Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Honorata Jašinskienė

Honorata Jašinskienė

Honorata Jašinskienė yra Psichologė, Klinikinė psichologė ir konsultuoja Vilniuje. H. Jašinskienė pacientus priima Honoratos Jašinskienės privati praktika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Psichologo konsultacija (50 min.) Konsultacijos trukmė 50 min. Pirmas susitikimas skirtas geresniam sunkumo bei lūkesčių supratimui, tolesnės psichologinės pagalbos plano sudarymui. Dirbu su daugeliu nusiskundimų. Ilgalaikėje psichoterapijoje ilgainiui išryškėja ne viena aktuali ir jautri tema, o atidžiai žvelgiant, yra galimybė atrasti svarbiausias ašis, dėl kurių kyla emocinis diskomfortas ar kančia. Galima pradėti nuo bet kokio šiuo metu turimo siūlo galo, pvz., nerimo, kaip varginančio simptomo, gilinantis, kas už to nerimo vis tik slypi - neatpažinti jausmai, plešianti vidinė prieštara ar dar kažkas kito - tad terapiniame ryšyje keliaujama į įžvalgą, kokia yra psichikos siunčiama žinutė. Neretai pasitaiko, kad kažkoks sąlyginai nereikšmingas įvykis staiga iškelia atidėtus, lyg šiol neišspręstus klausimus, tad krizinė situacija tam tikra prasme aktualizuoja kitas, neišspręstas vidines krizes ir paliečia egzistencines temas. Turiu nemažai krizinio konsultavimo patirties siaurąja prasme, kai būname su konkrečia, sukrėtusia ir išmušusia iš vėžių situacija, kad ir kas tai bebūtų - netektis, nevaisingumas, skyrybos ar kitoks gyvenimo lūžis. Kviečiu kreiptis dėl įvairių sunkumų: - Savęs pažinimo ir supratimo klausimai, asmeniniai ypatumai, tokie kaip žema savivertė, perfekcionizmas ir kitos temos; - Nuotaikų ir būsenų teikiamas diskomfortas, pvz., depresyvumas, varginantis nerimas, panikos atakos, pykčio ir kitų emocijų reguliavimo klausimai; - Santykių klausimai (sunkumai kuriant ir išlaikant santykius, konfliktiški santykiai, santykių stoka, santykiai su tėvais-vaikais-draugais-partneriais, įskaitant ir santykį su savimi); - Diskomfortą keliantys savęs ar savo gyvenimo patyrimai, tokie kaip vienatvė, bejėgystė, beprasmybės ar tuštumos jausmai; - Tapatumo temos, aprėpiančios savirealizacijos, savęs paieškos, karjeros, kultūros, priklausymo grupei ir kitas tematikas; - Įvairios krizės, netektys, traumos ir egzistencinės temos. 50 EUR 60 min.
    Nuotolinė videokonsultacija Nuotolinės psichologo videokonsultacijos trukmė 50 min. Pirmas susitikimas skirtas geresniam sunkumo bei lūkesčių supratimui, tolesnės psichologinės pagalbos plano sudarymui. Nuotolinė konsultacija nuo kontaktinės skiriasi tik "susitikimo" būdu - gyvai ar pasitelkiant vaizdo ryšį. Nuotolinės konsultacijos gali būti ypač tinkamos emigracijoje, konsultuojantis iš kito miesto ar esant kitoms aplinkybėms, kai gyvas susitikimas keblus. Moksliniai tyrimai rodo, kad nuotolinės konsultacijos yra tiek pat veiksmingos, kiek ir kontaktinės. NUOTOLINĖS KONSULTACIJOS METU PASIRŪPINKITE, KAD BŪTŪMĖTE RAMIOJE APLINKOJE, KUR JŪSŲ NETRUKDYTŲ IR NEGIRDĖTŲ KITI. 50 EUR 60 min.

Apie specialistą:

Esu klinikinė psichologė, šiuo metu siekiu psichoterapeuto kvalifikacijos. Teikiu individualias konsultacijas suaugusiems. Darbe vadovaujuosi akademinėmis klinikinės psichologijos žiniomis ir humanistinės-egzistencinės psichoterapijos principais. Tikiu, kad darni, dinamiška pusiausvyra tarp racionalumo ir emocinės sferos yra reikšminga patogesnio vidinio gyvenimo dedamoji. Tausojantis, atidus savęs ir savo gyvenimiškos situacijos tyrinėjimas, atveda ne tik į geresnį supratimą ir emocinį palengvėjimą, tačiau ir atveria duris pokyčiams, jei jiems yra poreikis. Įkūnyta saugaus, šilto, priimančio santykio patirtis yra svarbiausias sėkmingos psichoterapijos veiksnys – mes neretai susižeidžiam „į žmones“, bet būtent per kitą žmogų, per puoselėjamą santykį ir pagyjame.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų
Lenkų
Ukrainiečių

• Mokslai:
Egzistencinės psichoterapijos studijos, HEPI
Klinikinės psichologijos magistras, VU
Psichologijos bakalauras, VU

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Tarptautinė mokslinė praktinė konferencija „Teismo psichiatrijos, teismo psichologijos aktualijos 2023: šizofrenijos spektro sutrikimai – diferencinės diagnostikos ir ekspertinio vertinimo iššūkiai“. 2023.09. (8,5 h)
Praktiniai krizinės intervencijos metodų mokymai. 2023.06-09. (22 h)
Tarptautinė XI-a Vilniaus traumų psichologijos konferencija. 2023.03 (6 h)
Sužeista asmenybė: ko nežinome apie asmenybės sutrikimus? 2022.09 (4,5 h)
Bendradarbiavimu grįsto savižudybės rizikos vertinimo ir valdymo (CAMS) metodo mokymai. 2018.11. (16h)
Emotions in Psychotherapy and Life: Existential Perspectives and Possibilities. 2018.09. (22h)
Emocijos kaip būties pasaulyje būdas: filosofijos ir psichoterapijos sankirta. 2015.11. (22h)
Existential Dimension in Councelling and Psychotherapy. 9th International conference. 2016.09. (24h); ir kiti mokymai

• Asociacijos
Asocijuota Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacijos narė nuo 2016 metų

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2023-11-10 | Rekomenduoja

Puiki specialistė, atidi, išmananti. Per pirmą konsultaciją taikliai padėjo nusakyti sunkumo esmę, ir per visas konsultacijas turi vertingų įžvalgų, o svarbiausia, padeda eiti link savo supratimo ir atradimų. Per paskutinius metus jaučiu asmeninį augimą. Dėkoju už pagalbą ir rekomenduoju.

2023-10-12 | Rekomenduoja

Puiki specialistė! Man tiko konkretumas, profesionaliai ir aiškiai. Padėjo pačiam susidėlioti dalykus ir susivokti kas kaip, pamatyti, ką galiu padaryti.

2023-10-12 | Rekomenduoja

Labai profesionali, šilta ir palaikanti specialistė! Padėjo man, kai jaučiausi visai palūžusi ir nebežinojau kaip susitvarkyti su savo sunkumais. Honoratos dėka pavyko rasti savyje jėgų ir drąsos pajudėti iš bejėgystės taško, įgavau vilties, kad galiu tai įveikti. Padėjo man pažiūrėti į susidariusią situaciją iš kito taško, paskatino pradėti pokyčius, palaikė. Nuoširdžiai rekomenduoju!

2023-10-11 | Rekomenduoja

Galiu drąsiai rekomenduoti! Psichologė išmano savo darbą, kelia pasitikėjimą, o svarbiausia, jaučiasi nuoširdus rūpestis klientu ir tikrumas. Susitikimuose sukuria erdvę ne tik ašaroms, bet ir šypsenai, teikiama pagalba - tikrai veiksminga.

2023-10-10 | Rekomenduoja

Padėjo susitvarkyti su kankinusiomis panikos atakomis ir nerimu, nors buvo jau ilgą laiką. Pavyko rasti psichogines priežastis, kas man darėsi. Malonu bendrauti, supratinga, jaučiasi, kad turi daug įvairių žinių ir jomis naudojasi. Dėkoju už pagalbą!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti