Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Pirminė konsultacija kabinete Pirminio įvertinimo sesija: problemos atskleidimas, kliento lūkesčiai (siejami su psichologo pagalba/terapija), pagalbos ir galimų sprendimų galimybių, taikant šiuolaikinės pscihoterapijos metodus, aptarimas ir kt. 40 Eur. 75 min.
    Nuotolinė videokonsultacija Nuotolinė psichologo konsultacija video skambučiu arba telefonu. Po registracijos specialistas susisieks su Jumis, Jūsų nurodytu telefonu. 40 75 min.

Apie specialistą:

Psichologė, kognityvinės ir elgesio terapijos specialistė, sertifikuota MINDFULNESS mokytoja - praktikė, lektorė, konsultantė. Lietuvos sveikatos mokslų universitete studijuoju psichoterapiją.
Konsultuoju ir atlieku terapijos paslaugas lietuvių kalba.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-10-04 | Rekomenduoja

Visų pirma, labai ačiū!Labai patiko paprastas ir šiltas bendravimas, praktinės užduotys ir psichologės dalijimasis patirtimi verslo sektoriuje. Kiekvieną dieną, valandą mes priimame sprendimus. Ironija, kad priėmus sprendimą ne visada gali jį keisti arba tai brangiai kainuoja. Šie mindfulness Rūtos praktiniai užsiėmimai mūsų didelėje įmonėje – tai investicija į tai, kaip palengvinti darbą ,suvaldyti stresą,būti samoningesniems ir patirti džiaugsmingesnį gyvenimą. Nepabandęs nesužinosi, kaip tai pakeis Tavo gyvenimą! Taigi finale tikimės turėti Mindfulness trenerę Rūta ilgam laikotarpiui ir iš emocijų dominuoja tik begalinė pagarba, nes gavome daug mums reikalingų atsakymų. Pagarbiai, Prezidentas Kęstutis Šileika

2015-06-02 | Rekomenduoja

Labai geranoriška, neskaičiuoja konsultacijos minučių ir nuoširdžiai dirba. Padėjo suprasti kas tai yra meditacija ir jos naudą. Išmokė paprastų technikų,kurias kasdien naudoju. Mokausi suvaldyti emocijas ir praktikuoti pozityvesnį požiūrį (pasirodo,galima!). Esu demesingesnė savo gyvenimui,todėl išmokau mėgautis paprastais dalykais. Susitaikau su tuo,ko negaliu pakeisti ir nustojau del to nerimauti. Tokie praktiški specialistai tureti buti prieinami visiem-butų mažiau nelaimingu žmonių. Vien pabendravus su tokiu žmogum pasikrauni pozityvo. Ačiū miela Rūta. Jūratė

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti