Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
 • Paslaugos ir kainos:

  Paslauga Kaina Trukmė
  30 minučių vizitas nenurodyta 30 min.
 • Paslaugos ir kainos:

  Paslauga Kaina Trukmė
  Biorevitalizacija Biorevitalizacija yra moderni ir saugi profilaktinė priemonė, padedanti atitolinti odos senėjimą. Ji taip pat naudojama kosmetinių odos trūkumų korekcijai. Biorevitalizacija gali stipriai pagerinti bet kurios jūsų kūno dalies odos būklę: veidą, kaklą, dekolte, rankas ir šlaunis. Atlikus biorevitalizaciją su hialurono rūgštimi, oda atgauna jaunos odos skiriamuosius požymius: plastiškumą, sveiką spalvą ir elastingumą. Hialurono rūgštis yra svarbiausias struktūrinis jungiamojo audinio elementas, kuris dalyvauja daugelyje gyvybinių žmogaus organizmo procesų. Hialurono rūgštis taip pat atsakinga už odos drėgmę ir jaunatviškumą. Daugiau apie biorevitalizaciją: http://balticdermatology.lt/paslaugos/biorevitalizacija/ Nuo 70 € 30 min.
  Botulino toksino injekcijos Vis daugiau žmonių išbando botulino toksino A injekcijų poveikį mažinant veido raukšles. JAV atliktoje apklausoje, net 74% atlikusių šią procedūrą, gautu rezultatu buvo labai patenkiti ir ją rekomenduotų kitiems. Neveltui botulino toksinas A yra plačiausiai naudojamas medicininis preparatas veido mimikos raukšlių korekcijai. Daugiau apie botulino toksino injekcijas: http://balticdermatology.lt/paslaugos/botulino-toksino-injekcijos/ Nuo 80 € 30 min.
  Hialurono rūgšties injekcijos Hialurono rūgšties injekcijos yra auksinis grožio medicinos standartas gydant veido raukšles, koreguojant veido ovalo kontūrus ar didinant skruostų tūrį. Pagrindinės priežastys kodėl hialurono rūgšties užpildai yra tokie populiarūs yra šios: maža šalutinių reiškinių rizika, nechirurginis gydymo būdas, procedūra yra beveik neskausminga, greitai pasiekiamas rezultatas, po procedūros esate pilnai darbingi. nuo 179€ 30 min.

Apie specialistą:

Plastikos chirurgas Giedrius Stankevičius, nuolat stažuodamasis įvairiose užsienio valstybėse – Brazilijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Libane, Jungtinėje Karalystėje, Latvijoje bei Čekijoje – ir dirbdamas su žymiais užsienio kolegomis bei ekspertais, yra sukaupęs ženklią patirtį atliekant riebalų persodinimo į sėdmenis, krūtis ir veidą operacijas, pritaikant HD liposakciją (riebalų nusiurbimas pabrėžiant kūno kontūrus). Gydytojas nuolatos tobulinasi pilvo plastikos, žastų plastikos, krūtų didinimo bei mažinimo, veido patempimo, viršutinių ir apatinių vokų, ausų plastikos srityse. Taip pat atlieka estetines nechirurgines veido korekcijas: moduliavimą botulino toksinu, hialurono rūgšties užpildais, PRP (trombocitais praturtinta plazma) procedūras.

• Licencijos:
MPL-20323 Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
MPL-16686 Medicinos gydytojas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų
Prancūzų

• Mokslai:
2009 m. baigė VU medicinos fakultetą.
2010 m. įgyta medicinos gydytojo licencija.
2015 m. įgyta plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo licencija.

• Stažuotės:
2020 m. Motiva MinimalScar™& MotivaHybrid® krūtų didinimo implantais ir nuosavais riebalais praktiniai užsiėmimai bei mokymai, Londonas, Jungtinė Karalystė.
2019 m. „World congress of plastic surgeons of Lebanese descent“ dalyvis. Beirutas, Libanas.
2019 m. stažuotė privačioje klinikoje Sirio-Libanes pas gyd. R.Fadul, prof. F.Nahas. San Paulas, Brazilija.
2019 m. IMCAS (International Master Course on Aging Science) world congress.
2018 m. stažuotė Henri Mondor Ligoninėje.
2018 m. stažuotė Akademiklinken, Stokholme, Švedijoje.
2017 m. stažuotė Mikrochirurgijos centre Rygoje, Latvijoje.
2013 m. stažuotė universitetinėje plaštakos ir plastinės rekonstrukcinės chirurgijos klinikoje Vysoke nad Jizerou, Čekijos respublikoje.
2013 m. 4 mėn. stažuotė universitetinėje Henri Mondor ligoninėje, Paryžiuje, Prancūzijoje.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-08-25 | Rekomenduoja

Pats geriausias gydytojas, džiaugiuosi, kad būtent pas Jį dariausi operaciją. Nuostabus žmogus ir labai gerai išmanantis bei mylintis savo darbą. Ačiū gydytojau už viską.

2019-04-01 | Rekomenduoja

Dėkoju už botulino injekciją. Esu tikrai labai patenkintas rezultatu, todėl būtinai rekomenduoju.

2019-03-31 | Rekomenduoja

Atvykau pas gydytoją kompleksuodama dėl savo nosies kuprelės, pasiryžusi netgi operacijai. Tačiau gydytojas maloniai patarė visų pirma pabandyti pasikoreguoti hialuronu, nes nematė tokios didelės problemos, kaip aš. Rezultatas be galo džiugina, operacijos atsisakiau, o gydytojui noriu išreikšti didelę padėką, kad vietoj noro pasipinigauti randa alternatyvių pacientų problemų sprendimo būdų. Pagarba Jums, Daktare!

2018-11-14 | Rekomenduoja

dekoju Gyd Giedriui Stankeviciui uz puikiai atlikta dukros nosies operasija, labai dziaugiuos uz galimybe susitikus si daktara nuostabus ,kuribingas, profesanalus. aciu jums uz jusu gerus darbus, sveikatos ir sekmes jums.

2018-01-19

Geras gydytojas .Paprastai ir aiškiai išdėstė mano plaštakų tirpimo priežastis. Rekomenduota mankšta pagerino situacija ryškiai.

2018-01-16

Dėkoju už detalią konsultaciją ir rekomenduotą gydymą. puikus rezultatas.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti