Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Darbo patirtis – 18m. darbas su laikinos socialinės atskirties asmenimis ir marginalinėmis asmenų grupėmis, prevencinis ir gydomasis darbas su asmenimis kenčiančiais nuo priklausomybių (alkoholis ir jo surogatai, narkotikai ir psichotropinės medžiagos), savižudybių prevencija ir tikslinė asmens elgesio korekcija.
Veikla – “25-ojo kadro” videoterapija, biblioterapija, meno ir muzikos terapija, relaksacija, individualus ir šeimų/porų konsultavimas, į sprendimus sutelkta trumpalaikė terapija, kompleksinis streso valdymas, kognityvinės streso įveikimo technikos, priklausomybės ligų prevencija ir gydymas, krizinių išgyvenimų įveika.
Darbo stilius – atsakomybė, lojalumas, nuoširdumas, tolerancija, pakantumas, pagarba asmenybiniam aspektui, pasiaukojimas siekiant tikslo, iškalba.
Darbo įrankiai – loginis mąstymas, žingeidumas, mokslinių ir praktinių žinių diegimas priklausomybių įveikos bei asmens elgesio korekcijos srityse, netradicinės medicinos taikymo galimybės.
Tikslas/i – kiekvienam žmogui, kuriam reikalinga pagalba, suteikti galimybę patikėti savo jėgomis.
Pomėgiai – kinas, teatras, grožinė literatūra, muzika, žvejyba, autosportas.
Gyvenimo Motto – Bet koks veiksmas, jei jis yra daromas iš širdies ir siekiant padėti kitam žmogui, yra teigiamas. Tikėkite tuo ką darote ir viskas bus gerai.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2015-10-26 | Rekomenduoja

Aš nesuprantu iš kur pas šį gydytoją tiek energijos ir kūrybinės fantazijos? Lankausi pas jį kelis kartus į metus, bet nustebina kiekvienakart - pasikraunu teigiamų emocijų ir vėl galiu jaustis gerai. Labai dėkinga savo likimui, kad jį sutikau kai man buvo labai, labai blogai. V. B.

2015-04-17 | Rekomenduoja

Tik šio gydytojo dėka supratau, kad galiu gyventi blaiviai. Jei ir buvo pradžioje baimė, kad nepavyks, tai dabar tik džiaugsmas kiek aš galiu padaryti dėl savęs ir savo šeimos. Ačiū jums daktare! V.B.

2015-02-27 | Rekomenduoja

duok Dieve jam sveikatos už jo gerus darbus. Viktoras

2014-07-26 | Rekomenduoja

Kas gali būti geriau už suteiktą teisę gyventi laisvai. Ačiū jums ir jūsų kolektyvui. Jonas V.

2014-05-17 | Rekomenduoja

Noriu padėkoti už suteiktą galimybę jaustis tikru žmogumi. Jaunius

2014-04-13 | Rekomenduoja

Tik dabar žinau ką reiškia laisvė nuo alkoholio. Jūs man padėjote suprasti ką aš galiu padaryti dėl saves ir savo šeimos. Ačiū. Ačiū. Ačiū!!! I.N.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti