Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Komentarai

2020-03-04 | Nerekomenduoja

Atejau, tikedamasi pagalbos, racionalių patarimų, ir profesionalio požiūrio i mano problemas. Bet buvo toks jausmas kad kalbu su tiesiog atsitiktinai sutikta moterimi kuri man nesiruošia padeti, i mano problemas turi toki požiūrį kad jų nera ištikruju. Manė kad aš nesamones prosogalvojau pati. Toks žmogus neturėtu dirbti tokį darbą! Niekam nerekomenduoju, negaiškite laiką ir nervus.

2018-12-07 | Nerekomenduoja

Man taip pat sugadino nuotaiką. Net neįsivaizdavau, kad tokių psichologų būna. Ateini su viltim, kad padės, kad nors bent maloniai elgsis. Bet išeini suirzęs, dar blogesnės nuotaikos. Be to prikaišioja, kad atseit čia nieko nėra bloga, kad kas nors su tavim negražiai elgėsi, nes taip visi elgiasi. Tad po tokio pokalbio jautiesi kaltas ir pažemintas.

2018-10-02 | Nerekomenduoja

Atėjau pas psichologę pagalbos, tikėjausi palaikymo, aiškiu racionalių patarimų kaip taisyti gyvenimą. Vietoj to sugadino dieną, psichologei nerūpėjo mano savijauta, nieko padedančio nepasakė ir buvo toks įspūdis, kad buvau nepageidajamas kabinete, dar blogiau - pradėjo manę žeminti, prikišinėjo savo nuomonę ir koncepcijas su išgalvotomis reikšmėmis. Galvojau, kad šnekėjau su pykta gatvės boba, o ne profesionale psichologe. Čia tokia jai diena buvo ar čia su visais taip šlykščiai bendrauja?

2013-09-05 | Rekomenduoja

tikra profesionale bet kokiu atveju. tai Gydytoja is didziosios raides, vercianti tiketi sios profesijos svarba ir prasme. geriausi linkejimai, Sigute.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti