Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
86% (7 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
V. Grybo g. 32, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Kalba šiomis kalbomis:

  • Anglų
  • Lietuvių
  • Rusų

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Labai geras daktaras! Ačiū, kad tokių nuoširdžių, suprantančių yra, ypač šios srities specialistų! Puikus savo srities žinovas!"
Atsiliepimas parašytas 2019-01-16 10:32
„man irgi buvo panašiai tik gal kiek daugiau paklausinėjo. Ir rezultate išrašė naujoviškų (kaip sakė) vaistų, nors su jais nieko gero nebuvo. Aišku nepykstu daug dėl to, nes suprantu kad per mėnesį daktaras nelabai gali daug kuo padėt, bet didžiausia bėda ta, kad konsultacijos metu jautės, kad nieko ypatingo čia nebus. Ir išvis konsultacijos metu man pasakė:"eik į polikliniką, negaišk laiko čia leisdamas pinigus". Tai šitas sakinys išvis paliko mane be amo. Susidariau labai aiškią nuomonę. Nesuprantu kam čia reikia imti iš žmonių pinigus ir vaidinti, kad čia visas problemas išspręsi jeigu visa konsultacija tai tik "aha,aha,kas dar ? kas dar?" ir vaistų rašymas, kurie išvis yra tokie kažkokie abstraktūs kaip pvz nuo nerimo, nuo įtampos, tarsi atrodo kad visos mūsų bėdos tai tik dėl to, kad nerimą jaučiam. Tai gal sakau kaip tik nerimas ateina jau vėliau, o ne prieš viską. Tai ir duoda nuo nerimo vaistų, kad ramiai užmigtum ir nesinervintum ir iki sekančio karto. Čia kaip kokių raminamų. Nežinau, tokia įstaiga galėtų išsikelti didesnę idėja, o ne vien tik kad vaistų rašymas ar šaltas nulinis žvilgsnis konsultacijos metu ir nuobodus pasisėdėjimas dviese, kai vienas bando išsipasakot, o kitas rašo vaistus dar net nežinodamas kas tau yra. Taip ir vaikštai po to, o po to po kiek laiko pasakytų turbūt, kad nežino kuo padėt. Tai tada iškart siųskit kur nors ar nukreipkit. Ne jums vieniems pinigai yra reikalingi. Mums irgi jų reikia, patikėkit. Šiaip tai buvau apsidžiaugęs, nes personalas labai mandagus, paslaugus. Palydi net iki pat gydytojo durų su šypsena. Tikrai keista buvo, bet labai malonu buvo, tai padėkojau už tokį paslaugumą. Visi iki vieno nuo pat registratūros praktiškai iki pat tų kurie po to palydi, juos nors prie širdies dėk. Tai va už tai ir mokam tokias kainas. Po konsultacijos išėjau žiauriai be nuotaikos, nes pasijaučiau, kad į mane nebuvo įsigilinę._______________Medicinos diagnostikos ir gydymo centras: Dėkojame, kad palikote atsiliepimą apie Centre dirbantį gydytoją. Kiekvieno kliento nuomonė mums labai svarbi, todėl su Jumis susisieksime."
Atsiliepimas parašytas 2018-02-28 16:49
„Konsultacija buvo beprasmiška. Nepasakė nieko naujo, ko nežinojau. Gydytojas nedemonstravo jokios empatijos (profesionalumo ribose), nebuvo užmezgęs akių kontakto. Kol pasakojau kaip jaučiuosi, jis kažką rašė dar man bekalbant ir nepakeldamas akių. Kol pasakojau psichiatrui privačius ir jautrius man dalykus, seselė varstė kabineto duris. Nežinojau ar manęs išvis klauso, ar man jau nebekalbėti, nes gydytojas atsiliepinėjo į asmeninius skambučius, rašė sms žinutes konsultacijos metu, už kurią sumokėjau 70 eurų!!! Pasirodo, tik pradėjus kalbėti, man jau gydytojas rašė šusnį receptų. Jokių patarimų nebuvo, o žmogiškumo ir elementaraus mandagumo taip pat. Išmečiau receptus į šiukšlių konteinerį prie ligoninės, nes tokių vaistų vartoti negaliu ir tai jam esu sakiusi, o jis arba neišgirdo, arba ignoravo. Jaučiausi išniekinta ir apiplėšta.
__________________________________
"Medicinos diagnostikos ir gydymo centro" atsakymas: Atsiprašome, kad nepateisinome Jūsų lūkesčių. Norime išsiaiškinti susidariusią situaciją, kad ateityje tai nepasikartotų. Susisieksime su Jumis asmenine žinute."
Atsiliepimas parašytas 2017-12-20 19:43
„Puikus gydytojas, jautrus žmogus. Džiaugiuosi, kad esame viename mieste, tai bėdai ištikus yra kur kreiptis su viltimi. Ačiū, kad esate.
"
Atsiliepimas parašytas 2017-11-28 14:22
„Puikus specialistas, man padėjo sunkiu metu, be jo pagalbos būčiau neįveikusi savo bėdų sunkiu laikotarpiu, nuostabus geras žmogus. Ačiū jam"
Atsiliepimas parašytas 2015-07-23 09:21
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt