Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
50% (4 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Savanorių pr. 369, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Dabar jau ir aš suprantu kitų komentarus apie šią specialistę. Tikrai nerekomenduoju pas ją lankytis, nes atlieka procedūras, kurių visiškai nereik ir, kad tik pinigus nulupti. Gailiuosi, kad iš karto nenuėjau pasikonsultuoti pas kitą, rimtą specialistę ir tik išvaiščiau pinigus procedūroms, kurios man netiko, nepadėjo ir net nebuvo reikalingos! O ir kainos pas ją akiplėšiškos."
Atsiliepimas parašytas 2019-04-11 21:10
„Tai specialiste,savoprofesijos zinove mane operavo daugybe metu atgal neturiu zodziu turiu visus dantis turiu problemu del sirdies bet man nuosirdziai rupestingai padejo nuosirdus aciu didziuojuosi kad mano pavarde tokia pat. kai perskaiciau ta bjaurasti turejau gerti skubiai vaistu SEKMES GERBIAMA MYLIMA MUSU DAKTARE"
Atsiliepimas parašytas 2018-03-18 14:54
„o aš labai norėčiau padėkoti šiai nuostabiai gydytoja S.Balčiūnienei už profesionalų darbą. Tik jos dėka mano dantys dabar sugydyti(nors turėjau didelę problemą), ir dėkoju žmogui, kuris man ją parekomendavo. Nuostabi, jautri, nuoširdi,atidi gydytoja. Davė daug rekomendacijų, patarimų, kurių iki šiol laikausi ir džiaugiuosi savo sveikais dantimis..Ačiū dar kartą, miela gydytoja Sigita, tik Jūsų dėka pamiršau- ką reiškia dantų skausmas.. Esant bėdai- kreipsiuosi tik į Jus, ir kitiems rekomenduosiu. Pagarbiai."
Atsiliepimas parašytas 2018-03-18 14:27
„Profesionali gydytoja. Gydžiausi pats ir pažįstu nevieną jos pacientą, kurie apie šią gydytoją atsiliepia tik gerai. Keista matyti komentarus žmonių, kurie panašu net nebuvo jos pacientais."
Atsiliepimas parašytas 2018-03-18 13:24
„Šios AROGANTIŠKOS, nemalonios, atsainios, pašaipios NEREKOMENDUOJU! Per jos atsainumą vos nelikau be danties!!! Tenka pripažinti, kad privažiai dirbantys gydytojai grresni specialistai. Ir didelių pinigų nereikėjo sumokėti, kad išsaugoti mano dantį tokioj jaunystėje kai tau vos 25m ir kalbama apie priekinį dantį!"
Atsiliepimas parašytas 2018-03-13 14:48
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt