Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
89% (9 įvertinimai)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Č. Sugiharos g. 3, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Per metus atlieka daugiau kaip 500 estetinių ir per 100 plastinių – atstatomųjų operacijų. Dalyvauja Vilniaus universitetinės vaikų ligoninės programoje „Lietuvos vaikų viltis“, buvo televizijos projekto „Grožio fabrikas“ dalyvis, taip pat yra televizijos laidos „Bėdų turgus“ „Žaliojo obuolio“ laureatas.

Licencijos:

 • MPL-12283 Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Kalba šiomis kalbomis:

 • Lietuvių
 • Anglų
 • Rusų
 • Prancūzų

Mokslai:

 • 2001 m. apginta medicinos daktaro disertacija
 • 1995 m. rezidentūra
 • 1991 m. Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas

Stažuotės:

 • Stažuotės plastinės ir atstatomosios, estetinės bei plaštakos chirurgijos klinikose
 • Wisconsin universitetas (Madison, JAV)
 • Clinique Mutualiste (Nantes, Prancūzija)
 • Hopital de Hautepierre (Strasbourg, Prancūzija)
 • Loyola universitete (Chicago, JAV)
 • Clinique des XV (Strasbourg, Prancūzija)
 • Osakos ir Nagojos (Japonija) universitetinės klinikos

Asociacijos:

 • Tikrasis Lietuvos plastinės ir atstatomosios chirurgijos draugijos narys
 • Lietuvos plaštakos chirurgijos draugijos narys
 • Buvęs Lietuvos plaštakos chirurgijos draugijos prezidentas
 • Tikrasis Amerikos plaštakos chirurgijos draugijos narys

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Nuo pat vaikystės nemėgau savo kuprotos, didelės nosies, ir norėjau nosies, kuri atrodytų mažesnė, tačiau natūraliai, todėl ėjau pas gydytoją Radzevičių. Esu labai patenkinta rezultatu, nosis atrodo taip, kaip norėjau, natūraliai. Šis gydytojas savo srities specialistas, rekomenduoju jį visiems, norintiems pokyčių, kurie atrodytų natūraliai."
Atsiliepimas parašytas 2020-01-22 17:46
„Pas gyd.D.Radzeviciu dariausi krutu ir nosies korekcijos operacijas, rezultatas pranoko lukescius. Auksiniu ranku meistras. Absoliuciai the best ! Zinoma jei norite radikaliu pokyciu ir po operacijos likti neatpazistami , nesirinkit sito gydytojo, nes jis zmogaus nepakeicia radikaliai, o tiesiog padaro naturalu tobuluma:) Dekui Jam!"
Atsiliepimas parašytas 2019-05-21 17:18
„Nusivyliau šiuo gydytoju. Gaila, kad nepaskaičiau atsiliepimų prieš darantis vokų pakėlimo operaciją. Visiškai sutinku su prieš tai komentarą palikusia paciente, kad viskas daroma paskubomis ir jei nesi žvaigždė, daug laiko neverta su tavim gaišti. Vokų pakėlimo operacija praėjo labai greitai ir sklandžiai, bet rezultatu esu nepatenkinta. Kantriai laukiau koks vaizdas bus po mėnesio. Vaizdas buvo geresnis nei buvo, bet apatinio voko kamputyje palikta daug odos, o kitos akies viršutinio voko kampe gavosi dvi raukšlelės, t.y. buvusioji ir pjūvio. Neiškentusi nuvažiavau konsultacijai. Nustebo, kad esu nepatenkinta, sako viskas super, greitai maloniai nuglostė pečius ir patarė masažuoti, nes tik masažų dėka viskas išsilygins ir greitai spruko iš kabineto. Sumokėjau ne mažą pinigų sumą, praėjo jau 4 mėn po operacijos ir vaizdas toks pat. Nervinuosi žiūrėdama į veidrodį ir sprendžiu dilemą ar primygtinai reikalauti pataisyti ar kreiptis į kitą plastikos chirurgą ir vėl mokėti pinigus už operacijos korekciją. :("
Atsiliepimas parašytas 2018-07-11 11:27
„Esu nusivylusi šio gydytojo paslaugomis. Manau, kad viso proceso metu - tiek kalbant apie pirmąją konsultaciją, tiek apie kitus susitikimus - viskas buvo daroma paskubomis.
Nors procedūra buvo nesudėtinga, bet, manau tai neturėtų nulemti, gydytojo skubos. Susitikus paskutinį kartą, gydytojas „atlėkė“ net be gydytojo aprangos, tiesiog, su džinsais ir džemperiu. Viskas greitai greitai greitai. Pabendravo tik su pagalbininke, net nepaklausė, ar aš turiu kokių klausimų ar pastebėjimų ir viso gero. Na, aš ne šou atstovas, iš manęs reklamos nepadarysi. Manau, kad gydytojas „nuėjo žvaigždžių“ keliu.

Gydytojo komentaras: „Dėkojame už Jūsų pastebėjimus ir komentarą. Visuomet stengiamės tobulėti ir siekiame užtikrinti aukščiausios klasės aptarnavimą. Atkreipsime dėmesį į Jūsų išsakytas pastabas.""
Atsiliepimas parašytas 2018-01-07 10:43
„Jau daugiau kaip 7 metai esu be galo patenkinta Dariaus Radzeviciaus darbu, rekomendavau ji draugem, jos taip pat liko labai patenkintos.
Kazkodel rinkdamasi daktara, neturejau ne menkiausios dvejones, kad operuotis noriu butent pas ji, nes tai vienintelis daktaras, kuriuo pasiklioviau ir pasikliaunu besalygiskai."
Atsiliepimas parašytas 2014-11-14 15:10
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt