Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Gintaras Karalevičius

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Chirurgu dirbu jau daugiau nei 20 metų. Privačią praktiką pradėjau 1988 metais. Tobulinausi Švedijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Graikijoje.

• Licencijos:
MPL-01826 Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
MPL-06122 Gydytojas vaikų chirurgas

• Mokslai:
1986 metis baigė Vilniaus Universiteto medicinos fakultetą.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Tobulinosi Švedijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Graikijoje.

• Asociacijos
Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės draugijos narys.
Tarptautinės plastinės ir rekonstrukcinės draugijos (IPRAS) narys.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-01-30 | Rekomenduoja

Очень хороший доктор

2019-01-03 | Rekomenduoja

Labai rūpestingas gydytojas,rūpinasi operacijos metu ir po jo, bendrauja ir atsako į rūpimus klausimus. Kilus nesklandumams maloniai priima ir padeda. Rekomenduoju!

2018-06-11 | Rekomenduoja

LABAI MALONUS, RUPESTINGAS IR SU JUMORU GUDYTOJAS, PALAIKANTIS IR GUODZIANTIS. AS BUVAU 3 KARTUS IR DAR TURIU EITI NUIMTI KARPU. JIS OPERAVO PIRSTA IR LAZERIU NUEME KARPAS. DEKOJU IR PASITIKIU...

2017-10-27 | Rekomenduoja

Labai geras specialistas, išmanantis savo darbą ir visiškai jam atsidavęs! Dariausi akių plastiką, labai geras rezultatas, net pati to nesitikėjau! Daktaras net po operacijos skambino ir klausė, kaip jaučiuosi, yra labai rūpestingas. Džiaugiuosi rezultatais! :)

2017-10-24

Norėčiau visus apsaugoti, kurie galvoja apsilankyti pas daktarą Karalevičių. Dariausi akių plastiką, likau labai nusivylusi. Nėra garantijos, ar pavyks atstatyti... Abiejų akių pjūviai skirtingi, kreivi, gilūs, tiesiog įpjaustyta kaip papuolė, susiūta labai grubiai. Liko baisūs randai ant akių vokų. Esu dideliam strese, nevilty... Daktaras patarė paslėpti randus akių šešėliais... Ką jūs manot? Saugokitės šito daktaro, daro pigiai, bet po to ištaisyti jo padarytą operaciją kainuoja labai brangiai... Jei dar pasiseka. Kiek padėta sveikatos ir pralietų ašarų... Nežinia ar ateis ta diena, kai norėsiu matyti save veidrodyje. Nesusigundykit dėl mažos kainos, nes po to tikrai pasigailėsit...

2017-04-25 | Rekomenduoja

Puikus specialistas, išmanantis savo darbą. Malonus. Kruopštus. Atidus pacientui - operacijos metu ir po jos dažnai domėjosi savijauta, su humoro gaidele moka nuraminti jaudulį.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti