Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
100% (2 įvertinimai)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Tvirtovės al. 90A, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Gydytoja stengiasi suvokti žmogų kaip darnią visumą. Taip pat ji stengiasi suvokti, ar už tariamų, deklaruojamų problemų neslypi seksualinių ar šeimyninių santykių problemos. Gydytoja supratingai ir atvirai stengiasi padėti pačiam klientui susivokti savyje, atstatyti savastį ir išspręsti visas iškilusias problemas – gražinti gyvenimo džiaugsmą.

Kalba šiomis kalbomis:

  • Lietuvių

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Noriu pasakyti didžiausią ačiū gydytojai Violetai Savinovai už kantrybę, atsidavimą darbui, mokėjimą bendrauti. Nuostabi ir be galo profesionali gydytoja, kokių šiais laikais mažai sutiksi, gera matyti žmogų, kuris tiki tuo, ką daro ir kantriai bei mandagiai bendrauja su pacientais! Nuoširdi, dėmesinga, savo darbą puikiai išmananti specialistė ir n komplimentų verta profesionalė. Galima tik džiaugtis, kad Lietuvoje dirba tokie šaunūs, mieli ir profesionalūs gydytojai. Tegul Jus visad lydi sėkmė."
Atsiliepimas parašytas 2019-01-30 01:26
„Nuostabi gydytoja dirba savo darbą labai puikiai, viską bando nuodugniai išsiaiškinti, išsiklausinėti ir tik tada priima sprendimus kaip žmogui galima padėti. Labai detaliai aptaria esamą situaciją, atsako į visus klausimus. Tai labai profesionali, be galo atsidavusi savo darbui, pasiruošusi ateiti į pagalbą, neabejinga gydytoja. Gydytojos profesionalumo dėka pavyko laiku diagnozuoti besivystančią ligą ir ją profesionaliai gydyti su tinkamais vaistais."
Atsiliepimas parašytas 2018-04-17 15:48
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt