Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Milda Lukašonokienė

Milda Lukašonokienė

Milda Lukašonokienė yra Psichologė, Klinikinė psichologė ir konsultuoja Vilniuje. M. Lukašonokienė pacientus priima Psichologinės sveikatos centras (Eitminų padalinys).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Klinikinė psichologė Milda Lukašonokienė savo profesinę praktiką pradėjo 2009 m. VUL Santaros klinikose, kur konsultavo įvairių baimių turinčius, depresijos ir intensyvaus nerimo kamuojamus pacientus. Ilgą laiką psichologė dirbo privačioje medicinos klinikoje, kur konsultavo nuo alkoholio priklausomus asmenis. Šiuo metu M. Lukašonokienė vadovauja VšĮ Psichologinės sveikatos centrui, taip pat čia konsultuoja pacientus, varginamus intensyvaus nerimo ir depresijos simptomų, patiriančius panikos atakas, išgyvenančius emocines krizes.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Mokslai:
Klinikinė psichologija (Vilniaus universitetas, 2008 – 2010)
Psichologija (Vilniaus universitetas, 2004 – 2008)

• Asociacijos
Lietuvos psichologų sąjunga

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2023-08-01 | Rekomenduoja

Nuo pat pirmo apsilankymo, iš Mildos jutau šilumą ir norą padėti. Atėjau turėdama užslėptų jausmų, kurie reikšdavosi nevaldomais priepuoliais. Ji padėjo man juos įsivardinti, suprasti, iš kur jie atsiranda, ir po keleto apsilankymų pradėjau suprasti, kaip neleisti jiems nutikti. Atėjau išspręsti vieną problemą, tačiau išsprendėme ir šūsnį kitų. Anksčiau verkdavau iš liūdesio, dabar verkiu iš laimės, nes pavyko atgauti džiaugsmą gyvenimu. Negaliu atsidžiaugti radusi šią psichologę, rekomenduoju visiems, kurie jaučiasi bejėgiai, vieniši, ir negalintys išsikapstyti patys. Kaip jau buvo rašyta ankstesniame atsiliepime, Milda turi didelį bagažą metodų, ir paklausus, gali įvardinti ir paaiškinti teoriškai, ir pritaikyti praktiškai. Pati geriausia, šilčiausia, mieliausia ir švelniausia psichologė, kuri tik yra ant šitos žemės! Dėkoju!

2023-02-23 | Rekomenduoja

Stebuklas , o ne psichologė. 1000000% rekomenduoju ir rekomenduosiu žmonėms ,kuriems reikalinga pagalba. Ačiū Milda Jūs geriausia.

2023-02-06 | Rekomenduoja

Tai yra nuostabi psichologė, kuri net tamsiausiose situacijose padės praverti langus. Empatiška, labai plačiai žvelgianti, didelis bagažas metodų pagalbai. Perėjau ne vienų psichologių ir psichiatrų kabinetus, bet tik Milda sugebėjo grąžinti ramybę ir šviesą. Ji ne tik klauso, ji duoda praktiškas išeitis, moko. Geriausia iš geriausių.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti