Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
100% (2 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Kvieciu g. 4, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Psichologė, Mindfullness praktikė.
Psichologinė pagalba vaikams, paaugliams ir jų šeimoms.
Konsultuoju bendravimo, tarpusavio santykių, emocinių sunkumų, identiteto, pasitikėjimo savimi ir pasauliu, adaptacijos, motyvacijos, mokymosi ir karjeros klausimais, nuolatinio nuovargio, streso, nerimo, baimių/fobijų, trauminių patirčių, lengvo ir vidutinio lygio depresijos atvejais.
Patirtis - daugiau kaip 10 metų.
Moto: Visi atsakymai slypi mūsų viduje - tereikia išdrįsti gyventi atvira širdimi.
Konsultacijos vyksta gyvai ir/arba skypu.

Kalba šiomis kalbomis:

  • lietuvių
  • rusų

Mokslai:

  • 2017 - 2018 m. podiplominės psichologijos studijos. Lietuvos Sveikatos mokslų universitetas (Kognityvinė elgesio terapijos kryptis, Mindfulness).
  • 2000 - 2006 m. psichologijos bakalauro ir magistro studijos. Lietuvos Edukologijos universitetas (Pedagoginės psichologijos kryptis).

Asociacijos:

  • 2015 iki dabar - Lietuvos psichologų sąjunga.
  • 2017 iki dabar - Savižudybių prevencijos specialistų grupė.
  • 2017 iki dabar - Artimiems

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Sveiki, Rasa,
po mūsų susitikimo jaučiausi labai puikiai, todėl noriu nuoširdžiai jums padėkoti. Kalbėjome apie tai, kad verta norėti norėti. Važiuodama iš susitikimo, pagalvojau, kad NORIU išlipti anksčiau ir pasivaikščioti. Pakeliui užėjau į biblioteką, nuėjau visai į kitą knygų skyrių, nei einu įprastai, pasiėmiau knygą apie keliones. Neskubėdama ėjau namo, mačiau daug žalumos, girdėjau visai neįkyrų gatvės triukšmą. Žodžiu, PANORĖTI ir pasimėgauti pavyko net gerą pusvalandį. Puikus laikas sau. Dėkoju dar kartą."
Atsiliepimas parašytas 2018-04-30 07:47
„Dalyvavau Mindfulness kurse ir šiuo metu lankausi privačiose konsultacijose. Psichologė, kuri suteikia realią pagalbą čia ir dabar. Nepaprastas atsidavimas pagalbai kitiems. Pats svarbiausias dalykas, kurį dar kartą verta paminėti- Realus problemų sprendimas. Pirmenybė praktikai, o ne literatūros skaitymui. Neįmanoma įvertinti mažiau nei penkiomis žvaigždutėmis. Žmogus, kuriam iš tiesų rūpi ir, kuris turi didžiulį patirties ir žinių bagažą. Tai pranoksta lūkesčius... Jei jūs, kaip ir aš, buvote nusivylusi psichologais ir mažai naudos duodančiomis konsultacijomis... Nuoširdžiai rekomenduoju... Jums daugiau nebereikės ieškoti."
Atsiliepimas parašytas 2018-01-17 23:32
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt