Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichiatras Aušra Bagdonaitė

Aušra Bagdonaitė

Aušra Bagdonaitė yra Psichiatrė, Psichoterapeutė ir konsultuoja Vilniuje. A. Bagdonaitė pacientus priima SAJEMED, Psichiatrijos ir psichoterapijos paslaugos.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Gydytoja gydo kenčiančius nuo nerimo, nemigos, liūdesio, panikos atakų, nuotaikos sutrikimų, įkyrių minčių, įvairių baimių, nuolat patiriančius įtampa ir stresą, nepasitikėjimą savimi, menkavertiškumo jausmą ir kt.
Rengia medicininius straipsnius psichiatrijos tematika į medicinos žurnalus. Dirba VU rezidentų vadove. Rengia ir skaito paskaitas Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro organizuojamuose mokymuose.
Gydytojos siekis – individualizuota, humanistinė medicina tiek prevenciniu, tiek gydomuoju požiūriu, kuri atsižvelgtų į kiekvieno konkretaus žmogaus savybes, skatinant paties žmogaus aktyvų, atsakingą ir kūrybingą požiūrį į savo sveikatą. Jos įsitikinimu, žmogus – nedaloma visuma, gydomos turi būti ne atskiros dalys, nes atskirų dalių gydymas taip ir lieka laikinu pasekmių likvidavimu. Žmogaus organizmą ji vertina kaip vientisą, neatsiejamą visumą, kurioje iš pirmo žvilgsnio atrodytų nereikšmingos detalės susidėlioja į vientisą paveikslą, leidžiantį į jo sveikatos sutrikimus pažvelgti dar individualiau. Gydytoja pirmiausia siekia nustatyti, kur slypi sutrikimų ir skundų atsiradimo priežastys, ir padėti jas koreguoti. Parenka individualiai pritaikytą gydymą vaistais ar/ir psichoterapija. Gydytojai psichoterapeutei artimiausias yra humanistinis egzistencinis požiūris. Jos požiūriu – psichoterapijos procesas, tai tarsi susitikimas ir kelionė kartu, leidžianti pajusti tikrą ryšį su kitu, leidžianti atsiskleisti, padedanti suvokti, kaip gyvename ir kaip norėtume gyventi, geriau suprasti savo gyvenimą, atrasti ištinkančių problemų sprendimus ir galimybes kurti prasmingą ateitį. Svarbūs ne pavieniai susitikimai, o visas terapinis procesas, todėl tęstinumas, nuoseklumas ir pastovumas – svarbi laukiamų pokyčių sąlyga.

• Licencijos:
MPL-07334 Gydytojas psichiatras

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų

• Mokslai:
2005 m. įgyta gydytojos psichoterapeutės kvalifikacija HEPI
2000 m. įgyta gydytojos psichiatrės kvalifikacija Vilniaus Universitete
1996 m. įgyta medicinos gydytojo kvalifikacija Vilniaus Universito Medicinos Fakultete

• Stažuotės:
2000–2020 m. kėlė kvalifikaciją, tobulino žinias, dalyvavo Europos ir Pasaulio neurologijos ir psichiatrijos kongresuose Barselonoje, Stokholme, Tailande, Marakeše, Kiote, kartu su bendraautoriais pristatė stendinius pranešimus minėtuose renginiuose. Taip pat tobulinosi Maskvoje, dalyvavo mokslinėse praktinėse psichiatrijai ir psichoterapijai skirtose konferencijose, seminaruose bei VU kvalifikacijos kėlimo kursuose Lietuvoje.

• Asociacijos
Lietuvos psichiatrų asociacijos narė
Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacijos narė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2013-11-09 | Rekomenduoja

teko net 4 menesius gydytis pas sia gydytoja,3 menesiu neprisimenu bet paskutini jau prisimenu geras zmogus ir specialiste

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti