Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
100% (7 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Kareivių g. 6, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Esu energingas, entuziastingas ir iniciatyvus žmogus. Mano veiklos sritis – psichologinė praktika. Esu psichologijos magistras bei Humanistinės ir egzistencinės psichologijos instituto psichoterapijos kursantas. Taip pat Krizių įveikimo centro specialistas bei Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacijos (REETA) narys. Kasmet dalyvauju įvairiose Lietuvoje, Rusijoje ir Europoje vykstančiose asmeninio tobulėjimo grupėse bei profesiniuose mokymuose.
Mano požiūriu, kiekviename terapiniame santykyje yra kuriama išskirtinė egzistencinė psichoterapija. Todėl terapiją vadinu nuotykiu bei išskirtine kelione po žmogaus vidinį pasaulį, kur galima iš kitos perspektyvos atsigręžti į save, išgyventi bei geriau suprasti tai, ko dar nesam supratę ar pažinę.
Mano tikslas - padėti žmogui tyrinėti savo gyvenimą kaip santykių su pasauliu visumą, išmokyti naujų elgesio būdų, adaptacijos prie aplinkos, tinkamo santykių palaikymo su kitais asmenimis, įvertinti savo galimybes. Taip pat – išmokyti pažinti ir priimti savo jausmus bei emocijas.

Teikiamos paslaugos: individualios psichologinės konsultacijos; psichoterapija, baimių, nerimo, streso bei įtampos mažinimas; konfliktų ir bendravimo problemų sprendimas; pasitikėjimo savimi ugdymas ir kt.

Kalba šiomis kalbomis:

  • Lietuvių
  • Lenkų
  • Rusų

Mokslai:

  • MRU Psichologijos bakalauro laipsnis
  • LEU Psichologijos magistro laipsnis
  • HEPI (Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institutas) Egzistencinė psichoterapija

Asociacijos:

  • Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacijos (REETA) narys

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Tai žmogus, išsaugojęs mano šeimą, ir mane pačią. Iki pirmojo susitikimo į psichoterapiją žiūrėjau neigiamai. Tačiau pirmojo susitikimo metu supratau, kad tai tiesiog susitikimas su žmogumi, kuriam rūpiu, ir kuris pasiryžęs padėti man geriau suprasti save ir savo santykius su vyru. Lieku amžinai dėkinga."
Atsiliepimas parašytas 2019-10-02 10:41
„Džiaugiuosi išsirinusi Eriką pasichoterapijai. Nežinau kaip dirba kiti specialistai, bet po šios patirties tvirtai rekomenduoju jį."
Atsiliepimas parašytas 2019-02-18 12:21
„Erikas padėjo išgyti nuo depresijos. Buvo gaila nutraukti terapiją, bet viskam savas laikas. Ačiū"
Atsiliepimas parašytas 2018-08-21 12:29
„Nuspręsti apsilankyti pas psichologą visada sunkus žingsnis. Baimė pasitikėti ir pasakoti tai, ką visuomet slėpei nuo visų ir net nuo savęs. Ištraukti savo skausmą ir parodyti žaizdas... Džiaugiuosi, kad Erikas buvo tas žmogus, kuris su sužeista manimi elgėsi atidžiai ir palaikančiai. Seansų metu jautėsi šilta ir nuoširdi atmosfera. Džiaugiuosi, kad sunkiausiu gyvenimo metu sutikau Jus. Ačiū. Lauryna A."
Atsiliepimas parašytas 2018-01-15 22:55
„Niekada nesu rašiusi atsiliepimo, tačiau noriu padėkoti žmogui, kuris išsaugojo mano ir vyro santuoką. Rekomendavo man šį psichologą bendradarbė. Nusprendėm su vyru pamėginti šeimos terapiją kaip paskutinę išeitį, nors netikėjau jos veiksmingumu. Darbo su Eriku metu supratom visas darytas klaidas, nesusikalbėjimo priežastis. Pradėjom ir išmokom kalbėti apie nuoskaudas, santykius. Labai geras santykių specialistas, rekomenduoju."
Atsiliepimas parašytas 2017-11-29 14:38
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt