Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Plastikos chirurgas Prof. Dr. Rytis Rimdeika

Prof. Dr. Rytis Rimdeika

Rytis Rimdeika yra Plastikos chirurgas, Chirurgas ir konsultuoja Vilniuje. R. Rimdeika pacientus priima POŠIŪNO KLINIKA, Klinika „UnaVita“ (Vilnius).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Plastikos chirurgas prof. Rytis Rimdeika konsultuoja ne tik plastinės veido, krūtų, kūno kontūrų, nudegimų, randų ir kitų sričių chirurgijos klausimais, bet taip pat atlieka ir estetines procedūras – botulino toksino injekcijas raukšlių korekcijai ir prakaitavimo mažinimui, hialurono rūgšties injekcijas raukšlių, lūpų formos ir veido kontūrų korekcijai, kraujo plazmos PRP injekcijas bei Stromosvaskulinės frakcijos (SVF) ląstelių injekcijas!

• Licencijos:
MPL-01530 Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2022-10-02 | Rekomenduoja

Dėkoju už profesionalumą, rūpestį, šypseną, už dėmesį ir labai malonų bendravimą. Daktaras prieš operaciją viską išsamiai paaiškino, pilnai atsakė į visus rūpimus klausimus, ... Džiaugiuosi pasirinkusi šią “Baltakliniką “ ir profesoriaus darbo rezultatais... Pagarbiai

2022-06-08 | Rekomenduoja

Konsultacija labai issami, is karto pavyko priimti tinkama man sprendima. Esu begalo dekinga.

2014-07-03 | Rekomenduoja

Kaip gerai, kad yra tokioj šalyje toks daktaras...Gydytojas nuo Dievo....taip yra, daugiau neturiu ką pasakyti. Bent tūlstančiui žmonų toks vienas gydytojas ir mes visi būtumėm laimingi :)

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti