Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Dr. Justina Dillon

Dr. Justina Dillon

Justina Dillon yra Psichologas, Psichoterapeutas, Klinikinis psichologas ir konsultuoja Vilniuje. J. Dillon pacientus priima Vilniaus Psichologijos Centras.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Individuali konsultacija su VPC vadove dr. Justina Dillon Pirmoji konsultacija skirta Jums pasidalinti iškilusiais sunkumais ir aptarti savo lūkesčius. Mano tikslas išklausyti su pagarba, supratingumu, šiluma ir pasidalinti rekomendacijomis, bendradarbiaujant su Jumis ir pasitelkiant savo daugiamete patirtimi JAV. Konsultacijų metu visuomet derinu du tikslus. Pirmiausia, tai praktiška pagalba Jums kasdienybėje su iškilusiais sunkumais ar simptomais, kad įgautumėte naujų įgūdžių nusiraminti, stiprintumėte save, didintumėte pasitikėjimą savimi, mažintumėte simptomus ir t.t. Antras tikslas yra įgyti vis gilesnį supratimą apie iškilusių sunkumų šaknis, kad pagerėjimas įgautas psichoterapijos metu taptų ilgalaikis ir mažėtų atkritimo tikimybė. Tai labai individualizuotas procesas, paremtas integruotos psichoterapijos metodika, kuri apima elementus iš įvairių psichoterapinių teorijų, tokių kaip psichoanalizė, humanistinė terapija, kognityvinė elgesio terapija, EMDR ir kt. Tai yra dinamiška ir nuolat besivystanti terapijos forma, kuri skiriasi nuo kitų terapijos formų savo lankstumu. Įprastai, konsultacijos rekomenduojamos kartą per savaitę, bent jau iš pradžių, bet nerimui ar kitiems simptomams paūmėjus arba pagerėjus galima lankytis pas psichologą ir atitinkamai dažniau arba rečiau. Kviečiu pirmajam pokalbiui! 300 EUR 45 min.
    Nuotolinė videokonsultacija Pirmoji konsultacija skirta Jums pasidalinti iškilusiais sunkumais ir aptarti savo lūkesčius. Mano tikslas išklausyti su pagarba, supratingumu, šiluma ir pasidalinti rekomendacijomis, bendradarbiaujant su Jumis ir pasitelkiant savo daugiamete patirtimi JAV. Konsultacijų metu visuomet derinu du tikslus. Pirmiausia, tai praktiška pagalba Jums kasdienybėje su iškilusiais sunkumais ar simptomais, kad įgautumėte naujų įgūdžių nusiraminti, stiprintumėte save, didintumėte pasitikėjimą savimi, mažintumėte simptomus ir t.t. Antras tikslas yra įgyti vis gilesnį supratimą apie iškilusių sunkumų šaknis, kad pagerėjimas įgautas psichoterapijos metu taptų ilgalaikis ir mažėtų atkritimo tikimybė. Tai labai individualizuotas procesas, paremtas integruotos psichoterapijos metodika, kuri apima elementus iš įvairių psichoterapinių teorijų, tokių kaip psichoanalizė, humanistinė terapija, kognityvinė elgesio terapija, EMDR ir kt. Tai yra dinamiška ir nuolat besivystanti terapijos forma, kuri skiriasi nuo kitų terapijos formų savo lankstumu. Įprastai, konsultacijos rekomenduojamos kartą per savaitę, bent jau iš pradžių, bet nerimui ar kitiems simptomams paūmėjus arba pagerėjus galima lankytis pas psichologą ir atitinkamai dažniau arba rečiau. Kviečiu pirmajam pokalbiui! 300 EUR 45 min.

Apie specialistą:

Esu psichologė-psichoterapeutė ir specializuojuosi traumų, priklausomybės, nerimo, depresijos gydymo srityse. Įkūriau „Vilniaus psichologijos centrą“ Lietuvoje, nes po 15 metų darbo ir studijų Niujorke, grįžusi į tėvynę, norėjau pasidalinti savo daugiamete patirtimi bei įgytomis žiniomis apie naujausias psichologijos/psichoterapijos metodikas, kurios dar tik pradeda diegtis Lietuvoje. Konsultacijų metu man labai svarbu įsigilinti Į Jums iškilusius sunkumus ir kartu, bendradarbiaujant, atrasti praktiškus sprendimus pagerinti Jūsų kasdienybei. Rašykite ir skambinkite su klausimais!

• Licencijos:
022878-01 New York valstijos psichologo licenzija
90-07971 Naujosios Zelandijos klinikinio psichologo licenzija
PYL042251 UK psichologo licenzija

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
2017 m. Adelphi universitetas, Garden City, NY, JAV, Mokslų Daktaro laipsnis Klinikinė psichologija;
2014 m. Adelphi universitetas, Garden City, NY, JAV, Klinikinės psichologijos magistras;
2010 m. Kolumbijos universitetas, Niujorkas, NY, Psichologijos bakalauras, magna cum laude.

• Stažuotės:
Privati psichologijos klinika, Niujorkas, NY (InnerWeave Psychology) Klinikinė psyčių centras, Niujorkas, NY (ichologė-psichoterapeutė, su specializacija nerimo, depresijos, potrauminio streso bei priklausomybių gydymo srityse, 9/18 – dabar Motyvacijos ir pokCenter for Motivation and Change)
Psichologijos rezidentė (2000 valandų), 9/16 – 9/17
Klinikinė psichologė-psichoterapeutė viename geriausių priklausomybės ligų gydymo centre, teikianti individualias ir grupines psichologines konsultacijas bei psichoterapiją, 9/17 – 3/20 Nassau universiteto medicinos centras, East Meadow, NY (Nassau University Medical Center)
Individualios ir grupinės psichologinės konsultacijos suaugusiųjų stacionare bei klinikoje 9/15 – 6/16 Mount Sinai Beth Izraelio medicinos centras, Niujorkas, NY (Mount Sinai Beth Israel Medical Center)
Individualios ir grupinės psichologinės konsultacijos suaugusiųjų stacionare, dvigubos diagnozės priklausomybės ligų skyriuje, 9/13 – 11/14 Vakarų Queens psichikos sveikatos klinika, New York, NY (Mental Health Providers of Western Queen)
Individualios konsultacijos ir psichoterapija suaugusiems klinikoje ir vaikams Niujorko mokyklose 11/14 – 6/15 Psichologinių paslaugų centras, Adelphi universitetas, Garden City, NY (Center for Psychological Services)
Individuali ir porų psichoterapija bei psichologinės konsultacijos, 9/13 – 6/16
Psichoedukacinis testavimas, 1/13 – 6/16

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2019 m. EMDR - Nujautrinimo akių judesiais ir perdirbimo terapija, Niujorkas;
2017 m. PE (prolonged exposure) terapija Potrauminio streso sutrikimui gydyti, Philadelphia;
2016 m. STAIR - terapija potrauminiams simptomams mažinti, Niujorkas;
2016 m. Motyvacinis interviu, Niujorkas.

• Asociacijos
Lietuvos psichologų sąjunga
American Psychological Association

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti