Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Veronika Šindeikytė

Veronika Šindeikytė

Veronika Šindeikytė yra Psichologė, Medicinos psichologė ir konsultuoja Vilniuje. V. Šindeikytė pacientus priima Privatus Veronikos Šindeikytės Kabinetas.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Teikiu psichologinę pagalbą suaugusiesiems individualiai Vilniuje. Mano tikslas yra padėti klientui priimti save ir savo gyvenimo patirtis: išmokti išbūti su viduje kylančiais jausmais, atrasti taiką su savimi ir savo kūnu, geriau pažinti savo asmenybę ir elgesį, ištrūkti iš pasikartojančių elgesio modelių. Man svarbiausia yra pasitikėjimas ir saugumo jausmas konsultacijos metu, todėl stengiuosi sukurti nuoširdumu ir atvirumu grįstą ryšį su klientu.

• Licencijos:
ASL-02579 Medicinos psichologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
2021m. – Sveikatos psichologijos magistro laipsnis, Vilniaus universitetas
2019 m. – Psichologijos bakalauro laipsnis, Vilniaus universitetas

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2022 m. Lietuvos psichologijos studentų asociacijos (LiPSA) socialinės kampanijos ,,#1iš4” konferencija: ,,Sužeista asmenybė: ko nežinome apie asmenybės sutrikimus?”
2021 m. Mokymai: „Bendradarbiavimu grįstas savižudybių rizikos vertinimas ir valdymas (CAMS: Collaborative Assessment and Management of Suicidality)“
2021 m. VU Psichotraumotologijos centro mokymai: “Psichologinės traumas ir adaptacijos sutrikimo atpažinimas bei psichologinio psichotraumatologinio įvertinimo pagrindai”

• Asociacijos
2022 m. – Lietuvos psichologų sąjunga

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2022-12-07 | Rekomenduoja

Specialistė tikrai atsidavusi savo darbui. Jai svarbūs žmonės ir ji siekia jiems padėti bei išmokyti geriau rūpintis savimi. Mano asmeninė patirtis paskatino kreiptis Veronikos konsultacijoms ir tai buvo vienas geriausių sprendimų, po kurio prasidėjo teigiami pokyčiai gyvenime.

2022-11-22 | Rekomenduoja

Labai ačiū Veronikai, kad šiltai priemė, papasakojo kaip vyksta konsultacijos, manęs išklausė, pirmo susitikimo metu buvo nedrąsu, bet psichologė labai palaikanti, jaučiausi tikrai galinti pasitikėti ir pasakoti apie savo bėdas. Tikrai rekomenduoju.

2022-11-16 | Rekomenduoja

Psichologė Veronika yra tikra savo srities specialistė - lengvai komunikuoja, išklauso, po susitikimo išsinešiau daug atsakymų, kurių pati nebūčiau atradusi. Mūsų keli susitikimai jau padarė teigiamą įtaką, nebejaučiu nerimo ir įgijau supratimą kaip spręsti savo santykių problemas.

2022-11-15 | Rekomenduoja

Konsultacijas pradėjau nuo virtualaus susitikimo, o susipažinus su psichologe apsilankiau kabinete (labai jaukus ir šviesus kabinetas). Psichologė labai maloni, išklausanti, jaučiu kaip mano emocinė būsena gerėja. Nors turėjau kelias konsultacijas, supratau, kad radau savo specialistą, tad nuoširdžiai rekomenduoju.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti