Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Milda Baronaitė

Milda Baronaitė

Milda Baronaitė yra Psichologė, Klinikinė psichologė ir konsultuoja Vilniuje. M. Baronaitė pacientus priima Psichologės Mildos Baronaitės kabinetas | kartu kartu.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Psichologo konsultacija Konsultacijos trukmė - 50 min. Pirmoji konsultacija skirta susipažinimui, pasikalbėjimui apie tai, dėl ko atėjote ir kokius turite lūkesčius. Mano tikslas - jus išgirsti ir padėti jaustis saugiau, mat pirmoji konsultacija kartais gali kelti nerimą, gali būti nedrąsu pradėti kalbėti su kol kas nepažįstamu specialistu. Aptariame, kaip toliau vyks darbas ir ko galite tikėtis, jei nuspręstume toliau dirbti kartu. Tolesni susitikimai suderinus laiką standartiškai vyksta kartą per savaitę. 35 - 40 EUR 60 min.

Apie specialistą:

Psichologas turi žinių, tačiau savo pasaulio žinojimą atsineša klientas. Dėl to konsultacijose man svarbus bendradarbiavimas, žmogaus unikalumo pažinimas, palaikančio santykio kūrimas. Jie leidžia kartu ieškoti būdų įveikti sunkumus bei suprasti, iš kur jie atsirado ir kur veda.
Pas mane gali konsultuotis, jei patiri sunkų gyvenimo periodą (krizės, netektys, skyrybos, liga), susiduri su emociniais sunkumais (nerimu, panikos atakomis, depresiškumu), turi sunkumų santykiuose. Domiuosi LGBT+ temomis (tapatumas, aplinkinių reakcijos, atsiskleidimas) bei laukiu įvairių tapatybių žmonių. Domiuosi naujausiomis psichologijos mokslo žiniomis, keliu kvalifikaciją, laikausi psichologų etikos kodekso. Psichologija – mano antroji profesija, tad turiu įvairios darbinės ir gyvenimiškos patirties, kuri padeda geriau suprasti iš įvairių kontekstų ateinančius žmones. Konsultuoju suaugusius.

• Licencijos:
ASL-12684 Medicinos psichologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Prancūzų

• Mokslai:
2023 m. klinikinės psichologijos magistras, Vilniaus universitetas
2021 m. psichologijos bakalauras, Vilniaus universitetas
2012 m. prancūzų filologijos bakalauras, Vilniaus universitetas

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2023 05 XX-oji Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija (8 ak.v., skaitytas pranešimas „Internetinės intervencijos „Forest“ veiksmingumas ir dalyvių įsitraukimas“);
2023 04 Malignant Narcissism, Psychopathy and Overvalued Belief (Nancy McWilliams, 3 ak.v.);
2022 10 Klinikinių ir sveikatos psichologų konferencija, Lietuvos psichologų sąjunga (8 ak. v.);
2017-2021 Kasmetinės Vilniaus savižudybių intervencijos metodų konferencijos (po 8 ak.v.).

• Asociacijos
2010 m. – 2022 m. emocinės paramos savanorė, savanorių mokytoja „Jaunimo linijoje“
Nuo 2016 m. Savižudybių prevencijos mokytojų asociacija, ASIST mokymų lektorė
Lietuvos psichologų sąjungos narė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktras.lt svetainėje ir programėlėje taisyklės. https://www.manodaktaras.lt/text/atsiliepimu-taisykles

2023-08-11 | Rekomenduoja

Milda Baronaitė yra labai šilta, profesionali ir žmogiška psichologė. Konsultacijų metu jaučiasi jos nuoširdus noras padėti, bendraudamas su ja jaučiausi suprastas, suvokiau savo sunkumus giliau ir išsamiau, negu iki tol. Rekomenduočiau Milda bet kam, kas siekia pasijusti geriau bei suprasti save ir savo sunkumus ne tik paviršutiniškai, bet iš esmės.

2023-08-10 | Rekomenduoja

Milda yar labai suprantinga ir tolerantiška specialistė. Su ja jaučiuosi saugiai atsiverdama ir pasidalindama savo mintimis ir idėjomis, nes ji į jas reaguoja su pagarba ir palaikymu. Taip pat psichologė Milda duoda labai gerų įžvalgų, atrodo ji pamato daugiau nei išeina pačiam pamatyti. Atrodo per trumpą laiką su jos pagalba atėjo tiek daug naujų suvokimų apie save ir kodėl aš jaučiuosi taip kaip jaučiuosi.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti