Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Dr. Darius Radzevičius

Apie specialistą:

Per metus atlieka daugiau kaip 500 estetinių ir per 100 plastinių – atstatomųjų operacijų. Dalyvauja Vilniaus universitetinės vaikų ligoninės programoje „Lietuvos vaikų viltis“, buvo televizijos projekto „Grožio fabrikas“ dalyvis, taip pat yra televizijos laidos „Bėdų turgus“ „Žaliojo obuolio“ laureatas.

• Licencijos:
MPL-12283 Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų
Prancūzų

• Mokslai:
2001 m. apginta medicinos daktaro disertacija
1995 m. rezidentūra
1991 m. Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas

• Stažuotės:
Stažuotės plastinės ir atstatomosios, estetinės bei plaštakos chirurgijos klinikose
Wisconsin universitetas (Madison, JAV)
Clinique Mutualiste (Nantes, Prancūzija)
Hopital de Hautepierre (Strasbourg, Prancūzija)
Loyola universitete (Chicago, JAV)
Clinique des XV (Strasbourg, Prancūzija)
Osakos ir Nagojos (Japonija) universitetinės klinikos

• Asociacijos
Tikrasis Lietuvos plastinės ir atstatomosios chirurgijos draugijos narys
Lietuvos plaštakos chirurgijos draugijos narys
Buvęs Lietuvos plaštakos chirurgijos draugijos prezidentas
Tikrasis Amerikos plaštakos chirurgijos draugijos narys

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-01-22 | Rekomenduoja

Nuo pat vaikystės nemėgau savo kuprotos, didelės nosies, ir norėjau nosies, kuri atrodytų mažesnė, tačiau natūraliai, todėl ėjau pas gydytoją Radzevičių. Esu labai patenkinta rezultatu, nosis atrodo taip, kaip norėjau, natūraliai. Šis gydytojas savo srities specialistas, rekomenduoju jį visiems, norintiems pokyčių, kurie atrodytų natūraliai.

2019-05-21 | Rekomenduoja

Pas gyd.D.Radzeviciu dariausi krutu ir nosies korekcijos operacijas, rezultatas pranoko lukescius. Auksiniu ranku meistras. Absoliuciai the best ! Zinoma jei norite radikaliu pokyciu ir po operacijos likti neatpazistami , nesirinkit sito gydytojo, nes jis zmogaus nepakeicia radikaliai, o tiesiog padaro naturalu tobuluma:) Dekui Jam!

2018-07-11 | Nerekomenduoja

Nusivyliau šiuo gydytoju. Gaila, kad nepaskaičiau atsiliepimų prieš darantis vokų pakėlimo operaciją. Visiškai sutinku su prieš tai komentarą palikusia paciente, kad viskas daroma paskubomis ir jei nesi žvaigždė, daug laiko neverta su tavim gaišti. Vokų pakėlimo operacija praėjo labai greitai ir sklandžiai, bet rezultatu esu nepatenkinta. Kantriai laukiau koks vaizdas bus po mėnesio. Vaizdas buvo geresnis nei buvo, bet apatinio voko kamputyje palikta daug odos, o kitos akies viršutinio voko kampe gavosi dvi raukšlelės, t.y. buvusioji ir pjūvio. Neiškentusi nuvažiavau konsultacijai. Nustebo, kad esu nepatenkinta, sako viskas super, greitai maloniai nuglostė pečius ir patarė masažuoti, nes tik masažų dėka viskas išsilygins ir greitai spruko iš kabineto. Sumokėjau ne mažą pinigų sumą, praėjo jau 4 mėn po operacijos ir vaizdas toks pat. Nervinuosi žiūrėdama į veidrodį ir sprendžiu dilemą ar primygtinai reikalauti pataisyti ar kreiptis į kitą plastikos chirurgą ir vėl mokėti pinigus už operacijos korekciją. :(

2018-01-07

Esu nusivylusi šio gydytojo paslaugomis. Manau, kad viso proceso metu - tiek kalbant apie pirmąją konsultaciją, tiek apie kitus susitikimus - viskas buvo daroma paskubomis. Nors procedūra buvo nesudėtinga, bet, manau tai neturėtų nulemti, gydytojo skubos. Susitikus paskutinį kartą, gydytojas „atlėkė“ net be gydytojo aprangos, tiesiog, su džinsais ir džemperiu. Viskas greitai greitai greitai. Pabendravo tik su pagalbininke, net nepaklausė, ar aš turiu kokių klausimų ar pastebėjimų ir viso gero. Na, aš ne šou atstovas, iš manęs reklamos nepadarysi. Manau, kad gydytojas „nuėjo žvaigždžių“ keliu. Gydytojo komentaras: „Dėkojame už Jūsų pastebėjimus ir komentarą. Visuomet stengiamės tobulėti ir siekiame užtikrinti aukščiausios klasės aptarnavimą. Atkreipsime dėmesį į Jūsų išsakytas pastabas."

2014-11-14 | Rekomenduoja

Jau daugiau kaip 7 metai esu be galo patenkinta Dariaus Radzeviciaus darbu, rekomendavau ji draugem, jos taip pat liko labai patenkintos. Kazkodel rinkdamasi daktara, neturejau ne menkiausios dvejones, kad operuotis noriu butent pas ji, nes tai vienintelis daktaras, kuriuo pasiklioviau ir pasikliaunu besalygiskai.

2014-10-05 | Rekomenduoja

Mazdaug pries dvejus su puse metu chirurgas Darius Radzevicius atliko man nosies plastine operacija. Nuo tada ko ne kiekviena diena su dekingumu prisimenu si zmogu, mano nuomone, puiku specialista. Nors ir pries tai nesiskundziau gyvenimu, del priimto sprendimo atlikti norima operacija, bei svarbiausia- D.Radzeviciaus sugebejimu ir atsidavimo darbui, gyvenimas pasikeite net netiketai gera linkme. Operacija pavyko puikiai, specialistu komandos deka viskas vyko sklandziai ir gerai, jie saunus. Visiskai pritariu ankstesniam komentatoriui, puikiai aprasiusiam gerasias D.Radzeviciaus savybes, poziuri i darba, bei kiekviena pacienta- kuriu juk simtai, bet kiekvienas konkreciu atveju sulaukia demesingumo, supratimo ir kartu objektyvaus vertinimo, lyg jo problema tuo metu svarbiausia. Tai labai reiksminga, nes kai esi ten laukdamas operacijos, lieki vienas, ir yra tik gydytojas kuriuo turi visiskai pasitiketi, ir tik tai svarbu tuo metu. Esminis dalykas ka noriu pasakyti, -siuo chirurgu pasitikiu.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti