Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis
Jūratė Bajarūnienė

Jūratė Bajarūnienė

Apie specialistą:

Gydytojos darbo stažas pagal specialybę daugiau nei 30 metų. Specializacijos sritys: Patyrimas psichotraumatologijoje, porų konsultavime, įvairiuose neuroziniuose sutrikimuose.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Vokiečių
Rusų

• Mokslai:
1987 m. Leningrado (dabar Sankt Peterburgas) gydytojų tobulinimosi institutas, gydytojos psichoterapeutės kvalifikacija
1982 m. Vilniaus universiteto gydytojų tobulinimosi institutas, gydytojos psichiatrės kvalifikacija
1979 m. baigiau Kauno medicinos institutą, po to terapinę internatūrą Vilniaus „Raudonojo kryžiaus“ ligoninėje.

• Stažuotės:
2002 ir 2004 metais po keletą mėnesių tobulinausi Vokietijoje, Isnio ir Getingeno specializuotose psichotraumatologijos klinikose.

• Asociacijos
Profesinių organizacijų ir draugijų narė.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2018-10-02 | Rekomenduoja

Ejau pas daktarę tablečių, o ji įtikino, kad užteks kelių seansų terapijos. Jaučiuosi daug geriau. Likau už tai, kad nerijau chemijos, jai dėkingas. Netikėk, žmogau, troliais psichiatrais, kurie nupirkti farmacininkų grūda vaistus Tau per visus galus, ir rašinėja blogus įvertinimus tiems, kurie chemiją naudoja tik blogiausiu atveju. Saugok galvą!

2018-02-07 | Rekomenduoja

Gera gydytoja. Rekomenduoju.

2018-01-24

As asmeniškai nerekomenduoju šios gydytojos niekam ! Ji yra arogantiška, nemaloni , agresyvi net šiurkščiai kalbėjo ne tik su manim bet ir su mano motina , kalbėjo kažkokiom užuominom neaiškiom savo . Žmonės nemeskite veltui pinigų ir kreipkitės pas kitą specialistą.____________ Medicinos diagnostikos ir gydymo centras: Dėkojame, kad palikote atsiliepimą apie Centre dirbančią gydytoją. Kiekvieno kliento nuomonė mums labai svarbi, todėl su Jumis susisieksime

2018-01-11 | Nerekomenduoja

Niekam nepatariu pasirinkti šią specialistę. Dažnai teko išgirsti įdomių, gan įžeidžiančių replikų. Kalbant apie konsultacijos kokybę - nulinė. Išėjau visiškai nusivylusi. Nesigilino į problemą ir visiškai savo nuožiūra norėjo skirti vaistus, kurie man nėra tinkami ir jų negaliu vartoti. Išklausiusi jos nuomonę, kuri pasirodė visiškai paviršutiniška ir pasiteiravusi dėl vaistų bei norėdama išsakyti nuomonę apie juos, gydytoja įsižeidė, teko girdėti dar daugiau replikų , įžeidinėjimų. Gydytoja sudarė labai nejaukią atmosferą ir įsižeidusi nusprendė iš vis nerašyti gydymo. Komunikacijos iš jos pusės - 0. Pagyros sau bei pinigai - išgirdau ir tokias replikas. Netinkama specialistė ir niekam nepatariu apsilankyti. O atsakingiems asmenims reikėtų įrašyti sesiją su pacientu ir pasiklausyti, kaip ši specialistė elgiasi bei rimtai apsvarstyti, ar ji verta licenzijos._______________________ Medicinos diagnostikos ir gydymo centras: Rūpinamės visapusiška paslaugų kokybe ir pacientų gerove, todėl mums svarbi Jūsų nuomonė. Norime išsiaiškinti įvykio priežastis/ susidariusią situaciją (pagal situaciją), kad ateityje tai nepasikartotų. Susisieksime su Jumis asmeniškai.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti