Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Haroldas Petkus

Haroldas Petkus

Haroldas Petkus yra Psichologas ir konsultuoja Kaune. H. Petkus pacientus priima PRIVATUS PSICHOLOGO KABINETAS (KAUNAS) IR NUOTOLINIS KONSULTAVIMAS (VISA LIETUVA).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Daugelis mano klientų išgyvena vidinius konfliktus bei patiria sunkumus santykiuose, turi žemą savivertę, nemato prasmės, ir dažnai nebežino, kaip padėti sau. Kartu dirbame su šiomis ir kitomis problemomis, su jūsų jausmais ir kančia, kad atrastume prasmę, drąsą, pasitikėjimą savimi, augtume dvasiškai bei emociškai,ir sukurtume prasmingus santykius su kitais.

Savo darbe taikau Jungiškosios analitinės psichologijos ir geštaltinės psichoterapijos požiūrius, kas reiškia, jog terapija nėra apie atskiras technikas, o suteikia jums galimybę patyrinėti savo mintis ir jausmus,pereiti esminius gyvenimo iššūkius, ir judėti arčiau tapimo tuo žmogumi, kas jūs iš tikrųjų esate giliai viduje.

Tikiu, kad mes visi nusipelnėme gyventi gyvenimą patirdami mažiau kaltės jausmo, geriau pasitikėdami savo jausmais, mokėdami išreikšti tai, ką jaučiame, ir galėdami perteikti kitiems savo poreikius ar nustatyti ribas. Džiaugiuosi, jei galiu būti šios jūsų kelionės etapo dalimi.
• Kalba šiomis kalbomis:
Anglų
Lietuvių

• Mokslai:
Podiplominiai kursai: Pradinių psichoterapinių įgūdžių mokymo kursai (geštaltinės psichoterapijos ir analitinės psichologijos), Praktinės psichologijos studijų centras.
Magistrantūros studijos: Sveikatos psichologija, Derbio universitetas, (University of Derby) - (Jungtinė Karalystė).
Bakalauras: Psichologija, Vytauto Didžiojo Universitetas.

• Stažuotės:
2018 m. Vipassana meditacijos kursai (10 d.), Jungtinė Karalystė
2015 m. – 2016 m. psichikos sveikatos paslaugų gerinimo projektinė veikla Karališkajame Psichiatrų koledže (Royal Collegeof Psychiatrists) Jungtinė Karalystė
2013 m. – 2015 m. psichiatrijos intensyvios slaugos skyrius vidutinio saugumo ligoninėje (John Howard Centre for Forensic Mental Health), Jungtinė Karalystė

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Tęstinė asmeninė psichoterapija, individualios ir grupinės supervizijos, kursai.

• Asociacijos
British Psychological Society
European Health Psychology Society

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti