Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Plastinė chirurgija yra mano darbas ir laisvalaikis, puiki sritis nesibaigiančiam tobulėjimui. Mūsų specialybėje ypač svarbios naujausios žinios, atsiveriančios galimybės ir įsisavintos inovatyvios operacinės technikos bei taktikos. Manau, kad kiekvienam plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos specialistui didžiausią džiaugsmą kelia unikali galimybė keisti pacientų savijautą pozityvia linkme. Sėkmingai išsprendus žmogaus fizinę problemą, kartu padedame spręsti ir psichologines bėdas, ugdyti savivertę.

• Licencijos:
MPL-17062 Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

• Kalba šiomis kalbomis:
lietuvių
anglų
rusų

• Mokslai:
2011 metais baigė plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos rezidentūrą.
2006 metais baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą.
1997-1999 m. International Baccalaureate entered by Vilnius Lyceum of Sciences and Mathematics.
1996-1997 m. Streator Township High School Illinois, JAV.

• Stažuotės:
Stažavosi Lozanoje (Šveicarija, 2010 m.), CHUV – Centre Hospitalier Universitaire Vaudois, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriuje;
Heidelberge (Vokietija, 2011 m.), Heidelbergo universitete;
Lieže (Belgija, 2011 m.), CHU – Centre Hospitalier Universitaire de Liège, XXV tarptautiniame laisvų lopų persodinimo seminare;
Plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos žinias ir patirtį kaupė stažuodamasis Šveicarijoje, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje, Turkijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Italijoje, Japonijoje ir Junginėje Karalystėje.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2016 m. 8th International Eurasian Aesthetic Plastic Surgery Course & 4th Istanbul Advanced Rhinoplasty Course (Stambulas, Turkija)
2015 m. Seminars in Plastic Surgery (Kaunas, Lietuva)
2015 m. 12th BEAULI Workshop of fat grafting (Berlynas, Vokieitija)
2015 m. FROM ANATOMY TO THE BEAUTY Face rejuvenation with Juverdem VycrossTM (Ryga, Latvia)
2015 m. Meeting „Reconstructive Surgery of the Breast“ serie „Seminars in Plastic Surgery“ (Trakai, Lietuva)
2015 m. Augmentation with Microthane breast implants. Preoperation planning and measurements Live operations.
2014 m. Application of resorable HAPYY LIFTTM REVITALISING treads with cogs in aesthetic medicine | Course Happy Lift Advanced: - Free Floating to practice lifting for sagging cheeks; Double Needle- for mandibular, jaw line area; - i-Needle for neck lifting (Vilnius, Lietuva)
2014 m. HOW TO REJUVENATE THE FACE WITH FILORGA PRODUCTS – MY PHYLOSOPHY (Paryžius, Prancūzija)
2014 m. International Aesthetic symposium (Stokholmas, Švedija)
Vilnius (2014 Lithuania) minimaliai invazyvaus ultragarsinio kūno kontūro formavimo technikos VASERlipo™ kursai;
Talinas (2014, Estija) Jyri Kullamaa Plastilise Kirurgia klinika;
2013 m. 3D FACE ASSESSMENT. FACE VOLUMIZING. VOLUMA VycrosTm (Vilnius, Lietuva)
2013 m. Fundamentals of Body Sculpting with VASERTM LipoSection
2013 m. ADVANCED THEORY AND INJECTION TECHNIQUE TRAINING COURSE FOR X-HA TISSUE FILLERS | Volumetric modeling of facial areas, hand rejuvenation, solutions of complicated cases (PARYŽIUS, PRANCŪZIJA)
2013 m. 8-as Baltijos šalių veido iri žandikaulių bei plastikos chirurgų kongresas (Kaunas, Lietuva)
2013 m. POLYTECH Plastic Surgery Exper Meeting (Praha, Čekija)
2013 m. Master coursefor the use of Restylane (Švedija)
St. Gallen (Šveicarija, 2013), Dr. Jan Poëll’sPlastische und Ästhetische Chirurgie klinika;
Ryga (Latvija, 2013), Dr. Janis Gilis Plastikas Kirurgijas klinika;
2012 m. Attended advanced theory and injection technique training for Juvederm ULTRA
2010 m. 1st Baltic Hand Surgery Meeting (Ryga, Latvija)
2009 m. Wrinkle treatment with Botulinum toxin and Dermal fillers – indications and complications. Mastopexy and implants – tactics, choice of implant placement and shape. Preoperative measurements (LPKA) (Latvija)
2009 m. The 3rd Baltic Meeting on Wound Management (Kaunas, Lietuva)

• Asociacijos
Tarptautinės estetinės plastinės chirurgijos draugijos (ISAPS) narys.
Lietuvos plastinės chirurgijos draugijos narys
Amerikos plastinės chirurgijos asociacijos narys (ASPS)

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-10-11 | Rekomenduoja

Sveiki, noriu papasakoti apie savo patirti su šiuo chirurgu. Pas ji dariausi jau 3 operacijas. 1. vokų operacija. Labai gražiai padare. Tai tobulai susiuvo, kad randu nesimatė jau po 3 mėnesių! Čia ir pasakoti daug nereikia. Tiesiog tobulai! 2. Krūtų pakėlimas. Rinkausi iš 3 daktaru. Juos išsirinkau pagal atsiliepimus ir reitingus. Pirmos 2 konsultacijos buvo su kitais gyd. Taigi atėjus pas Daunoravičiu jau turejau su kuo paligimt. Tik pradėjus pokalbį iš kart supratau “tai jis!” :) mielas, paprastas, draugiškas ir labai atviras. Kiti gyd pasirodė susizvaigzdeje jau biski, pasijutau kaip ant konvejerio. Taigi, vienintelis Daunoravičius paminėjo apie tai, kad mano krūtine nevienoda. Ir kad jei tiesiog įdėti implanta, kai vaiksciuosiu be liemenuko, pro rūbus matysis kad speneliai ne vienam lygį. Ir pasake kad jis gali juos vizualiai pakelt. Kiek žinau, jis vienintelis Lietuvoje kelia krūtine be išoriniu pjūviu. Jis kelia iš vidaus. Todėl nereikėjo papildomu pjūviu. Tik po krūtine. Mes neasimetriski, tai krutine ir su implantu tokia bus. Bet vizualiai pas mane atrodo lygiai. Man dėjo 380 Polytech. Laso formos. Jau metai po operacijos. Ir mano krūtine atrodo fantastiškai! 3. Prieš 2 sav dariausi mini abdomioplastika ir liposakcija. Čia net nesvarsčiau kitu chirurgu! Tik Jis! Dar galitinis rezultatas bus po kokiu puses metu, bet jau matau skirtumą! Konsultacija buvo internetu, karantinas buvo. Ir kai atėjau jau operacijos diena, jis pažiūrėjo gyvai ir pasake kad man nereikia pilnos pilvo plastikos. Na nėra mano pilvas labai nukaręs. Tai dare mini plastika. Riebalo tai sakė buvo :) žodžiu jis nėra tas kuriam bele nupjaut. Bele pinigus paimt. Jis toks atviras ir mielas, kad norisi dar ka nors pas ji daryt :))))) jo sprendimai ir darbas tobulas. Gražiai gija. Aišku priklauso ir nuo jūsų pačiu, kaip elgėtės po op. Aš visada saugausi ir laikausi jo rekomendacijų. 4. Mano dvi drauges darėsi pas ji krūtine. Ir viena dare veido patempimą chirurginiais siūlais ir veido riebaliuko siurbima. Visos patenkintos! Nuoširdesnio ir profesiolesnio nesu sutikus! Dievinu jo auksines rankas!

2019-11-18 | Rekomenduoja

Nuostabus gydytojas,man buvo atlikta viršutinių ir apatinių vokų plastika,taip pat chirurginiais siulais pakelta apatinė veido dalis,rezultatais labai patenkinta.Vokų siūles tokios dailios ,kad net sunku įziūrėti,tikras juvelyro darbas.Ačiū daktarui.Visiems rekomenduoju.

2019-11-09 | Rekomenduoja

Gydytojas atliko man vokų operacija ir krūtų didinimą. Rezultatai fantastiški! Labai malonus ir noriai bendraujantis gydytojas. Išsamiai viska paaiškina. Atsako į kiekvieną laišką. Rūpinasi. Nuostabiausias plastikos chirurgas!

2018-11-04 | Rekomenduoja

Prieš pusę metų Dr. D. Daunoravičius man atliko sudėtingą pilną nosies estetinę operaciją. Rezultatai pranoko visus mano lūkesčius ir dabar galiu džiaugtis ne tik tobula nosimi, atsikratytais kompleksais, bet ir pagerėjusiu kvėpavimu (buvo visiškai sutvarkyta kadaise lūžusi nosies pertvara) ir dėl to esu labai dėkinga šiam nuostabiam ir profesionaliam chirurgui, bei visai "Clinicus" komandai. Ačiū už puikiai atliktą darbą ir linkiu didžiausios profesinės sėkmės!  Tvirtai ir nuoširdžiai rekomenduoju visiems.

2018-04-29

Спасибо большое доктору за его работу! Мой случай был очень сложным, и я до сих пор не могу поверить что доктор Дауноравичус смог все исправить за 1 операцию! Руки золотые! Как человек он так же очень расспологает, После моей операции у него была еще одна пациентка но это не помешало ему заскочить ко мне в палату и узнать о моем самочувствии, это было очень приятно! Сама живу не в Литве, и все консультации и общение происходило по имейлам, так вот, врач всегда отвечает по возможности быстро и корректно! Спасибо Вам доктор огромное за вашу работу и за то что Вы делаете людей уверенней в себе и более превлекательными! Так же хочу поблагодорить Анастасию, девушка которая все организовала от первой консультации, заканчивая операцией, так же очень приятная в общении! Спасибо вам и желаю дальнейшегопроцветания в работе!

2018-03-28 | Nerekomenduoja

Laba diena. Norėčiau plikti trumpą komentarą apie nosies operaciją, kadangi, matau, jog trūksta atsiliepimų būtent apie šią paslaugą, o ir dažnai socialiniuose tinkluose susilaukiu prašymų pakomentuoti, kaip vertinu. Galėčiau pasakyti, kad jeigu norite didesnių pokyčių t.y. idealios nosies arba bent jau matomų rezultatų, deja nerekomenduočiau. Susidarė įspūdis, kad gyd. tiesiog nerizikuoja (vengia) kažką labai keisti ir paima pinigus už tokį minimalų skirtumą, kad dabar, praėjus nemažam laiko tarpui po operacijos ir žiūrint į savo pačios nuotraukas aš negaliu atskirti, kuri nuotrauka daryta prieš ir kuri po operacijos. Negaliu sakyti, kad rezultatas tragiškas ir jaučiuosi prasčiau nei prieš operaciją, tačiau mano nuomone, deja, nebuvo verta naudotis paslaugomis.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti