Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Gintė Motiejaitienė

Gintė Motiejaitienė

Gintė Motiejaitienė yra Psichologė, Medicinos psichologė ir konsultuoja Vilniuje. G. Motiejaitienė pacientus priima Emocinės gerovės centras SENSIBILIS.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Nuotolinė videokonsultacija Konsultacija susiduriantiems su psichologiniais sunkumais darbe 50 EUR 50 min.
    Nuotolinė videokonsultacija PROFILAKTINĖ EMOCINĖS SVEIKATOS PATIKRA Tyrimas naudingas asmenims, siekiantiems paprastai, patikimai, standartizuotu būdu pasitikrinti savo psichikos sveikatą, planuoti psichologinės gerovės stiprinimo žingsnius. Naudojame nesunkiems psichikos sutrikimams itin jautrius, moderniausia tyrimo technologija ir moksliniais tyrimais pagrįstus profesionalius testus. Testai validizuoti DSM-5 atžvilgiu. Tiriame tokius emocinės sveikatos aspektus: depresijos, nerimo ir kitų nuotaikos sutrikimų požymiai ir simptomų intensyvumas, priklausomybių nuo psichoaktyvių medžiagų išsivystymo rizika, potrauminio streso (PTSD) sindromo požymiai. Tyrimo procedūra: trumpa, nesudėtinga nuotolinė apklausa anketos forma. Galimas visiškas anonimiškumas. Teikiame automatizuotą tyrimo ataskaitą su medicinos psichologo komentaru ir rekomendacijomis raštu. Testuojantis pakartotinai, tiksliai ir patikimai įvertinamas emocinės būsenos pokytis. Pakartotinis testavimas leis daryti pagrįstas išvadas ir apie gautų psichikos sveikatos paslaugų efektyvumą tiriamu laikotarpiu. Taikoma asmenims nuo 18 metų, darbo reikalais galintiems naudoti anglų kalbą ir sutinkantiems testuotis anglų kalba. 90 EUR 50 min.
    Nuotolinė videokonsultacija PROFILAKTINĖ PATIKRA DĖL POGIMDYMINĖS DEPRESIJOS Taikome specialų naujausiomis testavimo technologijomis pagrįstą pagimdžiusioms moterims pritaikytą emocinės būklės vertinimo testą. Moksliniai tyrimai įrodė, kad taikant šį testą pogimdyminė depresija atpažįstama žymiai efektyviau nei įprastoje klinikinėje praktikoje. Depresija yra viena iš dažniausių pogimdyminių komplikacijų: nustatyta, kad pirmaisiais metais po pirmojo gimdymo apie 13% moterų išgyvena depresijos epizodą. Depresinio sutrikimo epizodas gali prasidėti tiek nėštumo metu, tiek ir po gimdymo ir trukti keletą mėnesių ar net metų. Pogimdyminė depresija yra nelengvai atpažįstama, nes depresijos somatiniai simptomai, tokie kaip miego, apetito sutrikimai, nuovargis dažnai sutampa su įprastais visų naujagimių motinų skundais. Negydomi depresiniai sutrikimai yra linkę užsitęsti ir sunkėti. Laiku nenustatyta ir negydyta pogimdyminė depresija palieka sunkias ilgalaikes pasekmes ne tik moteriai, bet ir jos vaikui bei šeimai: sutrikdo motinos-kūdikio prisirišimą ir daro žalą kūdikio emocinei bei kognityvinei raidai, neigiamai veikia santykius šeimoje. Testą pogimdyminei depresijai atpažinti rekomenduojama atlikti pirmą, trečią ir šeštą mėnesį po gimdymo. Tyrimo procedūra: trumpa, nesudėtinga nuotolinė apklausa anketos forma. Taikoma moterims, darbo reikalais galinčioms naudoti anglų kalbą ir sutinkančioms testuotis anglų kalba. Teikiame automatizuotą tyrimo ataskaitą su medicinos psichologo komentaru raštu. 30 EUR 30 min.

Apie specialistą:

“Mes esame savęs pačių autoriais. Nuolat kurdami savo norus, savo veiksmus, savo nesėkmes, galiausiai mes kuriame save pačius.” (I.D. Yalom).
Teikiu individualias konsultacijas, kurių metu per bendravimą ir saugų santykį siekiu padėti klientui geriau pažinti savo jausmus, atrasti galimybes spręsti asmenines problemas ir toliau kurti save. Domiuosi psichodinamine grupių psichoterapija. Esu sukaupusi įvairiapusę praktinio darbo organizacijose patirtį.

• Licencijos:
ASL-10859 Medicinos psichologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų k.
Anglų

• Mokslai:
Vilniaus universitetas, psichologo kvalifikacija, klinikinės ir organizacinės psichologijos specializacija.

• Stažuotės:
2023 m. „Traumų ir krizių psichologija“ Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Sveikatos psichologijos katedroje.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2022 m. - baigtas podiplominių studijų „Psichodinaminė grupinė psichoterapija“ II kursas Vilniaus Universiteto Medicinos Fakultete, Psichiatrijos klinikoje;
2016 m. -- dalyvavimas konferencijoje „Psichikos sveikata darbo aplinkoje“, Valstybinis psichikos sveikatos centras;
2015 m. mokymai „Perdegimo sindromas socialiniame darbe. Kaip jo išvengti“;
2008 m. dalyvavimas mokslinėje – praktinėje konferencijoje „Individualus konsultavimas ir kliento šeima: kartu ir atskirai“.

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti