Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis
PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2016-07-31

Nuostabus žmogus ir puikus savo srities gydytojas. Puikiai diagnozavo ir atliko dešinės pusės kirkšnies operaciją. Praėjo 1,5 mėn po operacijos, jaučiuosi puikiai ir jau dirbu. Ruošiuosi planinei kairės pusės operacijai pagal šio gydytojo rekomendaciją. Ačiū Gerbiamas Juozai už Jūsų nuoširdumą ir dėmesį. Telaimina Dievas kiekvieną atliekamą Jūsų operaciją. Pagarbiai Algimantas.

2015-12-29 | Rekomenduoja

Dažnai tenka lankytis pas šį gydytoja ir labai džiaugiuos kad teko toks likimas šį gydytoją sutikti. Su juo bendraujan tiesiog pasijunti kaip tikras jo draugas , o ne pacientas. Linkiu jam dar ilgų darbo dienų ir kad visuomet išliktų koks esąs dabar, malonus.

2015-11-25 | Rekomenduoja

Nuoširdus AČIŪ GYDYTOJAMS JUOZUI IR AUDRONEI UŽ SUTEIKTĄ PROFESIONALĘ PAGALBĄ GYDANT MAN LABAI ARTIMĄ ŽMOGŲ. Šie GYDYTOJAI TIKRAI ATIDUODA SAVO VISAS JĖGAS LIGONIŲ GYDIMUI. Sveikatos ir stiprybės JUMS.

2015-09-29 | Rekomenduoja

Tai nuotaiką kelentis gydytojas ,pas tokius gydytojus galėčiau dažniau lankytis. Linkiu jam dar ilgų metų šiame darbe , nes jį puikiai išmano. Jam didelės styprybės bendraujant su ligoniais .

2015-04-15 | Rekomenduoja

didelis ACIU gydytojui uz sugrazinta sveikata Ditkevicius Antanas

2014-10-14 | Rekomenduoja

Tokio gydytojo dar nebuvau sutikusi ilgai gulėjau ir ilgai bendravom ir kalbos niekada netrūko ką paklausi tą ir atsakys.Nuostabus žmogus. Užtat dar ir dabar reikalui esant tik pas jį kreipuosi.visuomet išklauso ir rekalui esant patare.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti