Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
0% (0 įvertinimų)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
A. Smetonos g. 3 - 3, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Susidomėjimas vaikų psichologija ir įvairių sunkumų turintiems vaikams galimybėmis prasidėjo dar gerokai anksčiau, nei baigiau universitetą, todėl daugelį metų prieš tai aktyviai dalyvavau psichologinės pagalbos telefonu tarnybos „Vaikų linija“ veikloje, rengiau pranešimus Studentų mokslinės draugijos vaikų ir paauglių psichiatrijos ir psichoterapijos būrelyje. Universitete esu įgijusi klinikinės psichologijos magistro laipsnį, apsigynusi socialinių mokslų disertaciją apie ankstyvosios savireguliacijos raidos veiksnius. Tikslingai pasirinkau psichodinaminės vaikų ir paauglių psichodinaminės psichoterapijos studijas. Turiu virš 10 metų klinikinę praktiką su elgesio ir emocinių sunkumų, sunkių psichologinių traumų patyrusiais vaikais.

Mokslai:

  • 2004 – 2006 VU klinikinės psichologijos specialybė.
  • 2009 -2011 VU Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centras, vaikų ir paauglių psichodinaminės psichoterapijos podiplominės studijos (bazinis lygis).
  • 2012 – 2016 VU Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centras,vaikų ir paauglių psichodinaminės psichoterapijos podiplominės studijos (kvalifikacijos lygis).
  • 2014 – socialinių mokslų daktaro laipsnis. Apginta disertacija „Ankstyvosios savireguliacijos biologiniai ir psichosocialiniai veiksniai“.

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt