Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Rasa Aukštuolytė

Rasa Aukštuolytė

Rasa Aukštuolytė yra Psichologė, Klinikinė psichologė ir konsultuoja Vilniuje. R. Aukštuolytė pacientus priima PRIVATUS PSICHOLOGĖS RASOS AUKŠTUOLYTĖS KABINETAS.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Teikiu individualias konsultacijas suaugusiems asmenims bei poroms. Savo darbe remiuosi moksliniais įrodymais grįstais kognityvinės ir elgesio terapijos principais bei metodais. Nuolat savo profesinės praktikos klausimus, abejones bei sunkumus aptariu su patyrusiu supervizoriumi bei grupinėse intervizijose.
Giliai tikiu kiekvieno iš mūsų asmenine atsakomybe už savo sprendimus, pasirinkimus bei gyvenimo tėkmę. Manau, kad tik mes patys geriausiai žinome, kas mums teisingiausia ir vertingiausia. Kartais gyvenimo aplinkybės lemia tai, jog laikinai paklystame ir pasimetame sudėtingų įvykių bei situacijų verpetuose, tačiau tai nereiškia, jog iš esmės netenkame gebėjimo rinktis, spręsti ir gyventi, remdamiesi savo vertybėmis.
Tokiais atvejais svarbu leisti sau priimti savo žmogiškumą, pažeidžiamumą ir vėl pamažu atkurti vidinių išteklių rezervuarą. Tikiu, kad kiekvienas galime išmokti tapti sau tvirčiausia atrama, rūpesčio ir atjautos šaltiniu. Esame sau bene vienintelis žmogus, su kuriuo kartu neabejotinai praleisime visą gyvenimą.
Mano kelias psichologijos link nebuvo visai tiesus, tačiau atkaklus, nuoseklus ir užtikrintas. Dar vaikystėje pradėjau muzikuoti, kas mane atvedė į spalvingą ir įdomų muzikos meno bei mokslo pasaulį. Sužavėta jo, baigiau muzikos teorijos ir kritikos (muzikologijos) studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei kurį laiką dirbau šioje srityje, taip pat rašiau muzikos meno klausimus nagrinėjančius straipsnius bei recenzijas. Dar tebedirbdama muzikos srityje, Vilniaus universitete pradėjau studijuoti psichologiją ir, įgijusi bakalauro laipsnį, ėmiau siekti klinikinės psichologijos magistro laipsnio. Galutinai apsispręsti žengti šiuo keliu taip pat paskatino ir savanorystė emocinės paramos tarnyboje „Jaunimo linija“, kur penkerius metus praleidau kaip emocinės paramos savanorė, vėliau – savanorių mokytoja.
Greitai supratau, jog psichologija – tai sritis, reikalaujanti nuolatinio įgūdžių ir kompetencijų tobulinimo, todėl šiuo metu žinias gilinu podiplominėse psichoterapijos (kognityvinės elgesio terapijos) studijose. Šių studijų deka nuosekliai susipažįstu su naujausiais, pažangiausiais ir moksliniais tyrimais grįstais psichoterapinio darbo metodais bei įgiju praktinių įgūdžių šiuos metodus taikyti savo darbe su klientais.
Greta psichologės darbo, ne vienerius metus esu šokių trenerė bei šokėja ir šios veiklos deka nuolat įsitikinu, koks svarbus tiek fizinei, tiek psichinei mūsų sveikatai yra reguliarus fizinis aktyvumas. Į mano gyvenimą šokis atnešė ne tik daugiau judėjimo, dinamikos bei spalvų, bet atvėrė ir tikrąją netobulos savęs priėmimo prasmę.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Mokslai:
Nuo 2018 Lietuvos sveikatos mokslų universitetas – įvedinis psichoterapijos kursas (kognityvinė ir elgesio terapija)
2017 – 2019 Vilniaus universitetas – klinikinės psichologijos magistrantūros studijos
2013 – 2017 Vilniaus universitetas – psichologijos bakalauro studijos
2009 – 2013 Lietuvos muzikos ir teatro akademija – muzikos teorijos ir kritikos bakalauro studijos

• Asociacijos
Lietuvos psichologų sąjungos narė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti