Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Povilas Godliauskas

Povilas Godliauskas

Povilas Godliauskas yra Psichologas ir konsultuoja Vilniuje. P. Godliauskas pacientus priima Gerovės psichologas Povilas Godliauskas.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Psichologinis konsultavimas Tikslas – padėti susidoroti su emociniais sunkumais, pasitelkiant moksliškai pagrįstus konsultavimo bei psichoterapijos įrankius ir metodus. Psichologinis konsultavimas tinka asmenims, norintiems: geriau pažinti savo jausmus, įsitikinimus ir elgesį; labiau pasitikėti savo intuicija ir pasirinkimais; užmegzti geresnius santykius su tėvais arba antrąja puse; lengviau susidoroti su padidėjusiu stresu ar įtampa; labiau įprasminti skausmingus įvykius ir išgyvenimus. Galimi psichologinių konsultacijų rezultatai: didesnis susitelkimas ir sąmoningumas; autentiškesni ir drąsesni sprendimai; mažiau (savi)kritiškumo ir daugiau dėkingumo; didesnis psichologinis atsparumas; aiškesnė gyvenimo kryptis ir prasmė. Trukmė - 50 min. 50 EUR 60 min.
    Nuotolinė videokonsultacija Nuotolinės videokonsultacijos principai - tokie patys kaip kabinete vykstančių psichologinių konsultacijų. Pagr. skirtumas: pokalbis vyksta nuotoliniu vaizdu. Trukmė - 50 min. 50 EUR 60 min.

Apie specialistą:

Suaugusiųjų psichologinis konsultavimas ir psichoterapija streso, perdegimo, depresijos, nerimo, gedulo ir vaikystės traumų klausimais.

Turiu daugiau nei 8 m. patirtį konsultavimo, mokymų ir personalo valdymo srityse. Šiuo metu padedu klientams susidoroti su gyvenimo iššūkiais, geriau pažinti save ir pajudėti užsibrėžtų tikslų link.

Mano užduotis – sudaryti sąlygas atviram, nuoširdžiam ir įtraukiančiam pokalbiui, kurio metu klientai galėtų susidėlioti mintis bei veiksmų gaires rūpimais klausimais.

Dėmesys klientų poreikiams bei tikslams, konkretūs susitarimai, atidus klausymasis, mąstymą skatinantys klausimai, nuoširdus grįžtamasis ryšys, elgesio eksperimentai ir humoras – dalis įrankių, kuriais vadovaujuosi savo praktikoje.

Temos, kuriomis domiuosi ir konsultuoju:
- Adaptacija (kaip prisitaikyti prie naujų gyvenimo aplinkybių?)
- Darbo/gyvenimo balansas (kaip efektyviai suderinti karjerą su poilsiu?)
- Ribos (kaip suprasti, ko noriu ir kaip lengviau pasakyti ne?)
- Santykiai (kaip sukurti tvirtus santykius su antrąja puse, šeima, draugais?)
- Savęs paieškos (kaip suprasti, kas aš esu ir kuo noriu būti?)
- Sprendimų priėmimas (kaip siekti savo tikslų ir imtis pokyčių?)
- Vaikystės išgyvenimai (kaip įprasminti vaikystėje patirtą skausmą?)

Psichoterapijos kryptis: integratyvi (daugiausiai vadovaujuosi į sprendimus orientuota terapija, geštalto terapija, priėmimo ir įsipareigojimo terapija, schemų terapija ir santykio psichoanalize).


• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
2023 – dabar Psichodinaminės psichoterapijos studijos (Tarptautinis psichoterapijos institutas, JAV)
2019 – 2021 Pozityviosios psichologijos ir koučingo magistro studijos (Rytų Londono universitetas, JK)
2016 – 2019 Psichologijos bakalauro studijos (Mykolo Romerio universitetas)
2012 – 2015 Psichologijos gretutinės studijos (Vytauto Didžiojo universitetas)
2011 – 2015 Anglų ir vokiečių filologijos studijos (Vytauto Didžiojo universitetas)

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2023 LGBTQ+ ir psichikos sveikata (Lietuvos psichologų sąjunga)
2023 Klinikinių ir sveikatos psichologų konferencija: skausmo psichologija (Lietuvos psichologų sąjunga)
2023 "Nuotolinė psichoanalitinė terapija ir mokymas nesantaikos, pandemijos ir karo laikais“ (Tarptautinis psichoterapijos institutas)
2022 Įvadinis kognityvinės elgesio terapijos užsiėmimas, ved. dr. Julius Neverauskas (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas)
2020 Priėmimo ir įsipareigojimo terapijos mokymai, ved. Shamash Alidina (Rytų Londono universitetas)
2017 Psichologinio konsultavimo mokymai, ved. Robertas Petronis (Egzistencinės terapijos centras)
2017 Savižudybių intervencijos įgūdžių mokymai ASIST, ved. dr. Paulius Skruibis ir Antanas Grižas (LivingWorks)
2016 Įvadas į geštalto psichoterapiją, ved. Brigita Kaleckaitė (Vilniaus geštalto institutas)

• Asociacijos
Britų psichologų asociacija

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2024-02-24 | Rekomenduoja

Pokalbiai su Povilu man padėjo geriau suprasti save ir savo jausmus. Vos per vienerius metus Povilas padėjo man išmokti klausti savęs dėl ko jaučiuosi taip kaip jaučiuosi. Per šį trumpą laiką įpratau savo problemas spręsti taip, kaip jas sprendėme pokalbių metu - racionaliai, nuosekliai ir nešokant prie išvadų. Esu dėkingas Povilui už suteiktą vidinę ramybę leidusią efektyviai siekti asmeninių bei profesinių tikslų.

2024-02-18 | Rekomenduoja

Manau, kad žmonės dažniausiai bijo kalbėtis su psichologais. Visgi nėra lengva pripažinti nepažįstam žmogui, kad jautiesi išsitaškiusi. Visgi pamėginau ir negaliu atsidžiaugti rezultatais. Povilas yra puikus klausytojas: empatiškas, padrąsinantis, palaikantis ir neabejotinai patikimas! Konsultacijų metu žymiai labiau pažinau savo asmenybės klodus ir tapau kiek objektyvesnė, o svarbiausia tai, kad sulaukiau patvirtinimo ir padrąsinimo atsigręžti labiau į savo intuiciją. Visi esame to verti. Sėkmės!

2024-02-17 | Rekomenduoja

Per labai trumpą laiką Povilas man padėjo atsakyti į ilgai kamuojančius klausimus, taip pat suprasti gilesnes savo jausmų bei elgesio priežastis. Labai kokybiškai praleistas laikas. Rekomenduočiau patiems artimiausiems.

2024-02-17 | Rekomenduoja

Nuostabus žmogus ir profesionalas, gebantis atverti akis neribotoms perspektyvoms ir padėti susidoroti su sudėtingomis praeities ir dabarties situacijomis. Pasirinkti jo konsultacijas būtų vienas geriausių sprendimų, ypač, jeigu jaučiate, kad apie save ir savo aplinką suvokiate viską, ką galima suvokti.

2024-02-17 | Rekomenduoja

Rekomenduoju Povilą kaip tikrą savo srities profesionalą, padėjusį nuvesti mane į tikslą, kurio net nesitikėjau pasiekti. Kiekviename susitikime ir visoje kelionėje Povilas rasdavo tinkamiausią toje situaciją būdą kaip prieiti prie sudėtingų situacijų ir vesti į jų sprendimą. Subtilus humoro jausmas, atjauta, supratingumas, ieskojimas kelių, nuoseklumas, ryztingumas - visa tai savybės dėl kurių vertinu šį specialistą ir dar kartą rekomenduoju.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti