Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Medeina Bleizgytė

Medeina Bleizgytė

Medeina Bleizgytė yra Psichologė, Klinikinė psichologė ir konsultuoja Vilniuje. M. Bleizgytė pacientus priima Vilniaus psichologijos namai (Goštauto g. 8), Vilniaus psichologijos namai (J.Kubiliaus g.).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Dirbu su suaugusiais. Į mane kreipiasi žmonės, susiduriantys su įvairiausio pobūdžio sunkumais, tokiais kaip stresas, nerimas, beprasmybės ar beviltiškumo jausmo išgyvenimas, trauminiai patyrimai. Taip pat asmenys, siekiantys save atrasti, patyrinėti bei giliau pažinti save. Tikiu, jog bet kuriuo metu žmogui gali kilti sunkumų pažįstant bei patiriant save, santykį su kitais bei supantį pasaulį ir psichologinės konsultacijos galėtų prisidėti prie aiškesnio ir geresnio santykio su vidinio bei išorinio pasaulio kūrimu.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
2021 m. Individualioji psichodinaminė psichoterapija, Vilniaus universitetas.
2019-2021 m. Klinikinės psichologijos magistras, Vilniaus universitetas.
2015-2019 m. Psichologijos bakalauras, Vilniaus universitetas.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2021 m. "Mentalizacija pagrįsta terapija (MPT) paaugliams ir suaugusiems", suderintame su Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centru.

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2023-02-12 | Rekomenduoja

Visiems ieškantiems profesionalios pagalbos tikrai rekomenduoju Medeiną. Tai supratingas ir patikimas žmogus, išmanantis savo darbą.

2023-01-08 | Rekomenduoja

Įspūdis labai geras. Medeina išklauso, padeda suvokti problemas, rekomenduoju.

2022-09-07 | Rekomenduoja

Medeina puiki savo srities specialistė bei šiltas ir patikimas žmogus. Jaučiausi saugiai dalindamasi jautriais savo gyvenimo aspektais, jaučiausi tikrai išklausyta ir išgirsta. Man šios konsultacijos labai padėjo, tvarkantis su nerimu ir vidiniu pasimetimu. Tikrai visiems ieškanties profesionalios pagalbos rekomenduoju.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti