Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis
Violeta Kasperavičiūtė

Violeta Kasperavičiūtė

Apie specialistą:

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-03-24 | Rekomenduoja

Psichologė, labai šiltas, nuovokus, iš karto suprantantis problemos esme žmogus. Rekomenduoju žmonems esantiems emigracijoje, nes gerai susipažinusi su emigracijoje esančiomis psichologinėmis problemomis. Po kelių konsultacijų jauti rezultatą- daktare padeda sutvarkyti tavo mintis, suvaldyti nerimą, nepasiduoti panikai. Padeda susipažinti su savimi iš naujo. Ačiū Jums!

2020-03-15 | Rekomenduoja

Tai profesionali specialistė, kuri padėjo man pamatyti savo gyvenimo problemas iš kitos pusės ir susitvarkyti su jomis. Keičiausi pats ir keitėsi mano gyvenimas. Niekada negalvojau, kad džiaugsiuosi apsilankęs psichologės kabinete. Man tai buvo vieta, kur galėjau atsiverti ir jaustis saugiai. Rekomenduoju kreiptis ir nebijoti, nes tai geriausia investicija--investicija į save. Ačiū Jums, Violeta

2020-01-28 | Rekomenduoja

Violeta yra puiki specialistė ir labai šilta, turinti žmogišką supratimą asmenybė. Mes su ja kartu nuėjome ilgą kelią, ji jautriai ir profesionaliai lydėjo mane per skaudžius gyvenimo prisiminimus. Nuoširdžiai rekomenduoju.

2019-08-21 | Rekomenduoja

Pas šią psichologę vaikščiojo mano vyras. Tikrai labai padėjo ne tik jo, bet ir mūsų santykių problemas išspręsti. Dėka jos mums pavyko išsaugoti santuoką. Nuoširdus ačiū vyro ir mano vardu.

2019-03-07 | Nerekomenduoja

Tikrai nepatarciau lankytis pas sia psichologe. Vienu metu vaiksciojo mano sesuo pas ja gana ilgai, su depresija (seimyniniai santykiai), labai atmestinai dirbo ir net nesistenge padeti isgelbeti zmogui santuokos.

2018-04-23

Kai pastangos sudėtos suspindi širdyje, sėkmingi rezultatai nustebina darbe. Aukščiausi pasiekimai laukiami kaip vilties spinduliai. Laiminga jauskitės saulėtoje erdvėje. Tegul draugiškas palinkėjimas sustiprina Jus. Ačiū už Jūsų sunkų ir nuoširdų darbą. Su pagarba Aleksas.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti