažeista kokia etika ji profė."
Atsiliepimas parašytas 2018-05-11 11:52
„Dieve mano, ar psichologu šiais laikais gali dirbti bet kas ? Taip nemokėti išklausyti, savo arogancija demonstruoti ir niekinti žmogų... Galvojau psichologas turi padėti, o ne šaipytis iš žmogaus... Ir išvis, kur ta Šeškinės poliklinikos vadovybė, kad sėdi užsimerkę ir nieko nemato kas dedasi ? Turbūt skandalo laukia kad šiknas pajudintų amžini direktoriai... Sėkmės."
Atsiliepimas parašytas 2018-01-08 20:46
„Labai labai nerekomenduoju.... :////

Gydytojai visikai nerūpi jos pacientai. Mano atveju ji pati paskyrė man laiką ir kabinetą. Atėjus paaiškėjo, kad ten bendra grupė. Jos metu ji mane prie kitų pacientų pradėjo klausinėti:
- O kodėl tu atėjai? (savaitę prieš ansčiau pas kitą specialistą, nes ji buvo atotogose... )
- Tai jei jau lankei, tai lankyk ten toliau.. Tada uždavė visai grupei klausimą - ką reiškia, kai žmogus dažnai keičia specialistus? Ar čia gali būtų stabilaus žmogaus požymis? Ir filosofavo ta tema keletą minučių. Tada aklai žiūrėjo į mane ir klausė ar supratau??? - Ne, nesupratau ir buvau visiškai sumišusi ko ji iš manęs nori ir kas vyksta.... Tada ji toliau filosofavo, kol galų gale mano kantrybė trūko ir man prasidėjo pykčio protrūkis...

Toks jausmas, kad daktarei rūpi jos pačios EGO daug labiau nei jos pacientai...."
Atsiliepimas parašytas 2018-01-03 20:49
„Psichologė, kuriai pačiai reikia psichologo...
Arogantiška ir nemėgstanti žmonių.
Niekam nerekomenduoju!"
Atsiliepimas parašytas 2017-11-22 15:30
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt