Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
med. dr.  Andrius Rybakovas

med. dr. Andrius Rybakovas

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-11133 Abdominalinės chirurgijos gydytojas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-03-31 | Rekomenduoja

Einant per gyvenima ne lapus vejo puste, o Didziojo Tevo siusti. Sie zodziai taip ir sukasi mano galvoje, kai tik pagalvoju apie du savo srities profesianalus. Eligijus Poska ir Andrius Rybakovas, sie du vyrai yra tikrai nuostabus chirurgai. Jiems noriu tarti dideli ACIU, uz man suteikta pagalba. Uz sunkia operacija, kuri buvo atlikta nepriekaistingai, po kurios greit atsistate mano sveikata. Uz nuostabu elgesi su pacientais, kai Jie ateidavo su Jeis ateidavo ir saule. Didele pagarba uz suteikta sansa dziaugtis gyvenimu, po sunkiu gyvenimo ivykiu dar labiau pradedi suprasti koks trapus ir grazus yra gyvenimas. As puikiai suprantu, kad gelbeti gyvybes yra siu vyru kasdieninis darbas. Bet dar noriu padekoti ne vien del saves, bet ir uz visus tuos, kuriems Jus padejote. Kad zmonems suteikete proga grizti namo ir stipriai apkalbinti savo artimuosius ir su Jeis sutikti dar daug graziu gyvenimo akimirku. Nuosirdziausia padeka nuo Albinos Pacevicienes.

2015-12-06 | Rekomenduoja

Kreipiausi del stemples.atliko profesonaliai laparaskopija.jo deka galiu valgyti vel☺.

2015-10-27

Puikus gydytojas, nuostabus specialistas. Nuoširdus aciū!

2015-10-11 | Rekomenduoja

Su šeimos gyd. siuntimu teko kreiptis konsultacijai pas gyd.A.Rybakovą.Puikus specialistas,atliko reikalingus tyrimus,gretai nustatė diagnozę,paskyrė gydymą.Dar noriu pabrėžti, kad už visa tai norėjau atsidėkoti pinigais,bet gydyt. jokiu būdu nepriėmė pakišos.Ačiū jam.

2015-09-22 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas!

2014-09-23 | Rekomenduoja

Teko kreiptis į šį gydytoją dėl konsultacijos ir likau labai nepatenkinta - nemandagus, grubus. Pasirodė tingintis gilintis į ligą ir kuo greičiau norintis atsikratyti paciento... Kavai su sesute teikė pirmenybei nei pacientui...

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti