Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis
dr. Rima Breidokienė

dr. Rima Breidokienė

Apie specialistą:

Susidomėjimas vaikų psichologija ir įvairių sunkumų turintiems vaikams galimybėmis prasidėjo dar gerokai anksčiau, nei baigiau universitetą, todėl daugelį metų prieš tai aktyviai dalyvavau psichologinės pagalbos telefonu tarnybos „Vaikų linija“ veikloje, rengiau pranešimus Studentų mokslinės draugijos vaikų ir paauglių psichiatrijos ir psichoterapijos būrelyje. Universitete esu įgijusi klinikinės psichologijos magistro laipsnį, apsigynusi socialinių mokslų disertaciją apie ankstyvosios savireguliacijos raidos veiksnius. Tikslingai pasirinkau psichodinaminės vaikų ir paauglių psichodinaminės psichoterapijos studijas. Turiu virš 10 metų klinikinę praktiką su elgesio ir emocinių sunkumų, sunkių psichologinių traumų patyrusiais vaikais.

• Mokslai:
2004 – 2006 VU klinikinės psichologijos specialybė.
2009 -2011 VU Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centras, vaikų ir paauglių psichodinaminės psichoterapijos podiplominės studijos (bazinis lygis).
2012 – 2016 VU Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centras,vaikų ir paauglių psichodinaminės psichoterapijos podiplominės studijos (kvalifikacijos lygis).
2014 – socialinių mokslų daktaro laipsnis. Apginta disertacija „Ankstyvosios savireguliacijos biologiniai ir psichosocialiniai veiksniai“.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti