Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Gydytoja stengiasi suvokti žmogų kaip darnią visumą. Taip pat ji stengiasi suvokti, ar už tariamų, deklaruojamų problemų neslypi seksualinių ar šeimyninių santykių problemos. Gydytoja supratingai ir atvirai stengiasi padėti pačiam klientui susivokti savyje, atstatyti savastį ir išspręsti visas iškilusias problemas – gražinti gyvenimo džiaugsmą.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Psichiatras, kuris priims jus greičiausiai

Komentarai

2021-01-22 | Rekomenduoja

Nuostabi specialiste

2019-01-30 | Rekomenduoja

Noriu pasakyti didžiausią ačiū gydytojai Violetai Savinovai už kantrybę, atsidavimą darbui, mokėjimą bendrauti. Nuostabi ir be galo profesionali gydytoja, kokių šiais laikais mažai sutiksi, gera matyti žmogų, kuris tiki tuo, ką daro ir kantriai bei mandagiai bendrauja su pacientais! Nuoširdi, dėmesinga, savo darbą puikiai išmananti specialistė ir n komplimentų verta profesionalė. Galima tik džiaugtis, kad Lietuvoje dirba tokie šaunūs, mieli ir profesionalūs gydytojai. Tegul Jus visad lydi sėkmė.

2018-04-17 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja dirba savo darbą labai puikiai, viską bando nuodugniai išsiaiškinti, išsiklausinėti ir tik tada priima sprendimus kaip žmogui galima padėti. Labai detaliai aptaria esamą situaciją, atsako į visus klausimus. Tai labai profesionali, be galo atsidavusi savo darbui, pasiruošusi ateiti į pagalbą, neabejinga gydytoja. Gydytojos profesionalumo dėka pavyko laiku diagnozuoti besivystančią ligą ir ją profesionaliai gydyti su tinkamais vaistais.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti