Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

100% (2 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
A. Vivulskio g. 7, Vilnius

Pasirinkite laiką:
2020 gegužė 25 d. - 31 d.

Pažymėkite Jums tinkantį laiką ir registruokitės vizitui pas šį specialistą.


Adresas:
Antakalnio g. 40, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu +37068100563.

Apie specialistą:

Psichologė, kognityvinės ir elgesio terapijos specialistė, sertifikuota MINDFULNESS mokytoja - praktikė, lektorė, konsultantė. Lietuvos sveikatos mokslų universitete studijuoju psichoterapiją.

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Visų pirma, labai ačiū!Labai patiko paprastas ir šiltas bendravimas, praktinės užduotys ir psichologės dalijimasis patirtimi verslo sektoriuje.
Kiekvieną dieną, valandą mes priimame sprendimus. Ironija, kad priėmus sprendimą ne visada gali jį keisti arba tai brangiai kainuoja. Šie mindfulness Rūtos praktiniai užsiėmimai mūsų didelėje įmonėje – tai investicija į tai, kaip palengvinti darbą ,suvaldyti stresą,būti samoningesniems ir patirti džiaugsmingesnį gyvenimą. Nepabandęs nesužinosi, kaip tai pakeis Tavo gyvenimą!
Taigi finale tikimės turėti Mindfulness trenerę Rūta ilgam laikotarpiui ir iš emocijų dominuoja tik begalinė pagarba, nes gavome daug mums reikalingų atsakymų.
Pagarbiai,
Prezidentas
Kęstutis Šileika"
Atsiliepimas parašytas 2019-10-04 15:57
„Labai geranoriška, neskaičiuoja konsultacijos minučių ir nuoširdžiai dirba. Padėjo suprasti kas tai yra meditacija ir jos naudą. Išmokė paprastų technikų,kurias kasdien naudoju. Mokausi suvaldyti emocijas ir praktikuoti pozityvesnį požiūrį (pasirodo,galima!). Esu demesingesnė savo gyvenimui,todėl išmokau mėgautis paprastais dalykais. Susitaikau su tuo,ko negaliu pakeisti ir nustojau del to nerimauti. Tokie praktiški specialistai tureti buti prieinami visiem-butų mažiau nelaimingu žmonių. Vien pabendravus su tokiu žmogum pasikrauni pozityvo. Ačiū miela Rūta.
Jūratė
"
Atsiliepimas parašytas 2015-06-02 22:30
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt