Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Anastasija Pilkionienė

Anastasija Pilkionienė

Anastasija Pilkionienė yra Psichologė ir konsultuoja Vilniuje. A. Pilkionienė pacientus priima Psichologės Anastasijos Pilkionienės kabinetas.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Individuali psichologo konsultacija (paauglių/suaugusiųjų) (50 min.) Pagrindiniai konsultavimo tikslai: 1. Išklausyti klientą. 2. Palengvinti kliento emocinę būseną. 3. Padėti klientui prisiimti atsakomybę už tai, kas vyskta su juo. 4. Padėti klientui suvokti, ką ir kaip jis gali pakeisti sudėtingoje situacijoje. 45 EUR 60 min.
    Nuotolinė videokonsultacija Konsultacijos trukmė 50 min. 40 EUR 60 min.
    Porų/šeimos konsultacija (90 min.) Porų/ šeimos konsultavimo tikslai : 1. Atstatyti arba pakeisti šeimos narių tarpusavio santykį ir jų santykį su pasauliu. 2. Ugdyti gebėjimą suprasti vienas kitą ir formuoti pilnavertį šeimos MES, kuriant lanksčius tarpusavio santykius ir santykius su kitais. 75 EUR 100 min.

Apie specialistą:

Esu įgijusi Psichologijos magistro laipsnį Vilniaus Universitete, kėliau kvalifikaciją Individualiosios psichologijos institute, dalyvavau Geštalt-Jungistinės krypties mokymuose, šiuo metu studijuoju kognityvinę ir elgesio psichoterapiją.
Tikiu, kad keisdamas save, savo nuostatas, mintis, požiūrį į tam tikrus dalykus žmogus galįs pakeisti pasaulį aplink save ir sukurti tokią aplinką, kuri būtų geriausia jam, atliepianti jo poreikius ir padedanti jam tobulėti. Konsultuodama klientus remiuosi eklektiniu konsultavimu, t.y. taikau įvairių teorinių mokyklų metodus, didelį dėmesį skiriu saugaus, palaikančio ir grįsto abipusiu pasitikėjimu santykio su klientu kūrimui.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų

• Mokslai:
2022 - Kognityvinė ir elgesio Psichoterapijos kursas Žmogaus institutas
2013 03 – 2015 12 IP konsultavimo programa Individualiosios psichologijos institutas
2004 04 01-2004 07 31 Psichologijos studijos, ES Socrates-Erasmus programa Westfaelische Wilhelms-Universitaet
2003 -2006 Psichologijos studijos, magistro laipsnis Vilniaus Universitetas
1999 – 2003 Psichologijos studijos, bakalauro laipsnis Vilniaus Universitetas

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Mokslinė-praktinė konferencija „Psichologas ir įtraukiantis ugdymas“ Kovas 2013
Projektas „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (I etapas)“, Metodikos NEO PI-R, NEO – FFI, LPIK, konsultavimas ugdymo karjerai klausimais Liepa 2012 – Rugsėjis 2012
Projektas „Pagalbos mokiniui efektyvumo ir kokybės plėtra“ , Intelekto įvertinimas ir tyrimas WAIS – III ir WASI metodikomis Rugsėjis 2011
Projektas „Pagalbos mokiniui efektyvumo ir kokybės plėtra“ , Geštaltinės – Jungistinės krypties konsultacijų supervizijų grupės praktinį darbą dirbantiems psichologams Spalis 2011 – Gruodis 2011

• Asociacijos
Lietuvos psichologų sąjungos narė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2022-11-11 | Rekomenduoja

Pirmą kartą atėjusi į Anastasijos kabinetą net nenumaniau į kokią nuostabią kelionę leisiuosi: savęs pažinimo, priėmimo ir savivertės auginimo kelionę. Ne viskas buvo lengva, kartais grįždavau namo ir su ašaromis, tačiau tai buvo mano kelias į gijimą - tik radus priežastį, galima spręsti pasekmes. Išmokau priimti savo jausmus, pyktį ir nerimą, suprasti iš kur jie kyla ir ką su jais daryti. Psichologė Anastasija švelniai, bet tvirtai mane vedė per šią kelionę. Kiekvienam rekomenduoju.

2022-10-26 | Rekomenduoja

Puiki specialistė. Su Anastasija dirbame apie pusmetį, pastebiu didžiulį progresą savijautoje, savivertėje. Atsirado draugiška savirefleksija (ne vien vidinė kritika), daugiau sąmoningumo net nemalonių situacijų metu. Konsultacijos metu Anastasijos pabrėžiami akcentai, pokalbio vedimas ir temų atradimas padeda geriau suprasti save ir praktiškai gerinti gyvenimo kokybę. Dėkinga ir labai labai rekomenduoju!

2022-10-18 | Rekomenduoja

Psichologė Anastasija yra puiki specialistė, išmananti savo darbą, kantri, išklausanti, puikiai gebanti prisitaikyti prie kliento poreikių, suteikianti erdvės pabūti su jausmas su kuriais norisi pabūti. Anastasija kartu iš didžiulės betvarkės galvoje padeda ramiai po truputį dalykus sudėlioti į savo vietas, o svarbiausia- išmoko, kaip toliau tą tvarką palaikyti. Labai pasisekė papulti pas Anastasiją, mano pokytis yra didžiausias komplimentas ir rekomenduoju bei rekomenduosiu visiems, kam norisi puikios specialistės ir šilto žmogaus!

2022-10-18 | Rekomenduoja

Jau ilgą laiką lankau(eina 4 metai) sesijas pas psichologą Anastasiją, labai labai rekomenduoju! Jučiu didžiulį progresą kekviena diena ir kaip pasikeičiau, daug lengviau tapo gyventi, džiaugiuosi gyvenimu ir net jei ateina sunkus laikotarpis galiu jį suvaldyti emocionalines psichoreguliacijos pagalba. Dekoju iš visos širdies! Jeigu galvojate eiti ar ne eiti pas Anastasiją, tai vienareikšmiškai eiti!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti