Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Jūratė Bajarūnienė
(1 vertinimai)

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!

Darbovietės:

Adresas:
V. Grybo g. 32, Vilnius

Pasirinkite vizito laiką:
2018 sausis 17 d. - 23 d.

Pažymėkite Jums tinkantį laiką ir registruokitės vizitui pas šį specialistą.


Apie specialistą:

Gydytojos darbo stažas pagal specialybę daugiau nei 30 metų. Specializacijos sritys: Patyrimas psichotraumatologijoje, porų konsultavime, įvairiuose neuroziniuose sutrikimuose.

Kalba šiomis kalbomis:

  • Lietuvių
  • Vokiečių
  • Rusų

Mokslai:

  • 1987 m. Leningrado (dabar Sankt Peterburgas) gydytojų tobulinimosi institutas, gydytojos psichoterapeutės kvalifikacija
  • 1982 m. Vilniaus universiteto gydytojų tobulinimosi institutas, gydytojos psichiatrės kvalifikacija
  • 1979 m. baigiau Kauno medicinos institutą, po to terapinę internatūrą Vilniaus „Raudonojo kryžiaus“ ligoninėje.

Stažuotės:

  • 2002 ir 2004 metais po keletą mėnesių tobulinausi Vokietijoje, Isnio ir Getingeno specializuotose psichotraumatologijos klinikose.

Asociacijos:

  • Profesinių organizacijų ir draugijų narė.

Atsiliepimai apie specialistą:

Comma
Niekam nepatariu pasirinkti šią specialistę. Dažnai teko išgirsti įdomių, gan įžeidžiančių replikų. Kalbant apie konsultacijos kokybę - nulinė. Išėjau visiškai nusivylusi. Nesigilino į problemą ir visiškai savo nuožiūra norėjo skirti vaistus, kurie man nėra tinkami ir jų negaliu vartoti. Išklausiusi jos nuomonę, kuri pasirodė visiškai paviršutiniška ir pasiteiravusi dėl vaistų bei norėdama išsakyti nuomonę apie juos, gydytoja įsižeidė, teko girdėti dar daugiau replikų , įžeidinėjimų. Gydytoja sudarė labai nejaukią atmosferą ir įsižeidusi nusprendė iš vis nerašyti gydymo. Komunikacijos iš jos pusės - 0. Pagyros sau bei pinigai - išgirdau ir tokias replikas. Netinkama specialistė ir niekam nepatariu apsilankyti. O atsakingiems asmenims reikėtų įrašyti sesiją su pacientu ir pasiklausyti, kaip ši specialistė elgiasi bei rimtai apsvarstyti, ar ji verta licenzijos._______________________ Medicinos diagnostikos ir gydymo centras: Rūpinamės visapusiška paslaugų kokybe ir pacientų gerove, todėl mums svarbi Jūsų nuomonė. Norime išsiaiškinti įvykio priežastis/ susidariusią situaciją (pagal situaciją), kad ateityje tai nepasikartotų. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
User
Neprisijungęs vartotojas
Atsiliepimas parašytas 2018-01-11 15:13
Gydytojo įvertinimas
Ar šis atsiliepimas informatyvus?

Įvertinkite gydytoją ir palikite komentarą:

Gydytojo įvertinimas:

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt