Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Domėjimosi sritys: estetinė chirurgija (krūtų operacijos, pilvo sienos plastinės operacijos, kūno kontūravimas atliekant riebalų nusiurbimą bei persodinimą, veido estetinės operacijos, estetinė moters genitochirurgija), minimaliai invaziniai kombinuoti veido atjauninimo būdai (botulino toksinas, hialurono rūgšties užpildai, chirurginiai mezosiūlai Silhouette Soft, riebalų persodinimas), veido onkochirurgija, odos chirurgija, medicinos turizmas bei nuotolinės pacientų konsultacijos.
Profesinė darbo patirtis nuo 2004 m.

• Licencijos:
MPL-15267 Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Mokslai:
2003 m. Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas

• Stažuotės:
2010 m. Dermatoonkologijos centras, Eberhard Karls universitetas, Tübingen, Vokietija
2008 m. Ludwig-Maximilian universitetas, Dermatologijos ir alergologijos centras, Miunchenas, Vokietija
2007 m. Ev.-Luth. Diakonissenanstalt zu Flensburg, Rankos ir plastinės chirurgijos skyrius, Flensburgas, Vokietija
2002 m. Sveikatos mokslų centras, Debreceno universitetas, Debrecenas, Vengrija
2001 m. Cumhuriyet universiteto ligoninė, Bendrosios chirurgijos skyrius, Sivas, Turkija
2011 m. Fino Mornasco (Italija)
2014 m. Milano (Italija)

• Asociacijos
Lietuvos dermatovenerologų draugijos asocijuotas narys
Lietuvos plaštakos chirurgijos ir reabilitacijos draugijos „Manus Lithuanica” narys stažuotojas
Lietuvos telemedicinos asociacijos narys

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-01-28 | Rekomenduoja

Sausio 13 d. daktaras D. Stundys išoperavo nemenką naviką ant skruosto. Profesionalaus chirurgo dėka buvo išsaugota veido plastika. Pjūvis skruosto raukšlėje beveik nepastebimas. Darbas atliktas preciziškai. Gydytojas atidus, geranoriškas, keliantis pasitikėjimą. Pooperaciniu laikotarpiu rūpestingai prižiūrėjo ir konsultavo gijimo procesą, skyrė papildomus medikamentus ir procedūras. Reiškiu nuoširdžią padėką.

2020-10-03 | Rekomenduoja

Esu dėkinga ir džiaugiuosi, kad man buvo atlikta žąstų plastika, po didelio svorio netekimo, nuostabaus savo srities žinovo plastikos chirurgo Domanto Stundžio. Lenkiu prieš Jus galvą ir dėkoju Jums gydytojau. Linkiu stiprybės, sveikatos, telaimina Jus Dievas! Su didžiule pagarbą, -A. J.

2020-09-19 | Rekomenduoja

Pats geriausias gydytojas, pas kokį esu buvusi! Konsultacijos metu viskas buvo aiškiai atsakyta. Prieš operaciją ir po jos buvo labai dėmesingas ir rūpestingas. LABAI džiaugiuosi, kad būtent jis darė man operaciją, nes viską atliko kruopščiai ir nepriekaištingai. Esu labai laiminga radusi nuostabų DAKTARĄ, kuris sugrąžino pasitikėjimą savimi.

2020-09-17 | Rekomenduoja

Nepaprastai džiaugiuosi, kad man pilvo plastikos operaciją atliko pats dr. D. Stundys. Chirurgas iš didžiosios raidės! Operacija atlikta nepriekaištingai, pooperaciniu laikotarpiu skiriamas išskirtinis dėmesys. Suteikia informaciją išsamiai, taip, kad suprastų kiekvienas besikreipiantis. Turi puikų humoro jausmą :) ⭐⭐⭐⭐⭐

2020-07-15 | Rekomenduoja

Puikus savo srities specialistas, viską išsamiai paaiškino, pasirinko geriausią gydymo sprendimą. Yra dėmesingas ir šiltas žmogus. Ačiū Jums labai!

2020-01-20 | Rekomenduoja

Rekomenduoju šį gydytoją 100%. Retas žmogiškumas ir didžiulis profesionalumas. Esu labai patenkinta procedūros rezultatu ir jos eiga, informatyviu bendravimu konsultacijos metu. Nesibaiminkite kreipkites ir šis gydytojas grąžins jums jaunystę. Jo dėka veidrodyje matysite save 15 metų jaunesne. O tai nepakartojamas jausmas!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti