Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Vilma Krivickė

Vilma Krivickė

Vilma Krivickė yra Psichologė ir konsultuoja Vilniuje. V. Krivickė pacientus priima PSICHOLOGĖ VILMA KRIVICKĖ.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Kviečiu kartu panagrinėti gyvenimiškus sunkumus, ieškoti išeities, kitų kelių, aiškiau pamatyti susiklosčiusią situaciją, išmoktus elgesio būdus, mokytis savęs priėmimo. Mane domina Žmogus, su visomis savo spalvomis, ir kai džiaugiasi, ir kai pasimetęs, piktas, neramus, sutrikęs ar išsigandęs.
Temos: nerimas, stresas, perdegimas, santykiai, gyvenimo krizės, tėvystė, autentiškumas, perfekcionizmas, psichosomatika.
Jaučiu daug energijos, galėdama kitam padėti save patyrinėti, pamatyti naują perspektyvą, suteikti vilties, geriau save jausti.
Dirbant daug metų su žmonėmis, įsitikinau ne kartą, kad žmogus yra procesas. Žmogaus augimas ir transformacija, man yra pats įstabiausias dalykas. “Gyventi – tai pamažu gimti. Būtų per daug patogu išsinuomoti sau gatavą sielą.” – Antuanas de Sent-Egziuperi

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
Geštalto psichoterapijos studijos (Vilniaus Geštalto Institutas)
Organizacijų Psichologijos Magistras (Vilniaus Universitetas)
Psichologijos Bakalauras (Vilniaus Universitetas)

• Asociacijos
Lietuvos Psichologų Sąjungos narė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2022-09-30 | Rekomenduoja

Pacios geriausios patirtys. Labai dziaugiuosi pradejusi lankyti terapija, dziaugiuosi ir ja uzbaigusi. Visa gyvenima maniau, kad terapija nenutrukstamas procesas, taciau Vilma ismoke mokytis apie save, klausytis saves ir girdeti save. Aciu❤️

2022-08-12 | Rekomenduoja

Rekomenduoju Vilma. Mano pirma ir labai sekminga patirtis su psichologu. Aisku, efektyvu, profesionalu. Jauciau, kad mane girdi ir jaucia. Padejo pamatyti, pajausti ir suprasti. Ir sustoti. Aciu, Vilma, sekmes Jums!

2022-06-28 | Rekomenduoja

Sveiki! Vilma buvo mano pirmoji psichoterapiautė, į kurią kreipiausi norėdamas pažinti save, išmokti jausti, o ne tik vadovautis protu. Ji yra tikra profesionalė, ne vien dėl to, kad viską prisimena (nieko neužsirašo, bet prisimena visas detales, kurias net pats būna pamirštu), bet ir todėl kad mato/jaučia kada kur reikia įsiterpti, ką pasakyti, užfiksuoti, padrąsinti. Turėjome ne vieną praktinį užsiėmimą, kas rodo kad Vilma taiko skirtingus metodus, bando suprasti kas veiki/neveikia, atvirai apie tai kalba. Aplinka yra tobula saugiam ir atviram pokalbiui, kurio metu galima atsiverti ir bandyti suprasti save, išgirsti akivaizdžius ir nematomus pastebėjimus, apie tai garsiai pakalbėti, o kartais tiesiog garsiai išgirsti save. Po kiekvieno susitikimo jaučiausi lengviau, bet taip pat, turėdavau ir apie ką pagalvoti. Vilma puikiai prisitaikė prie manęs ir padėjo suprasti daug dalykų dėl kurių esu jai labai dėkingas. Ačiū! Pirmam kartui reikia drąsos, bet nebijok, Vilma Tau gali padėti!

2022-06-21 | Rekomenduoja

Kreipiausi į Vilma, nes norėjau įgyti pasitikėjimo savimi ir išmokti labiau save mylėti. Užsiėmimai buvo labai produktyvūs, su ja buvo labai lengva bendrauti. Ji suteikė man įrankių, kuriuos galiu naudoti kiekvieną dieną savo gyvenime. Vilma tikrai padėjo man išmokti, kaip sustiprinti santykį su savimi padejo suprasti, kokias emocijas išgyvenu, ir kaip su jomis susidoroti. Ji puiki mokytoja - ir dar dabar daznai prisimenu patarimus, kuriuos Vilma davė per mūsų sesijas! Labai rekomenduoju Vilmą

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti