Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Gydo įvairius suaugusių pacientų psichikos sutrikimus:
nerimo sutrikimus (panikos sutrikimas, fobijos, obsesinis kompulsinis sutrikimas), miego sutrikimus, nuotaikos sutrikimus (depresija, bipolinis afektinis sutrikimas), psichosomatinius sutrikimus, psichozinius sutrikimus, konsultuoja priklausomybe alkoholiui sergančius asmenis.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-12-17 | Rekomenduoja

Nuostabus gydytojas . Esu labai patenkinta , maloniai prieme, maloniai bei pagarbiai bendravo , negailejo savo laiko ir isklause iki galo , suteike vertingu patarimu, sis gydytojas buvo paskutine mano viltis , pakalbejusi su juo nusiraminau ir supratau , jog viskas imanoma, esu maloniai nustebinta gydytojo darbu , aciu jums labai, rekomenduoju

2018-01-15

labai geras specialistas, buvau maloniai nustebintas, kad dar yra tokių kompetetingų psichiatrų. Buvau labai sunkioje būklėje, bet tik šio gydytojo dėka, jo paskirto gydymo ir patarimų padėjusių suprasti savyje vykstančius procesus pavyko pilnai pasveikti. Labai rekomenduoju.

2017-08-08

Labai geras gydytojas.

2015-04-16 | Rekomenduoja

Nuostabus gydytojas, kuris dirba labai profesionaliai. Visada maloniai bendrauja, atsižvelgia į smulkmenas ir stengiasi suteikti visą įmanomą informaciją! Labai rekomenduoju!

2014-11-13 | Rekomenduoja

Vertas pasitikėjimo ir pagarbos gydytojas, rūpestingas savo pacientams, visada gilinasi į problemos esmę išklauso duoda vertingų patarimų. Tikrai rekomenduoju

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti