Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Nikol Stičinskaitė

Nikol Stičinskaitė

Nikol Stičinskaitė yra Psichologė, Klinikinė psichologė, Medicinos psichologė ir konsultuoja Vilniuje. N. Stičinskaitė pacientus priima Rezus klinika (Švitrigailos g. 11B, Vilnius).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Psichologė teikia psichologines konsultacijas - galimos tiek trumpalaikės, tiek ilgalaikės paslaugos suaugusiesiems ir vyresniems paaugliams, taip pat atlieka klinikinius psichologinius vertinimus suaugusiesiems (asmenybės, mąstymo, atminties ir dėmesio, nuotaikos ir emocinės būsenos, demencijos, aktyvumo ir dėmesio sutrikimo, autizmo, alzheimerio bei moterų, vyrų ir porų lytinės funkcijos) bei psichoedukuoja.

Psichologės domėjimosi sritys yra emociniai, santykių ir seksualiniai sunkumai, asmeninis augimas, valgymo ir asmenybės sutrikimai, trauminiai patyrimai ir psichosomatika.

• Licencijos:
ASL-12860 Medicinos psichologas

• Kalba šiomis kalbomis:
lietuvių
anglų

• Mokslai:
Klinikinės psichologijos magistras Vilniaus universitetas 2021 – 2023 m.
Psichologijos bakalauras Vytauto Didžiojo universitetas 2017 – 2021 m.
Pedagogės kvalifikacija Vytauto Didžiojo universitetas 2017 – 2021 m.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Vilniaus miesto Psichikos sveikatos centro Valgymo sutrikimų skyrius 2022 gruodis – 2023 balandis Klinikinės psichologijos profesinė praktika Medicinos psichologė
Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija Pedagoginė praktika 2019 balandis – 2021 sausis Psichologijos mokytoja
2020.04.08 2 val. VšĮ ,,Gyvenimo universitetas LT" Kokio lytiškumo nori mokiniai? Ir ką gali mokytojai?
2020.02.27 3 val. Įvairovės ir edukacijos namai Kaip kalbėti(s) apie lytiškumą su paaugliais
2019.11 8 val. Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Konsultavimo ir mokymų centras ir Vilniaus psichoanalizės draugijos Psichoanalitinės psichoterapijos programos mokymo komitetas Psichoanalitinės psichoterapijos dienos Vilniaus universitete. Tema: Seksualumas/ Intymumas
2018.04 10 val. Maltos organizacija „Willingness“ ir LiPSA „Sex 360* - Multidisciplinary Approach to Sexuality“

• Asociacijos
2020.04 - 2020.06 Vilniaus universiteto Studentų atstovybės mentorystės programa ,,Studentai – moksleiviams, moksleiviai - studentams" Mentorė
2019.04 - 2019.05 European Federation of Psychology Students’ Associations (EFPSA) Tarptautinio projekto ,,Mind the Mind – to Combat Stigma of Mental Disorder” savanorė
2017.12 - 2019.03 Lietuvos psichologijos studentų asociacija (LiPSA) Žmogiškųjų išteklių koordinatorė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2024-01-11 | Rekomenduoja

Nikol yra nuostabi specialistė. Nuo pat pirmo vizito pavyko užmegzti tokį šiltą, jaukų ir artimą ryšį, kurio tikrai nesitikėjau :) Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.

2023-12-26 | Rekomenduoja

Max profesionalumas! Matosi, kad psichologė itin apsiskaičiusi, dalinasi išties puikiom įžvalgom, kurias kartais norisi nuneigti, bet visgi tenka pripažinti jų taiklumą. Labai patinka, jog psichologė yra gyvas pavyzdys to, ką transliuoja ir matosi, kad tiki ir gyvena tuo, ką sako, kas man atrodo svarbu, nes mokomės ne tik verbaliai, o ir neverbaliai. Psichologė įneša daug laisvės, meilės, empatijos, rūpestingumo ir atsakomybės į konsultacijas, santykį ir jauseną. Didžiausios rekomendacijos.

2023-12-18 | Rekomenduoja

Professional approach of Nikol helped me navigate challenges. The sessions were structured, but at the same time doctor created empathetic environment where you feel completely comfortable. I highly recommend sessions with Nikol for anyone seeking supportive psychological guidance.

2023-12-18 | Rekomenduoja

I am very happy that our paths crossed with Nikol. Doctor with deep knowledge on various topics who keep the humanity as a priority in the approach to each and everyone. If you would get on the session with her - be sure that your health in the kind hands!

2023-12-17 | Rekomenduoja

Kaip stipriai linkiu visiems atrasti sau skirtą specialistą, kai vien ta abipusė meilė ir pasitikėjimas g y d o. Taip, taikomi metodai, namų darbai ir pnš, labai padeda tobulėjant ir būtų verti atskiro atsiliepimo, tačiau dabar noriu akcentuoti būtent tą santykinę dalį - per 2/3 mėn užmezgėm tokį širdį šildantį, džiuginantį, be nerimo santykį, kad tai man kelia didžiausią nuostabą. Aš, kaip galimai ir daugelis kitų, turėjau nemalonios ankstesnės patirties, kai per 2 metus terapijos progreso buvo pasiekta mažiau nei dabar per pirmą mėn. Man labai gera, jog esu priimama tokia, kokia esu, su savo šešėline puse ;), o pamilti psichologę buvo lengviau nei tikėjausi būsiant. Psichologė trykšta šiluma ir pozityvumu, o kartais geba tiesmukai (nors tuopat kažkaip tausojančiai) pasakyti to, ko kiti man pasakyti nedrįsdavo. Žodžiu, buvo sumatchinta tikrai. :) Nors darbelio kartu dar nusimato ilgo, bet jau dabar ramia širdimi galiu parašyti tokią atvirą rekomendaciją, nes psichologė neabejotinai nusipelnė to ir dar daugiau!

2023-12-08 | Rekomenduoja

Nikol labai lanksti specialistė, atsižvelgianti į išsakomus poreikius. Patinka, jog psichoedukuoja - jei paprašau išaiškina teoriškai, duoda įrankių ir taiklių įžvalgų. Galima būti visokiai (ne tik pūkuotai, patogiai, besišypsančiai, o ir piktai, nusivylusiai, bejėgiškai, neturinčiai ką pasakyti, pavargusiai ir t. t.) ir vis tiek būsiu priimta, suprasta ir mylima, tai ačiū už tai ir palieku rekomendaciją kitiems.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti