Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Edita Ivinkina

Edita Ivinkina

Edita Ivinkina yra Psichologas, Medicinos psichologas, Hipnoterapeutas ir konsultuoja Kaune. E. Ivinkina pacientus priima Psichologė – Hipnoterapeutė Edita Ivinkina.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Man artimos savivertės, meilės sau, nerimo ir kitų emocinių būsenų valdymo temos. Pagrindinė psichologinio darbo patirtis užauginta dirbant Priklausomybės ligų centre. Pati praktikuoju meditaciją, su didžiuliu įsitraukimu mokausi vis naujų dalykų, todėl neapsiriboju viena kuria psichologijos kryptimi. Yra bendri dėsniai, tačiau kiekvienas žmogus yra unikalus ir atskiras pasaulis.
Taigi, su klientu pirmiausia kalbamės, kad jį išgirsti ir suprasti. Taikau įvarius terapijos metodus: kognityvinius, hipnozę, NLP, energijos aktyvavimo, kvėpavimo pratimus ir t.t. Tenka prisiliesti ir prie sudėtingų traumų, ir prie dvasinio augimo. Manau, kad žmogus sėkmingai gyventų čia ir dabar, jis turi atskleisti ir paleisti senas patirtis, tuo pačiu kurdamas naujus resursus.

• Licencijos:
ASL-05052 Medicinos psichologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Mokslai:
Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Kognityvinės ir elgesio psichoterapijos podiplominės studijos, 2022
Prancūzijos klinikinės hipnozės tarptautinis koledžas (CITAC), hipnoterapijos studijos, 2014-2017
Vytauto Didžiojo universitetas, sveikatos psichologijos magistras, 2008-2010
Vytauto Didžiojo universitetas, psichologijos bakalauras, 2004-2008

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2021 m. parengta sveikatos specialistų tobulinimo programa ir pravesti mokymai asmens sveikatos priežiūros įstaigų medicinos psichologams „Psichologinės pagalbos asmenims, žalingai vartojantiems kanapes, raminamuosius ir migdomuosius vaistus ar turintiems patologinį potraukį lošti, teikimas"
Hipnozės praktikos ir darbo su pasąmone praktiniai mokymai, 2021
Holistinės sveikatos sistemos mokymai, 2012-2016
Neurolingvistinio programavimo kursas (NLP Praktikas) kursas, 2011 - 2012
Neurolingvistinio programavimo (NLP Meistras) kursas, 2012

• Asociacijos
Lietuvos psichologų sąjunga

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2022-12-05 | Rekomenduoja

Maloni, dėmesinga, puikiai savo darbą išmananti psichologė. Nuoširdžiai rekomenduoju! A+++

2022-10-21 | Rekomenduoja

Ačiū Edita už indėlį į mano gyvenimą pačiu sudetingiausiu laikotarpiu. Rezultatu esu labai patenkinta. Visos darbo metodikos kurios buvo taikomos mano emociniam stabilumui atstatyti man labai tiko. Dekoju už tai, kad su jūsų pagalba išlipau iš gilios emocinės duobės poskyrybiniame gyvenimo etape

2022-10-17 | Rekomenduoja

Labai gera savo srities specialistė, moka įsigilinti į esamas problemas čia ir dabar. Pradžioje į hipnoterapija žiurėjau gan skeptiškai, tačiau Edita pakeitė požiuri į ši dalyka. Ši psichologė yra ne tik savo srities specialistė, bet ir labai šiltas žmogus. Labai malonu, kad turiu galimybe lankytis pas šia psichologe ir tikrai rekomenduočiau savo aplinkiniams

2022-10-16 | Rekomenduoja

Po sunkių įvykių padėjo atsigauti, atgauti vidinę ramybę. Labai šilta, iš karto kelia pasitikėjimą, kompetetinga savo srities specialistė. Visada rekomenduočiau.

2022-10-03 | Rekomenduoja

Neįtikėtinai atsidavusi ir žmogiška psichologė. Ji man suteikė 100% dėmesio nuo to momento, kai įžengiau pro duris. Editos gydymas suteikė man priemonių susidoroti su mano problemomis. Jos terapijos deka as galiu dabar pati įveikti mano problemas. Edita nori, kad jos pacientai pasveiktų o nepadaryti jų priklausomais nuo psichologinės pagalbos. Gili ir nešvaisto laiko.

2022-09-28 | Rekomenduoja

Labai gera psichologė. Labai švelni, maloni,suprantanti,dėmesinga,įsigilinanti į problemą čia ir dabar. Padėjo man po skyrybų ir kitais klausimais. Analizuoja ir pataria sudėtingoje situacijoje.Labai patiko hipnoterapija, kurioje gavau daug atsakymų. Nuoširdžiai rekomenduoju. Geriausia sutikta mano psicholigė. Dešimtabalėje vertinimo sistemoje duočiau vienuolika.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti