Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Gintarė Ševčenko

Gintarė Ševčenko

Gintarė Ševčenko yra Psichologas, Porų psichologas ir konsultuoja Kaune. G. Ševčenko pacientus priima Jūsų terapija - Gintarė Ševčenko.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Individuali psichoterapija (60 min.) Savęs vertinimo ir pasitikėjimo savimi problemos, probleminiai santykiai ir bendravimo sunkumai, nerimas ir depresija, baimės ir panika, įtampa ir kasdieninio gyvenimo iššūkiai. Savo praktikoje vadovaujuosi kognityvinės elgesio terapijos (KET) metodais, į sprendimus orientuotais konsultavimo principais. Individualios konsultacijos trukmė 1 val. 50 EUR 90 min.
    Poros konsultacija (90 min.) Probleminiai santykiai ir bendravimo sunkumai, įtampa ir kasdieninio gyvenimo iššūkiai. Savo praktikoje vadovaujuosi kognityvinės elgesio terapijos (KET) metodais, į sprendimus orientuotais konsultavimo principais. Poros konsultacijos trukmė 1 val. 30 min. 75 EUR 120 min.
    Nuotolinė videokonsultacija Savęs vertinimo ir pasitikėjimo savimi problemos, probleminiai santykiai ir bendravimo sunkumai, nerimas ir depresija, baimės ir panika, įtampa ir kasdieninio gyvenimo iššūkiai. Savo praktikoje vadovaujuosi kognityvinės elgesio terapijos (KET) metodais, į sprendimus orientuotais konsultavimo principais. Individualios videokonsultacijos trukmė 1 val. 50 EUR 90 min.

Apie specialistą:

Individuali suaugusių psichoterapija, šeimų ir porų konsultacijos.
Psichologo kabinetas Kaune.

Sritys: savęs vertinimo ir pasitikėjimo savimi problemos, probleminiai santykiai ir bendravimo sunkumai, nerimas ir depresija, baimės ir panika, įtampa ir kasdieninio gyvenimo iššūkiai.

Prieš 25 metus pasirinkau psichologijos studijas norėdama geriau suprasti save, mane supančius žmones, tarpusavio santykius. Supratau daug – iš pradžių tiek, kiek reikėjo žinias gilinančiai psichologei, vėliau žmonai, dar vėliau ir paauglius auginančiai mamai. Žinau, kad nebūčiau taip sėkmingai sprendusi gyvenimo problemų jei ne turimos psichologinės žinios ir įgūdžiai.
Labai svarbu pasirinkti sau tinkamą psichologą, su kuriuo norėtumėte leistis į savęs pažinimo ir pagalbos kelią. Savo praktikoje vadovaujuosi kognityvinės elgesio terapijos (KET) metodais, į sprendimus orientuotais konsultavimo principais.
Per daug metų darbo ir patirties mačiau labai įvairių klientų ir šeimų problemų. Žinau kokius gydymo metodus taikyti siekiant spręsti jų problemas ir gerinti savijautą. Gebu identifikuoti problemos priežastį, esu orientuota į rezultatus, fokusuojuosi į tikslingą gydymą per terapiją, turiu ypatingas įžvalgas. Jaučiu, kad tai yra mano pašaukimas.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
Psichologijos bakalauras ir magistras Vytauto Didžiojo universitete (VDU);
Kognityvinė elgesio tepapija (KET) Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU).

• Asociacijos
Lietuvos Psichologų sąjunga (LPS)

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2024-01-02 | Rekomenduoja

Surasti tinkamą psichologą yra labai sunku. Psichologė Gintarė yra puiki. Bendraujant su ja nejaučiau jokios įtampos, nes ji ne tik puikiai suprantą savo darbą, bet ir yra šiltas žmogus, norintis iš tiesų padėti. Ji padėjo man susigaudyti savo gyvenime ir jį palenkti norima linkme. Ačiū

2023-12-04 | Rekomenduoja

Aiškiai ir konkrečiai. Man patiko, kad nėra ilgų išvedžiojimų. Viską man paaiškina, kartu nagrinėjam. Supratau kaip veikia mano mąstymas ir kodėl esu kokia esu. Labai nuoširdus ir atviras žmogus, jaučiau kad mane supranta ir nori man padėti. Reikėjo nemažai dirbti pačiai namuose pagal duotas instrukcijas. Rekomenduoju ir labai dėkoju.

2023-12-01 | Rekomenduoja

Turėjome labai gerą ir malonų pokalbį. Pavyko susidelioti dalykus galvoje, suprasti ko ištikrųjų noriu ir ką turiu padaryti. Smagu, kad psichologe dalinasi ir savo patirtimi, papasakoja apie savo gyvenimiškas patirtis ir pritaiko jas man. Manau, tikrai sugrįšiu, ne vien dėl kažkokių rimtų problemų, bet ir išsivalyti prisikaupusį emocijų rinkinį. Ačiū.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti