Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-06540 Gydytojas psichiatras

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-03-08 | Rekomenduoja

Noriu padekoti gydytojui Vilkui uz gydyma.Sis gydytojas ,,nevynioja zodziu i vata,, todel kitiems (pagal ankstesnius komentarus), gali atrodyti arogantiskas. Man patinka tiesus klausimai, tiesus atsakymai ir nuosirdus gydytojo poziuris, ir tikrai profesionali mediko pagalba, gydymas. Linkiu sekmes ir stiprios sveikatos p. Vilkui.

2018-08-09 | Rekomenduoja

Teko susitikti su šiuo gydytoju ir jis mane nustebino savo profesionalumu, geranoriškumu, atidumu pacientams, jų problemoms. Jaučiasi, kad šis žmogus savo darbą dirbą iš pašaukimo, kad jam įdomu jo pasirinktas darbas, kad jam nuoširdžiai rūpi tų sužalotų gyvenimo žmonių, jo pacientų, ne tik išgyjimas, bet ir jų likimai. Lankantis stacionare labai juntama tiek pacientų, tiek personalo pagarba šiam gydytojui, kad jis turi didelį autoritetą. Nustebino, kiek daug laiko sugaišta besigilindamas į pacientų dvasines problemas, kaip moka bendrauti ir yra ne tik geras gydytojas, bet ir šiltas žmogus, spinduliuojantis ne veidmainišką, o tikrą humaniškumą.

2018-03-27

Psichiatras su pacientu turėtų kalbėti tyliai ramiai nes pacientas atsiveria ir pasako asmeninius dalykus tai tas arogantiškas daktaras garsiai uždavynėja klausimus kad visi girdėtų ir dar garsiai pamokymus duoda tikrai ne tokiam dirbti psichiatru

2017-12-10

Teko susitikti su šiuo gydytoju, labai nusivyliau ne jo kaip gydytojo kompetencija, bet nemokėjimu bendrauti su žmonėmis, kurie pas jį kreipiasi pagalbos, jo nežmoniškai didelė arogancija, rodos, kad jis viso pasaulio valdovas, niekada daugiau gyvenime nenorėčiau su juo susidurti. Visa laimė, kad dar yra ir be šio gydytojo daug nuostabių, atsidavusių savo profesijai, gydytojų!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti