Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Giedrė Uždavinytė Šemetienė

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Suaugusiųjų konsultacijos
Viršutinių ir apatinių vokų plastika
Randų korekcija
Ausų korekcija
Veido jauninimo procedūros (botulino injekcijos, hialiurono rūgšties injekcijos, riebalų persodinimas)
Riebalų išsiurbimas
liposkulptūravimas
Konsultacijos dėl plaukų transplantacijos
PRP prieš ir po plaukų transplantacijos
Gydytoja nuolat kelia kvalifikaciją stažuodamasi tarptautiniuose, nacionaliniuose seminaruose bei konferencijose.

• Licencijos:
MPL-04870 Gydytojas širdies chirurgas
MPL-23015 Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų
Anglų

• Mokslai:
1997 – 1999 m. - Vilniaus universitetas Medicinos fakultetas, Širdies chirurgijos rezidentūra, gydytojas širdies chirurgas.
1993 – 1997 m. Vilniaus universitetas Medicinos fakultetas, Gydytojo vaikų chirurgo profesinė kvalifikacija.
1987 – 1993 m. Vilniaus universitetas Medicinos fakultetas, Gydytojo diplomas.

• Stažuotės:
Stažuotės Vokietijoje, Italijoje, Šveicarijoje, Graikijoje.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Gydytoja dalyvauja tarptautinėse mokslinėse konferencijose, kongresuose, seminaruose. Nuo 2015 m. specializuojasi plastinės ir rekonstrukcinės bei estetinės chirurgijos srityse. Pranešimų mokslinėse konferencijose autorė ir bendraautorė: „LipoVaser plastinėje ir rekonstrukcinėje chirurgijoje“, „Veido jauninimas riebalinių ląstelių persodinimu“.

• Asociacijos
Lietuvos širdies chirurgų ir krūtinės chirurgų draugija.
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugija.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-08-22 | Rekomenduoja

Visos moterys nori kuo ilgiau išlikti jaunos, aš ne išimtis...Po 50 m. to norėti pradėjau ypatingai stipriai. Labiausiai norėjau pagrąžinti savo veidą, nes atsirado gilios raukšlės, kurios vedė mane iš proto. Man jau jokios priemonės nebepadėjo...Užsirašiau į konsultaciją į Innmed kliniką ir susipažinau su gydytoja Giedre Uždavinyte Šemetiene, kuri sugebėjo sugrąžinti man grožį. Tai nepakartojamas žmogus, kuris įsigilina į kiekvieną niuansą. Ji man padarė botulino injekcijas, po 2 savaičių efektas tiesiog stebuklingas. Būtinai pas ją sugrįšiu, kad palaikyčiau rezultatą ir kitiems rekomenduosiu.

2021-07-30 | Rekomenduoja

Daug metų svajojau pasididinti krūtinę, bet jaudinausi, kad pateksiu į blogo plastiko rankas. Pagal rekomendacijas pasirinkau innmed ir neapsirikau. Gydytoja Giedrė Uždavinytė Šemetienė puikiai atliko man operaciją, turiu gražios formos implantus. Viskas atrodo labai gražiai ir natūraliai, geriau nei tikėjausi.

2021-07-13 | Rekomenduoja

Aš jau keletą kartų buvau skirtingose procedūrose pas Giedrę Šemetienę. Dariausi vokų korekciją, botulino injekcijas ir šalinausi darinius. Tai mano mėgstamiausia specialistė. Visada malonu su ja tartis ir bendrauti, rezultatas visada pateisina lūkesčius. Aš atrodau daug metų jausnesnė, visiems rekomenduoju.

2021-06-19 | Rekomenduoja

Ilgą laiką rinkausi, kur atlikti riebalų nusiurbimą. Man pasisekė, kad atsidūriau INNMED pas Giedrę Uždavinytę Šemetienę. Ji išsamiai papasakojo kaip viskas įvyks, ko tikėtis, pateikė visą reikalingą informaciją ir dar daugiau! Tai man padėjo nusiraminti ir nusiteikti. Viskas gerai, likau labai patenkinta.

2021-05-27 | Rekomenduoja

Nuostabi plastikos chirurgė Giedrė Uždavinytė Šemetienė! Jos dėka vėl turiu gražią krūtinę, pasitikiu savimi, pagerėjo nuotaika. Gydytoja parodė man visas korekcijos galimybes ir buvo labai dėmesinga. Nepatyriau problemų ir komplikacijų. Dar planuoju kreiptis į kliniką Innmed ir į šią gydytoją.

2021-04-23 | Rekomenduoja

Jau seniai ieškоjau tinkamos klinikos riebalų nusiurbimui atlikti. Apsilankiau „InnMed“ klinikoje su savo problema. Gydytoja Giedre Uždavinytė Šemetienė kompetentingai pakonsultavo, man viskas tiko ir mes susitarėme dėl operacijos. Profesionalams atidžiai prižiūrint, viskas praėjo labai gerai. Noriu pasakyti ačiū gydytojai ir visam medicinos personalui!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti