Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Dr. Justina Dillon

Dr. Justina Dillon

Justina Dillon yra Psichologas, Klinikinis psichologas ir konsultuoja Vilniuje. J. Dillon pacientus priima Vilniaus Psichologijos Centras.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Individuali konsultacija su VPC vadove dr. Justina Dillon Pirmoji konsultacija skirta Jums pasidalinti iškilusiais sunkumais ir aptarti savo lūkesčius. Mano tikslas išklausyti su pagarba, supratingumu, šiluma ir pasidalinti rekomendacijomis, bendradarbiaujant su Jumis ir pasitelkiant savo daugiamete patirtimi JAV. Konsultacijų metu visuomet derinu du tikslus. Pirmiausia, tai praktiška pagalba Jums kasdienybėje su iškilusiais sunkumais ar simptomais, kad įgautumėte naujų įgūdžių nusiraminti, stiprintumėte save, didintumėte pasitikėjimą savimi, mažintumėte simptomus ir t.t. Antras tikslas yra įgyti vis gilesnį supratimą apie iškilusių sunkumų šaknis, kad pagerėjimas įgautas psichoterapijos metu taptų ilgalaikis ir mažėtų atkritimo tikimybė. Tai labai individualizuotas procesas, paremtas integruotos psichoterapijos metodika, kuri apima elementus iš įvairių psichoterapinių teorijų, tokių kaip psichoanalizė, humanistinė terapija, kognityvinė elgesio terapija, EMDR ir kt. Tai yra dinamiška ir nuolat besivystanti terapijos forma, kuri skiriasi nuo kitų terapijos formų savo lankstumu. Įprastai, konsultacijos rekomenduojamos kartą per savaitę, bent jau iš pradžių, bet nerimui ar kitiems simptomams paūmėjus arba pagerėjus galima lankytis pas psichologą ir atitinkamai dažniau arba rečiau. Kviečiu pirmajam pokalbiui! 300 EUR 45 min.
    Nuotolinė videokonsultacija Pirmoji konsultacija skirta Jums pasidalinti iškilusiais sunkumais ir aptarti savo lūkesčius. Mano tikslas išklausyti su pagarba, supratingumu, šiluma ir pasidalinti rekomendacijomis, bendradarbiaujant su Jumis ir pasitelkiant savo daugiamete patirtimi JAV. Konsultacijų metu visuomet derinu du tikslus. Pirmiausia, tai praktiška pagalba Jums kasdienybėje su iškilusiais sunkumais ar simptomais, kad įgautumėte naujų įgūdžių nusiraminti, stiprintumėte save, didintumėte pasitikėjimą savimi, mažintumėte simptomus ir t.t. Antras tikslas yra įgyti vis gilesnį supratimą apie iškilusių sunkumų šaknis, kad pagerėjimas įgautas psichoterapijos metu taptų ilgalaikis ir mažėtų atkritimo tikimybė. Tai labai individualizuotas procesas, paremtas integruotos psichoterapijos metodika, kuri apima elementus iš įvairių psichoterapinių teorijų, tokių kaip psichoanalizė, humanistinė terapija, kognityvinė elgesio terapija, EMDR ir kt. Tai yra dinamiška ir nuolat besivystanti terapijos forma, kuri skiriasi nuo kitų terapijos formų savo lankstumu. Įprastai, konsultacijos rekomenduojamos kartą per savaitę, bent jau iš pradžių, bet nerimui ar kitiems simptomams paūmėjus arba pagerėjus galima lankytis pas psichologą ir atitinkamai dažniau arba rečiau. Kviečiu pirmajam pokalbiui! 300 EUR 45 min.

Apie specialistą:

Mano sukaupta patirtis JAV yra virš 10 metų ir apima įvairius kontekstus, įskaitant vienus didžiausių Niujorko medicinos centrų ir ligoninių, mokyklas bei privačias klinikas. Nuo 2016 iki 2020 metų, teikiau grupinę bei individualią psichoterapiją viename geriausių Amerikos priklausomybės gydymo centrų. Čia įgyta specializacija priklausomybės ir traumų/PTSD gydymo srityse. Mano psichoterapijos metodika pagrįsta praktiškumu, supratingumu, bendradarbiavimu su Jumis ir abipuse pagarba.

• Licencijos:
022878-01 New York valstijos psichologo licenzija ;
90-07971 Naujosios Zelandijos klinikinio psichologo licenzija ;
PYL042251 UK psichologo licenzija

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
2017 m. Adelphi universitetas, Garden City, NY, JAV, Mokslų Daktaro laipsnis Klinikinė psichologija;
2014 m. Adelphi universitetas, Garden City, NY, JAV, Klinikinės psichologijos magistras;
2010 m. Kolumbijos universitetas, Niujorkas, NY, Psichologijos bakalauras, magna cum laude.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2019 m. EMDR - Nujautrinimo akių judesiais ir perdirbimo terapija, Niujorkas;
2017 m. PE (prolonged exposure) terapija Potrauminio streso sutrikimui gydyti, Philadelphia;
2016 m. STAIR - terapija potrauminiams simptomams mažinti, Niujorkas;
2016 m. Motyvacinis interviu, Niujorkas.

• Asociacijos
Lietuvos psichologų sąjunga
American Psychological Association

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti